Jump to content

SPLIT: Lutalice


Recommended Posts

По причама неких овде добрих људи нема  и људи не чине добра дела.....или се то изгледа не рачуна  :) Ваљда гледамо онај 1%т који прави проблем као репрезентативан узорак :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav iz smedereva!

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ts75WNVNC1o

 

nigde nisam video toliko cudnih poredjenja kao na prethodnim stranama.

 

Vidis gledam to, i ne znam sta vise u svom mozgu da prihvatim. Imao sam tri svoja kuceta, sad imam samo dva :( Posto mi je trece uginulo, jbg mator bio previse... Stvarno volim ove zivotinje ne kazem da ih mrzim. Ali postoji problem u Smederevu.

Pre nekoliko dana kod rajfajzen banke zakacim 5 minutu borbe zene sa pudlicom i vucjaka kojeg je verovatno neko pustio, a sta znam mozda je i lutalica. U sustini Vucjak zgrabio pudlicu i ne pusta je. 5 Minuta zena udara tasnom tog vucjaka al ovaj nista... Dok nije udavio pudlicu nije je pustio. Posle iz cista mira onako sve krvav odlazi prema osnovnoj skoli Dimitrije Davidovic, gde deca vidim imaju odmor veliki... Zena place nosi onu pudlicu i otisla verovatno kuci sa njom, ili negde drugde...

 

E sad, gledas sve to i razmisljas zasto onaj narod stoji i gleda sve to, zasto sam ja samo pozvao miliciju da dodje koja je dosla posle sat vremena... Ne znam ni dal je vucjak neciji ili nije, al znam da postoji zakon koji bi mi jebo mater da sam tog vucjaka napao, i cela masa nije htela uopste da pomogne jer pudlica nije imala sanse, a niko za kuce ne verujem da ce da se cima i da spasava, jer opet postoji ono drugo da ne smes kucetu nista da uradis.

 

Ono sto je mene vise potreslo je da ce moje dete sutra dan da ide u tu skolu, i da taj vucjak kolki je moze iz cista mira da uhvati neko dete ispred skole i da ga tako ne pusta dok ga ne rastrgne ubije etc...

 

U tom momentu setim se da je Jasna Avramovic rekla 50000 svakom gradjaninu kojeg kuce ujede na ulici...

 

Ne zelim da stvorite sliku o meni da ja hejtujem pse. Volim ih, tri dzukca sam ja sa ulice pokupio, vakcinisao. Sad na placu su vezani, ali ih hranim i setam, brinem o njima i igram se sa njima. Iskreno treba resiti i ukloniti pse lutalice sa ulica.

 

VIdim inace da je Azil kod gradskog zelenila, sluzi tamo civilnu vojsku kao automehanicar :D Jebote koji tamo lopovi rade to je neverovatno, pre nekoliko godina sam ja cak slao informacije Vecernjim Novostima, kolko su platili vozilo - Pauka da kupe automobile :D Prvi dan kad je inace krenuo u rad, uhvati dzipa nekog besnog, odveze i kako krenuo da ga spusta pukne strela i ode cela hauba.... Kapiram i zenu kad kaze 10 miliona dinara...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, te price za kerove krvavo sirovo meso itd su mit, ne mogu da verujem da neko veruje u to pobogu.. takodje ne moze pas da poludi kad oseti krv, kad ubije/ugrize, to je isto neverovatna glupost.

Moje kuce jede krvavo sirovo meso, pitovi iz borbi koji su ubili par kerova i "osetili krv"maze se sa bebama

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, te price za kerove krvavo sirovo meso itd su mit, ne mogu da verujem da neko veruje u to pobogu.. takodje ne moze pas da poludi kad oseti krv, kad ubije/ugrize, to je isto neverovatna glupost.

Moje kuce jede krvavo sirovo meso, pitovi iz borbi koji su ubili par kerova i "osetili krv"maze se sa bebama

 

Imaju dve skole misljenja - naravno suprotne. Jedni kazu da je mit, drugi kazu da krvavo meso zna da povecava agresivnost kod sisara koji ga konzumiraju redovno u "velikoj" kolicini. Sta je istina, ne znam - ali naginjem ka tome da verujem da takva ishrana kod predatora kakav je pas podstakne instinkt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...