Jump to content

Tri pitanja u vezi kasko osiguranja


Lucky

Recommended Posts

Daklem:

 

1. Da li se kasko može uzeti "bilo kad" ili mora kad je registrovan auto (tj. blizu datuma registracije)?

 

2. Da li se kasko može uzeti na period kraći od godinu dana?

 

3. Da li se za čukanja "na parkingu" ili čukanja od strane "NN lica" (tipa, udaren auspuh, ogrebani branici, itd) mora uzimati neki zapisnik od pandura, da li je to vezano možda za iznos štete i da li zavisi od osiguravajućeg društva do osiguravajućeg društva? Ovo mu ispadoše tri pitanja u jednom :)

 

Hvala!

 

 

Link to comment
Share on other sites

to je tačno, to sam prevideo, mada kod obnove meni recimo nikad nisu došli da slikaju vozilo. OK, obnova nije isto što i nova polisa ... u suštini, to me ni ne zanima toliko, više mi je bilo interesantno da vidim kako to rešavaju,  više me interesovalo da li može bilo kad da se uzme.

Link to comment
Share on other sites

3. Da li se za čukanja "na parkingu" ili čukanja od strane "NN lica" (tipa, udaren auspuh, ogrebani branici, itd) mora uzimati neki zapisnik od pandura, da li je to vezano možda za iznos štete i da li zavisi od osiguravajućeg društva do osiguravajućeg društva? Ovo mu ispadoše tri pitanja u jednom :)

 

Ja imam kasko kod onog nekog AS Osiguranja posto su u tom nekom momentu bili najjeftiniji i desilo mi se da na parkingu bukvalno nisam video neki iskrivljeni stubic i izgrebem branik dobrano na njega. Odem kod njih s pricom "neko me udario na parkingu, ne znam ko", bez zapisnika ili bilo cega, ovaj baja izasao, islikao kola, poslao me u ovlasceni servis i to je to. Naravno to se ne isplati za neke sitnice jer ti povecaju osiguranje, moje ovo farbanje celog branika i neki nosaci kostalo 27.000 dinara u ovlascenom servisu, pa cenim da mi se isplatilo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Što je najcrnje od svega, to se i događa :( U mom slučaju neki radnici koji su parkirali kamion i iznosili nešto - ispalo im to nešto i zveknuli mi haubu - onako tipa 5 x 5 cm slovo V pa još udubljeno, sve do boje ogulili. Nisam ja to video nego baba rekla "nešto su se mnogo motali oko kola" kad sam 3 dana kasnije izvalio. Doduše, sredio sam to mimo osiguranja pre nekog vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...