Jump to content

Suma sumarum 2013


Recommended Posts

Па не олакшава, наравно.

Али теби је то очигледно само изговор, пошто то и није нека даљина да се не лажемо.

Da se vidis sa Docom tebe kosta 0 dinara. Ja da se vidim sa nekim ortakom me kosta bar 3000, jer sam obicno dolazio za vikend. Jesam ja papuca, od toga ne bezim, jer vidim da na to ciljas, al' me to nikad nije sprecavalo da se vidjam sa drustvom. Nisam jedan od onih koje proguta veza.

.

Link to comment
Share on other sites

- cele godine depra od svih horora koji su me zadesili još pretprošle godine

- vukla se sa nekim kretenom previše

- nikad manje slobodnog vremena a para nigde

- nikad manje izlazaka i blejanja sa ljudima

- zdravlje sve gore

- morala sam tri krunice da stavim

- radim grozan posao za bednu kintu

- nikakva veza niti sex

- keva standardno smara

- jedino vreme kada sam delimično naspavana je možda petkom i subotom

- gomila propalih šema za posao

- sva kilaža mi se vratila odmah po prestanku vožnje bajsa

- sve sam živčanija

- poginuo mi je ortak/poznanik

- ako izuzmem kevu i dve tetke, nikome nisam bitna

 

 

+ naučila neke korisne stvari u vezi zakona i sudstva

+ vozila bajs do posla i nazad kad je lepo vreme

+ uzela mačku

+ 4 akvarijuma sa 60 ribica i još min 60 na putu

+ izbacila stvari sa potkrovlja što je keva hordovala godinama tj malo sredila gajbu

+ razvila bol u kurcu prema ljudima, "ortacima" i sl. tako da opušteno mogu da ne viđam i ne čujem se ni sa kim x vremena, ovo bi bio minus da su drugi kul al u mom slučaju je veliki plus

+ pročitala dosta knjiga čini mi se

 

[:(]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Da se vidis sa Docom tebe kosta 0 dinara. Ja da se vidim sa nekim ortakom me kosta bar 3000, jer sam obicno dolazio za vikend. Jesam ja papuca, od toga ne bezim, jer vidim da na to ciljas, al' me to nikad nije sprecavalo da se vidjam sa drustvom. Nisam jedan od onih koje proguta veza.

Опет изговор. Мо'ш ти да лажеш себе, није фрка, али ја сам морао то да ти напоменем, тј. да измохијујем!

Пре свега, блеја у БГ-у са 0 динара, викендом... брате :) Али ајде, ако говоримо о таквој блеји, дакле блеји да не идеш нигде, него само шеташ и блејиш, онда теби треба 500 кинти. 250 динара возом у једном правцу ће ти узети сваки кондуктер.

Друго, кад би екипа видела да се ти цимаш да би блејао са њима, цимали би се и они до тебе, а и увек би могао да им кажеш кад си слаб са ловом и сви се уграде по лома и то је то.

Мислим све је тако једноставно, само је фора да се ТИ исцимаш, а ја стојим иза тога да то не радиш због рибе (тј. зато што си папуча) ал онда бар признај то себи и мојне да кукаш како ти шатро недостаје друштво и блеја са њима.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

+dobio prvi real posao u zivotu/odselio se iz Srbije.

+Proputovao pola sveta za dva meseca

+Dobri Poslovni planovi u razvoju

+Proveo prvih 6 meseci godine u nikad boljoj bleji

-Nedovoljno aktivan u ostvarivanju ciljeva

-Premalo treninga

-Vise lose hrane nego sto bi zeleo

Uzdravlje !

  • Upvote (+1) 1

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Мрзи ме да куцам око приватних ствари, па ево једна само за нас, овде на форуму.

 

- већ друга година за редом да се нисмо сетили да је један од нас - Нудле, нажалост, заувек напустио форум. Да, ок, добар део се међусобно не зна лично, али опет, могли смо да се тог 7. (ваљда) новембра присетимо, поготово што га паметим као ок лика, плус сва она његова борба за живот и иначе око донорства органа.

- исто се није ставило у календар

 

Ако је било, онда се извињавам што нисам испратио. И извините ако је мало црна тема пред овај дочек.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da, dobar pocetak Nove 2014.

 

Meni je danas gazda gajbe koju iznajmljujem vise od 3 godine izjavio da ce da je proda i da treba da se iselim u roku od 2 meseca.... Da ne pricam da je za poslednjih nedelju dana u Rusiji bilo 2 teroristicka napada i da je danas dan zalosti.

 

U svakom slucaju, bice bolje [:D]

 

Zelim vam srecnu 2014, da je provedete onako kako biste zeleli ili jos bolje ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

- Nisam završio faks

- Najgora godina ikada za DJ-ing

- I ono što bih izdao na internete ne bih mogao da naplatim, zbog polovičnog PayPal-a

- Jako slabo keša, sa obzirom koliko sam se cimao i radio svašta

- Situacija sa ženskom nikada komplikovanija

- Koleno mi je i dalje u kanalu, iako igram basket jako često

 

+ Priveo faks kraju

+ Privodim polaganje za vozačku kraju

+ Igrao basket kao nikada do sada, uzeo vrhunske patike i nemam toliko problema sa nogama (sem sa kolenom ofc)

+ Doveo se u red, smršao i sad svaki drugi dan radim trening NBA igrača.

+ Ekstra se provodio, skontao se sa drugom grupom ljudi, staro društvo u paramparčad

+ Elektronska "scena" je umrla, ne vredi više trošiti vreme na istu i baktati se sa ludacima i polupismenim muzičarima

+ Najverovatnije odoh ove godine na Internship u USA i ne nameravam da se vraćam natrag

 

Srećna nova godina RUR zajednici, sve najbolje.

Edited by Yogi_Man

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Мрзи ме да куцам око приватних ствари, па ево једна само за нас, овде на форуму.

 

- већ друга година за редом да се нисмо сетили да је један од нас - Нудле, нажалост, заувек напустио форум. Да, ок, добар део се међусобно не зна лично, али опет, могли смо да се тог 7. (ваљда) новембра присетимо, поготово што га паметим као ок лика, плус сва она његова борба за живот и иначе око донорства органа.

- исто се није ставило у календар

 

Ако је било, онда се извињавам што нисам испратио. И извините ако је мало црна тема пред овај дочек.

Lepo si to rekao. Isto se može primeniti i za Gišketa, koga sad već nema ako se ne varam već punih 6 godina..

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

+upisala Visoku medicinsku skolu

+spasila bolesniku zivot (reagovanje na vreme, lekarska sujeta nije pukla kada sam davala korisne (vise tehnicke) savete. uradjena je hitna traheotomija u sali. *nocna smena

+napisala dva rada, jedan sam prezentovala (mojih 7minuta)

+nexus7 3g (4.4.2)

+pisala odmor u avgustu. (ove godine moram da iskoristim drugi deo proslogodisnjeg odmora tj 10 radnih dana. ove godine 25, i brdo slobodnih dana)

+super orl kolektiv i puno druzenja.

+vratila se u kuhinju, pa povremeno kuvam/spremam/mesim..

 

 

-nisam zavrsila biologiju,

-sve manje imam slobodnog vremena,

 

 

Za ovu godinu:

*da polozim vozacki

*da se pomerim sa mrtve tacke (bioloske)

 

pesma godine:

 

http://youtu.be/LuseG4MoZyY

 

sngsng

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...