Jump to content

WoWP give away! POKLANJAMO GOLD, PREMIUM i F11C-2 avion!


Recommended Posts

a kako da vidim da li meni radi? posto sam pri kreiranju accounta otkucao kod i sad mi kaze da je vec iskoriscen, a ne bih da skidam igricu samo da bih proverio. Jel ima negde na sajtu da se proveri stanje, posto ja ne mogu da nadjem

Ako igras wot, avione il brodove taj nalog vazi za sva 3, samo se ulogujes na sajt

Link to comment
Share on other sites

Hm, zanimljivo ... ajde neka neko proba da aktivira za početnike, kako god to da ide. 

A ja ću sad da im pošaljem mail sa upitom o čemu se radi pa ću vam javiti ... 

Upravo idem na slavu kod  mladjeg brata koji me cima vec duze vreme da mu  pokazem WoT i WoWp i napravim  acc . tako da cu Kod pokusati na potpuno novom acc pa vam javljam rezultat.

nadam se da ce raditi , taman nek mu to bude poklon za dobra pocetak :)

Link to comment
Share on other sites

evo ovako... napravio sam sad i nalog koristeci ovaj kod kao invite... prihvatio ga je ali se zlato nije pojavilo

nazalost ne mogu da proverim za avion dok ne dodjem kuci jer on ovde nema instaliran WoWp

ali sam namerno pokusao ponovo da ukucam i kaze da je kod vec u upotrebi.. znaci kod je prihvacen i najverovatnije radi...

sto bi dovelo do zakljucka da je ovo ipak invite cod... a sad kad stignem kuci videcu dal ce se zlato i avion pojaviti kad se udje na nalog preko igre a ne preko brouzera

Link to comment
Share on other sites

@ milky90 - Koristicu citat iz jednog naseg filma:''Ako si lud , nisi gluv(u ovom slucaju slep)!!!''

Pa jel vidis da je to invite code sto znaci da je samo za nove igrace,a ti koji vec imas nalog i aktivno igras neces moci da ga iskoristis.

Edited by ikac84
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...