Jump to content

Titanfall


SteXmaN

Recommended Posts

Koliko je ovo korak unazad, ili bar tako deluje :)

Kao da ne upravljas mech-om vec nekim odelom mozda poeer armorom, ma ni tako

Oni botovi samo smetaju i prepoznajes ih po tome sto stoje na jednom mestu

Destrukcija nula na onako male mape

Team play nemam pojma retko kad nesto da imas osecaj za filing, kao pesadinac pogines kao muva a osecaj da neko puca na tebe ne postoji

Morali su i ovde da ubave budjavo snajperisanje, eto stekara, od 6 igraca bar 2 snajperisu lol

Na momente je zanimljivo ali nemam neki osecaj da bih mogao iole da zagrizem igru

Ako ima da se uzne za 2k din moze

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Probaj probaj jos malo da se ustelis,dobra partija ti je kad pogines minimum jednom ili dva puta(desavalo mi se i 0 xD) i imas 80+ poena na attrition.Takodje kad naucis da balansiras napad i odbranu sa titanom pa sa prvim dropom prezivis citavu partiju.Teze u pocetku malo dok ne otkljucas po koji upgrejd,kao one lock on missile,electric smoke ili burst fire za onaj 40mm top.Imas burnout card za core overload da ti traje duze,e tu je tek rape xD

 

Botovi/kripovi/minioni su tu da bi skratio timer za titanfall ,daju osecaj da se uvek nesto desava na frontu,cesto mozes da ih vidis kako interaktuju izmedju sebe(u melee fajtu,pomazu ranjenim).Kada cuce onako botovski lako ih je prepoznat ali kada su u pokretu mogu da zavaraju,dobri su za kamuflazu i mogu da se iskoriste kao decoy.Mogli bi samo malo da im povecaju tezinu.

 

Kolko sam primetio snip slabo ko koristi,jos ga nisam probao.Pokusavaju ljudi da kampuju(najvise sa onim smart pistoljem) ali vide da nema od toga nista,mora se biti u pokretu.

 

Team playa u attritionu nema kada si peske ali sa titanima vec je druga prica.U dominationu je najizrazeniji i kada je dobar loby odlicne su partije.

 

 

Sta znam,ima nesto od quakea,UTa ,dobro izbalansirana i bas bas fast paced. Nije nesto revolucionarno,niti je ovo neki novi fps god ali sasvim dovoljno novina za taj 32e preorder ali za full purchase definitivno ne.

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

ne znam kakav teamplay sa titanim si doziveo ? uzane ulicice i male mape? samo sudaranje sa drugarima titanima od kojih ne mozes da manevrises

 

nisam mnogo odigrao samo do 7 lvl

 

mislim nije skrnavo, daleko od toga, interesantno je navikavati se na to novo sto ima da ponudi, ali sumLJam da bih mogao na duze staze da igram 

 

onaj smart pistolj je facepalm neverovatan, ogavno mi i da ga probam :) primetio sam lagovanje sa pingom od 70ak ms

obican pistolj je keva za bliske susrete, u zatvorenim prostorijama samo njega furam (smaracki mi je shotku koristiti, isto kao smart pistolj)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

taj smart pistolj nema veliki lock on range, a mozes da ga lako zajebavas sa nestajanjem i sakrivanjem iza najmanjeg moguceg objekta

 

titani su ok, treba vremena da se navikne da sa njima ne mozes skakati xD

 

meni se generalno igra dosta svidja, al' cu ipak sacekati neki sale pa pazariti za 10-15e

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Sa titanima ako nema teamplaya padas u roku od dve sekunde ,i svidja mi se kako ljudi idu u grupi. Konflikti su zanimljivi npr. ako si sam na dvoicu nista ne mozes da uradis, 2 na 3 na angel siti u onim ulicama je skoro izjednacena borba a na drugoj mapi na otvorenom su u velikoj prednosti itd.

Sa titanima pratite uvek njihov health bar i cim bude u self destruction modu priletite dashom,melee i iscupate ih iz utrobe.

 

Prozivaju smart pistol da je OP ali nije, opet treba 3 sekunde za lock (2 sa upgrejdom), i jedino sa ledja mozes i ako si unaware da izgubis fajt .Nisam toliko ginuo od njega, dobar je za botove,stealth play,stavi se silencer i cloak mode da se brze recharguje,dobar za fajt u krugu od 10 do 30m ali pri tome da te protivnik ne vidi. Nije najbolji gun i mnogo bolje prolazim sa ostalim ,carabin je definitivno najbolji sa onim iron sightom na kojem vidis tacan broj klipa pa reakcija da prebacis na sekundarni je mnogo brza.

 

Nisam probao shotgun i snip,to danas i izgleda da moze jos jedan titan da se otkljuca,manji agilniji onaj.

 

 

I da ex,juce sam bio sa likovima 14lvl svi,sat vremena nismo izgubili partiju,cisto uzivanje :)

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Super je igra, dinamična i zarazna, svaki čas vuče da se otkrije nešto novo i slično. Ali, brate, 7K dinara preorder bez popusta, za igru bez single player kampanje, custom servera i pratećih stvari osim barebone multiplejera, preteraše ga. Vidi se da hoće dža-bu i hajp, hajp, hajp pristup da maznu brdo love, još kad krenu sa DLC glupostima posle, ihaj.

 

Collector's Editona 250 evra, za figuru robota (koja nije u prirodnoj veličini ;)) i artbook, lol

 

10246542.jpg

 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, ali ovakva čuda se onda prodaju odvojeno, kao one figurice iz WoWa. Ubace nekog manjeg robota, prateće stvari i do 100 evra, tako treba svaki collector's da bude. Sad se vanilla cena igara približuje rangu koji je bio namenjen tim collectors izdanjima, a ovo još multiplayer only, pa to je suludo

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ni meni nije jasno, s obzirom da ceo setting deluje prilično razvijeno (pa i način na koji beta i sami skirmishi počinju). To će valjda da saznaju oni koji pazare CE iz onog artbooka :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ako to budu samo tako statični ekrani koji objašnjavaju šta se desilo/dešava, onda šajt. Ali ako nekako ugrade u konkretno igranje, moglo bi i da bude potencijalno sjajno odrađeno (recimo, neke mape se otvaraju tek progresom po drugim režimima, pa na kasnijem exp. levelu dodaju neke stvari na samim mapama, kao što je onaj Levijatan npr., ili se sve dinamički menja a ne da bude sastavni deo te i te mape od početka, ali bi uz sve to išlo ograničenje po rangu, jer ne bi svim rangovima bile dostupne iste stvari). Ovo više miriše da su imali u planu sp kampanju, ali su skapirali da oko toga ima mnogo cimanja i sve prebacili na pravljenje mp dela, koji je sam po sebi backbonea za izradu kompletne igre.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh xD, priča implementirana u MP,e sad da li ce to biti samo kratak dialog na pocetku,da li zavisi razvitak price od pobede/poraza u mecu niko ne zna.

 

 

Najvise sam bacao attrition ali opet je hvalilo nesto da se razlikuje od jednostavnog DM,kao neki random event da se desi.Pod neki padne sa inzenjerina koji treba da poprave nesto pa treba da ih stitis/napdnes za dodatni XP,da ti titana zajase neki civil da ga prebacis do extraction pointa, ili tako nesto .

 

Ovi ostali su bili smor modovi.U dominaciji titani beskoristni svi su ih stavljali na auto pilot,last titan standing traje po 3 minuta [roflmao]

 

Sta znam,da sacekamo reviewe.

Link to comment
Share on other sites

Nek se jebu za 7K. Šteta što nije pod Steamom, al bi prštalo od popusta i specijalnih vikend akcija  za koji mesec.

Inače, ima tako tih radnom momenata, ali su svi kozmetičke prirode što sam ja primetio (one ploče tektonske kad se slažu u pozadini, ili ogromni svemircki brodovi koji padaju negde u daljini). Ima i baš carskih detalja tokom igranja, kao botovi koji pretražuju leševe protivnika npr., i uopšte njihovo ponašanje i akcije jesu onako nebitne, ali daju na atmosferi i predstavljaju kvalitetan noise u pozadini.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...