Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Ne znam kako nisu svirali penal nad Robenom... iskreno, i pre pocetka sam bio uz Meksikance, ali ovo sudjenje i ovo sto se desava, nekako mi je tek sada prelilo casu... 

Nisam siguran, ali cini mi se i da je sudija ovog meca iz Juzne Amerike? Kako god, ako prodje Meksiko sa rezultatom ovim bice neki gorak ukus :)

Link to comment
Share on other sites

navijao sam za meksikance i jedna su mi od omiljenih reprezentacija ali ne moze mi biti krivo kad jedan od mojih omiljenih igraca udje i resi utakmicu,prvo asistencija za snajdera a onda i sigurna realizacija penala + mi prodje gg3 + :),veliki KLAS JAN HUNTELAR,prvi minuti na prvenstvu i jako sam se nervirao sto je tokom grupne faze pustao dzermejn lensa...da je prosao i meksiko ne bi bilo nezasluzeno,sjajno su odigrali sve 4 utakmice,sada za holandjane otvoreno 1/2 s obzirom da bi i sa grcima ili kostarikancima trebalo da obrisu patos :D

Link to comment
Share on other sites

a gade ti se jer su do sada u prvih 45 min jedino oni imali šansu i pokušali nešto da urade?

koliko kenjate to je strašno, Obalu Slonovače su sabili (2 prečke i stativa, dve zaustavljene kontre u izglednim šansama gde su Slonovi mogli crvene da dobiju i čist penal u 90), sada igraju bolje nego Kostarika, i opet nije dovoljno? Znači, da bi rur kritičari bili zadovoljni, Grci moraju da nabiju Holandiju 3-0 ako prođu u 1/4?

 

Generalno njihov stil igre jeste smor, ali kad Murinjo tako igra,onda je ok

  • Downvote (-1) 3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cist penal za kostariku ova ruka,moglo je lako 2-0 posle toga da bude,naravno da mi se gade grci kao i vecini svetske populacije,raspadali se 2 utakmice,jednu krstenu sansu nisu stvorili i onda protiv obale slonovace odigrali solidno i prosli...i predugo su ostali u brazilu,valjda ih kostarika salje kuci !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...