Jump to content

Titanfall


SteXmaN

Recommended Posts

G-de? Computerland je 7K, oficijelni sajt EA je 60 evra, što mu dođe na isto

Sad sam vido Game-s, tamo je 6000 u pretplati

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam više ljubitelj hard-copy varijanti, da mi lepo stoji na polici. Ovo je već primamljivo, jel će biti ova cena do izlaska igre, ili je lagano podižu?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uspeo juce da pokrenem igru preko tog tutorijala, i radi ladno :D

Prebaci posle na evropske servere, i probao bukvalno samo 5 minuta da vidim kako radi 



Probao jednu mapu, strava izgleda, ali sam morao da legnem da spavam odmah :(

Veceras cu da probam malo vise, jedva cekam :)

Link to comment
Share on other sites

Četrdesetak dolara je sasvim korektna cena za ovo u startu, još kad malo padne, ih

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ne dopada mi se to što je razlika među oružjem i dodacima na početnim nivoima i kasnije suviše velika a matchmaking te ubaci sa potpunim randomima ... i onda neko ko pojma nema ide na lika sa sonarom koji vidi gde su protivnici ... plus, koja je uopšte poenta onih npc likova koji samo smrde okolo? :)) 

Link to comment
Share on other sites

Kako bre lale ne kapiras :D


Evo ovako recimo:

U zavisnosti sta igram (CTF/attrition/domination/sta god) izaberem burning cards. Npr igram CTF, izaberem onu burning card koji ti jos vise sekundi skida kad ubijes svakog NPC grunt-a, i tipa vec u prvih 30 sekundi igre ja mogu titana da pozovem. Uradim titanfall, sednem u njega i dashujem vec tri puta do zastave, vracam se nazad u njega i opet dashujem nazad i 1:0 za nas! :D


Igraj ti tu igru jos malo, skapiraces za sta oni sluze, i obavezno koristi burn cardove u kombinaciji sa svime

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...