Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Nisam bio tu djecarci, ali sam pomno pratio sta pisete pa da kazem i ja koju.

Prvo, jebem ti Milana Karadzica i ostale experte, gledao sam Rai prethodnih dana i kada vidim toliko velike careve u studiju poput Del Pjera, Kostakurte, Vijalija, Tomazija, Oda, dodje mi da izvucem tv iz stekera sad kad budem morao da ponovo gledam Strajnu i ekipu u nasem studiju:)

Apropo Grka, mogu da igraju i najlepsi fudbal na svetu at the moment (a ne igraju) jer sem Zagorakisa i Haristeasa,mogu da prelepim stranicu iz albuma 2004. u ovaj sad. Ako ih jos jednom vidim, rasplakacu se, Grinc je ukrao Bozic, e jebeni Grci su ukrali fudbal i hvala kurcu da su ispali. To da li ce oranje da odvali Kostariku, ne bih se slozio, tako smo mislili i u grupi pa su ljudi bez poraza otisli dalje. Jedini nacin da ih odvale je da ih usere rani gol (sto se ispostavilo kao kljucno u svim odvaljivanjima za sada) jer videli smo i juce koliko su se Nemci mucili (ne samo protiv Alzira, nego protiv i ostalih generalno, sem Portugala).

Alzir car! Iskreno, nista nisam ocekivao od njih, mislio sam da ce kosooki tu da sjebu Ruse, ali ovi imaju odlican sistem, kontru, Vahid je stvarno napravio odlican posao i cak su mogli i do cuda, ali jbg, barem su zasluzeno izasli iz grupe.

Zao mi naravno Cilea, ne mogu da gledam ovaj raspali Brazil, izneo sam moje misljenje o njima i pre sampionata i smoricu se ako ih Eskobarovi sinovi ne odvale kao majmuncine. Da je Luis Nazario da Lima mrtav, prevrtao bi se u grobu da vidi ko sada nosi devetku...

Francuska mi se jako svidja (iako je sudija juce pokrao, a crnja golman prodao), imali su laku grupu pa ne znam koliko su zapravo dobri, a Desan je car sto nije zvao Na$rija, toliko su mi nekako kompletni na svakoj poziciji, a Matuidi i Pogba su NEREALAN tandem, ono su Vijera, Makelele i Kanu u jednom coveku, odnosno njih dvojica su kao sestorica:)))))

To je to valjda, oprostite za wot:)

Ja razumem zašto ljudi ne vole Nemačku kao zemlju/silu, ne volim je ni ja. Ali oni su u fudbalu daleko od govana. Štaviše najfer igru su pokazali oni, Ameri i AUSTRALCI. Švajni je večeras čist dokaz, čovek se otkotrljao do aut linije pri pozitivnom rezultatu, a mogao je da traži da dođu po njega.

This. Plus igraju carski fudbal, milina da gledas.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kolumbija prolazi Brazil, Holandija Kostarika (uz velike muke), Nemci prejadne Francuze i Belgija (ukoliko pobede USA) Mesija. Kolumbija osvaja, ae!

 

ti si decko u velikoj iluziji..Francuzi su dosada uz kolumbiju odigrali najbolje..

 

Nemce je sinoc spasila samo bedna realizaicija Alzira..Da imaju bilo kakvog civilizovanog spica dobili bi ih

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam da je sudija pokrao!Govorim o fudbalskim kvalitetima!:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...