Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

Ljudi, ne nasedajte na trola. Ako Pedjolica nije zadovoljan sto nije dobio BESPLATAN kod bez ikakvog truda, moze slobodno da se preseli na drugi forum - niko mu ne drzi pistolj na chelu da ostane i postuje. Ako zeli da prestane da troluje i nastavi da boravi na forumu, bice dobrodosao.

 

Sa druge strane, trolovi nam ne trebaju, tako da ce buduci takvi postovi biti sankcionisani po pravilniku..

Link to comment
Share on other sites

Forum je otvoren za sve članove, pošto je svako morao da jednom počne i da ima jedan post, niko nije došao sa hiljadu postova :)

 

Onda kreće "auto-selekcija". Neki se smore pa odu sami, neki se iznerviraju pa odu, neki odu jer im ne odgovara društvo, nekima se pak dopadne ekipa pa ostanu, neki ne budu odmah shvaćeni pa se kasnije prilagode i tako to ... oni koji krše pravila budu suspendovani, oni koji budu korisni članovi dobijaju i beneficije ... sve to ide svojim tokom :)

Link to comment
Share on other sites

Brate Jagodinac ne vidim razlog za takav stav.  da ne kazem nesto gore. ako ti je stalo toliko do 500 golda a sam kazes da nije. (jer tu je sluzbeni tel.) ne vidim razlog za prozivanje ljudi koji su ti poklonili nesto sto si  zeleo (posto si ocigledno visio svaki dan na forumu i postovao za ovih par dana da budes primecen i nagradjen) a sad kad si dobio , pljujes i hejtujes. Da si neko razmazeno  dete razumeo bi ali ti si covek i trebao bi imati bar malo razumevanja a ne odma dz i bu i aj zdravo...

 ''Brate '' ropemaster, kakav stav? Ne smem da iznesem svoje misljenje cele ove situacije? Koga sam ja prozivao , i sta su mi poklonili ? Kod koji ne mogu da iskorisrim?  A na forum sam dosao kad sam cuo za njega , tj video reklamu na fejsu za ''free'' kodove, i kao svaki normalan igrac usao da vidim sta je. Svidele su mi se neke stvari, aiko sam za dva dana izdobijao gomilu minusa , ali iz razloga sto navijam za Liverpool , a ne zbog toga sto sam trolovo , ili golovo , ili ko zna koju vec kretensku rec koristite za glupe komentare.

Komentarisao sam kad sam imao sta a ne da budem primecen, i nemam razumevanja kad me neko zavrne. Igram tenkice od starta , i nadobivao sam se gomile kodovo, i nikad nije trebalo cekati desetak dana za kodove , nego se izdele za manje od 24 casa. Stariji igraci se secaju kad smo preko poljskih, svapskih i drugih ''gameing net'' casopisa dobijali kodove , pravili po 15-ak mailova kako bi na svaki dobili po jedan kod.

A ova akcija mi je od starta bila sumnjiva , ali nisam smeo da kenjam pre vremena i da plasim ljude. jer ocito je da su sa WoWP pukli i pokusavaju da dobiju novu krv pa su smislili akciju. I da su pogresno poslali kodove, u sta sumnjam, jer to nije neka privatna firma u nekoj garazi, NE verujem da ce da vam posalju ispravne kodove .

I jos nesto pa prestajem da smaram, nikog ne ''hejtujem'' tj mrzim, za one koji su zaboravili srpski jezik, pa koriste usrane engleske reci .

Link to comment
Share on other sites

Kao sto su rekli neki nema uopste razloga da sad nesto pametujes i da se ljutis. Ovi kodovi ne valjaju kad dobiju nove poslace ljudi, ako ne  dobiju nema veze nije smak sveta. Ako te nije briga kao sto kazes onda lepo ugasi profil i idi, ne da dolazis i da pises ovde roman i da kukas...

 

pozz

Link to comment
Share on other sites

Tražite WGu više kodova, umeju oni kad pogreše da se otvore kako ne bi ispali indijanci tipa fazon prijavilo se 150 ljudi, čekaju 100 godina pa ako može koji kod više HAHAHAH [roflmao] . Strpljenje je vrlina, šta ima veze koje koliko čekao i tako to..Eto ja i ortak smo se prijavili pa nismo dobili.. Šta bi bilo da su valjali pa da ih nisu izvukli, mislim na ove ljutiše koji kukaju što kod ne radi.. Budite zahvalni što ste imali i to malo sreće pa ste dobili nešto za dž, jer koliko ja pratim niko ništa ne deli pa čak i invite kodove.. nigde nikakve akcije nema i ovo što je ovde organizovano je dobro došlo bar da se isprobamo u nagradnim igrama, koje na svu sreću ne igram  [:D] jer nikad ništa ne dobijem. Ali zato na faksu [:D] , ljudi moraju da shvate, da ako nešto ne dobijete na ovom forumu, dobićete nešto u RL životu tipa dobićete na faksu dobru ocenu kad se ne nadate. Priroda uvek održava taj balans, bolje da izvisite ovde na forumu nego da padnete odlučujući ispit.. Znam da zvuči idiotski, ali gledajte to tako.. Nekom spasite život ne kaže vam hvala, ali ćete zato dobiti nešto bolje na drugom polju, to nećete videti sve dok ne krenete stvari da  gledate na takav način. Sve što se desi, kao u ovom slučaju (ŠATRO) na vašu štetu, desiće vam se dobro na nekom drugom bojnom polju. Tako da ono, od jednog lošeg nastanu 2 dobra.. Gledajte to suzdržano, čekajte svoje prilike. Ona je tu pred vama? Možda, možda ne. kad krenete na taj način da posmatrate stvari bićete daleko manje pohlepni, sebični, plahoviti itd.. Cenite tuđ trud, mislim napravili ljudi akciju, treba trpeti svakog ko dođe da postavi 10 postova i da fluduje (zaboravio sam kako se to kaže [:o)] ) forum pa odma zatim sledeći itd. , a da ne pišem kako su neki postovali tih 10 krajnje nakaradnih postova..  [:)]

Link to comment
Share on other sites

Superstar, jel to u skladu sa tvojim avatarom? :) Ceo post mislim? :))

Da  [:)] . Od kada sam krenuo tako da gledam na stvari, sve se promenilo. Ljudi su nezahvalni, ne razumeju koliko su srećni, mi imamo internet, a šta će onaj koji nema hleb da jede. Mi imamo vid, čulo sluha, a šta će onaj slep, onaj gluv, kome on da se žali, budite zahvalni na svemu, jer ćete tek tada biti nagrađeni.. Još ta pohlepa.. Duhovno uzdizanje ZEN  [:D] i BUSHIDO, srednji put. Pronašao sam svoj put u tome. Od kada sam sve to prihvatio, uspeo sam mnogo toga da uvidim. Postavio bih TOPIC nešto tipa lične poslovice koje članovi foruma smisle, kao i neke preuzete, editovane od samih članova i tako nešto, ako je to dozvoljeno?  [:)]

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

neki ne budu odmah shvaćeni pa se kasnije prilagode i tako to.

ja sam idalje neshvacen na ovom forumu. :'(

Ne nasedajte ljudi na free stvarcice, ovo je sekta, ja sam sasvim slucajno dosao ovde (just trass-passing) i uvukli su me voo-doo magijom, sad me eksploatisu za njihove potrbe i ne mogu da izadjem iz zacaranog kruga RUR kulta tj. Sekte. Spasavajte se ko moze, nemojte se prodavati za 500 wowp golda. Nije vredno toga. Let a force be with you, rookies.

Edited by bulbi
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Mmmda.. Jagodinac, BRATE, neki random lik (LOL vidi me koristim engleski, bas sam usran, picka mi materina) ovde iz igraonice ti se zahvaljuje na kodu, kaze da mu je drago sto si popizdeo i ostavio kod. On se ovajdio od RuR-a, dobio je nesto za dzabe, imao srece, a nije morao ni da se registruje ni da spamuje deset puta kako navija za neki USRANI engleski grad.

 

On topic.. Lucky, sta kazu ovi iz wargaminga? :)

Link to comment
Share on other sites

 ''Brate '' ropemaster, kakav stav? Ne smem da iznesem svoje misljenje cele ove situacije? Koga sam ja prozivao , i sta su mi poklonili ? Kod koji ne mogu da iskorisrim?  A na forum sam dosao kad sam cuo za njega , tj video reklamu na fejsu za ''free'' kodove, i kao svaki normalan igrac usao da vidim sta je. Svidele su mi se neke stvari, aiko sam za dva dana izdobijao gomilu minusa , ali iz razloga sto navijam za Liverpool , a ne zbog toga sto sam trolovo , ili golovo , ili ko zna koju vec kretensku rec koristite za glupe komentare.

Komentarisao sam kad sam imao sta a ne da budem primecen, i nemam razumevanja kad me neko zavrne. Igram tenkice od starta , i nadobivao sam se gomile kodovo, i nikad nije trebalo cekati desetak dana za kodove , nego se izdele za manje od 24 casa. Stariji igraci se secaju kad smo preko poljskih, svapskih i drugih ''gameing net'' casopisa dobijali kodove , pravili po 15-ak mailova kako bi na svaki dobili po jedan kod.

A ova akcija mi je od starta bila sumnjiva , ali nisam smeo da kenjam pre vremena i da plasim ljude. jer ocito je da su sa WoWP pukli i pokusavaju da dobiju novu krv pa su smislili akciju. I da su pogresno poslali kodove, u sta sumnjam, jer to nije neka privatna firma u nekoj garazi, NE verujem da ce da vam posalju ispravne kodove .

I jos nesto pa prestajem da smaram, nikog ne ''hejtujem'' tj mrzim, za one koji su zaboravili srpski jezik, pa koriste usrane engleske reci .

[:D] Pa sta si mislio? Da je WG na pocetku kao pre 3-4 godine pa da mozes da dodjes ovde kao kod svaba , poljaka....  da napravis 550 naloga i mailova i uzmes 2 miliona zlata kupis sebi type59, 300 slotova i uplatis sebi 2 godine premiuma kao neki koji su to radili na pocetku... Mislis da oni nisu naucili svoju lekciju? kad lude srbe nije mrzelo da prave po 500 mailova [roflmao]  a sigurno nismo izmislili toplu vodu , sto znaci da je to masovno radjeno, a oni nisu  sisali vesla pa sad sa silnim param koje zaradjuu mogu da se zastite od toga. 

A sto se tice aviona... Pa iskreno i tenkovi kad su krenuli cekao si na partiju... i nije bilo ogranicenja u Tiru pa si sa tir III-IV igrao s tir IX pa i X kad ti zapadne... sve ima svoj proces... ja WoT igram od 2011 ali sam imao duze pauze na pocetku jer niko nije igrao ni znao za tenkice pa sam ih i ja slabo igrao. Tek od kad je postala masovnija i od kad mi vise drugova igra tenkove ja sam se vratio na nalog. Tako i sa avionima, igrica je skoro izasla .. ne ocekujes valjda da za pola godine od izlaska tu igru igra 5miliona ljudi... a slazem se sa time da je bilo logicnije da su invite codovi jer je igra na pocetku ali to nisu nigde napomenuli, ali to opet nije razlog da se napadamo ovde...

ovo vec pocinje da lici na roman.. brate ako si shvatio shvatio si..

nisam imao lose namere niti sam hteo da te vredjam ali i dalje mislim da nije na mestu tvoj komentar. A ni stav.

Kao sto i covek rece NEMA vise kodova pa ni invite.. pa bi i za ovaj u sustini trebao biti zahvalan. a ako ti je misija bila samo taj poklon onda vise nema potrebe da se vracas na forum a posto se vracas svaki dan :) onda bi mogao da poradis na manirima :D

Link to comment
Share on other sites

Da  [:)] . Od kada sam krenuo tako da gledam na stvari, sve se promenilo. Ljudi su nezahvalni, ne razumeju koliko su srećni, mi imamo internet, a šta će onaj koji nema hleb da jede. Mi imamo vid, čulo sluha, a šta će onaj slep, onaj gluv, kome on da se žali, budite zahvalni na svemu, jer ćete tek tada biti nagrađeni.. Još ta pohlepa.. Duhovno uzdizanje ZEN  [:D] i BUSHIDO, srednji put. Pronašao sam svoj put u tome. Od kada sam sve to prihvatio, uspeo sam mnogo toga da uvidim. Postavio bih TOPIC nešto tipa lične poslovice koje članovi foruma smisle, kao i neke preuzete, editovane od samih članova i tako nešto, ako je to dozvoljeno?  [:)]

 

Dozvoljeno je, samo ne u ovom delu foruma pošto je ovaj posvećen WoT-WoWP-u, već u delu koji je za sve i svašta, malo niže :)

Link to comment
Share on other sites

Sledeci put delice kodove za super maria... ko zna mozda nece biti ovoliko "Svadja"... za 500 golda masovno pljuvanje :D

Zanima me kakva klanica bi bila za mesec dana premiuma :)

Čuj klanica  [roflmao]  [:D]  [:D]  onaj koji bi dobio tih mesec dana premiuma, bi kamenovali ovi koji nisu dobili. HAHAHAHAHAHA  [roflmao]

Edited by Superstar31
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...