Jump to content

Mala pomoć oko posade!


Recommended Posts

imas neki princip rada (ne primenjujem bas dosledno isti, ali sam vidjao ljude koji to rade), u zavisnosti od tenkica - prvo je na komandiru perk sesto culo, a svi ostali clanovi posade imaju nesto tipa repair/cammo, posle toga stavljaju biu, pa onda na trecem skillu/perku ide na komandiru ono sto su ostali imali kao prvi, a njima kako kome kako sta :)

 

itd. mislim da nisam previse konfuzno ovo otkucao :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pa pazi imas vise opcija, u svakom slucaju - komandiru bi koristilo sesto culo, sta god dalje da budes radio sa tom posadom, taj skill ce ti biti koristan. Sto se ostalih tice mozes stavljati svasta nesto, naravno sve to zavisi od tvog stila igranja, ja ti preporucujem da ubacis popravku najmanje na 2 clana posade, preferirano na 3. Opet kazem, to sada sve zavisi od tvog stila igre, malo je nezahvalno da ti preporucujem tu sta ces i kako raditi :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

@Dule_smor Meni je T29 iskreno jedan od najboljih tenkova tier za tier u igrici (ako ne i najbolji [:D]), Imam oko 66% pobeda sa njim i tenk stvarno dominira ako udje kao Top tier, pa ovo su moja misljenja kako treba usvojiti skilove za posadu pa ako ti se svidi uzmi i ti nesto slicno.. [:)]

 

 Commander-u mislim da mora prva da bude Sixth Sense, jer uvek trazim da imam neku prednost nad protivnikom a mislim da je jedna od takvih da znam kad mi je tenk spotovan.

 

 E sad sto se tice ostalih clanova za prvi skill mislim da za svaku posadu Heavy tenka moraju da imaju repair na 100%, iz razloga sto je svaki heavy tenk generalno najsporije vozilo na mapi i vrlo je podlozan artiljerijskoj paljbi, takodje ako se nadje neki malo boljli igrac gledace da ti skida gusenice kako bi bio imobilizovan sto duze kako bi bio laksa meta svima i upravo iz tog razloga treba imati sto bolji repair crew da bi podigli nazad gusenice i pomeriti se u zaklon.

Jos razlog da ti svi imaju Repair jeste da ti brzina popravke zavisi od broja clanova posade koji imaju Repair na 100% (npr ako 6/6 clanova posade imaju repair na 100%, nece biti popravka gusenica 12sec vec 6sec itd.. [;)])

 

Sto se tice drugog skilla, dok gruvas drugi skill naravno logicno je da imas Skill-ove a ne Perk-ove jer oni su tek moguci kad se dignu na 100%, tako da krenem redom:

Komandir - Repair ( Za to isto mislim kao i ranije.. [:D])

Gunner - Snap Shot ( Jako bitno po meni kod svih tenkova koji imaju veliki Aim Time, pa i kod ovog jer zelis sto pre da opalis i sto preciznije. )
Driver - Clutch Braking ( Medium i Light tenkovi ce zeleti da te obilaze i da ti pucaju u stranu ili u zadnji deo tenka pa zbog toga je ovaj skill jedan od mogucnosti da dobijes prednost protiv njih i da ih izmanervises )

Radio - Situational Awareness ( Mislim da je najbolji od skill-ova na raspolaganju za radio operatera i daje ti vecu sansu da spotujes protivnicki tenk pre nego sto on tebe )
Loader #1 i #2 - Za njih sam uzeo bilo koji skill,mislim da sam uzeo Firefighting, cisto da bi malo poboljsao sansu da ne izbije pozar, ili to ili mozes Camo, mada nema to toliko veze jer je ipak ogroman tenk.. [:D]

 

  Kada sam nagruvao drugi skill do 100% i skupio dovoljno exp-a na trecem, dropovao sam skillove i uzeo isti prvi skill samo sto sam za drugu uzeo Brothers in Arms (naravno pazio sam da drugi skill bude 100%), a za treci (koji i dalje budzim sam uzeo iste skillove kao sto sam ovde napisao za drugi.)

 

  Tako da je to otprilike onako kako ja razmisljam o crew skill-ovima za T29, nadam se da sam ti barem malo pomogao u odlucivanju, pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

U principu, rekli smo ti isto :)

Ja htedoh da budem umeren i da ti dam slobodu da pored sestog cula dodas jos nesto prozivoljno, ali da akcenat bude na popravkama, on ti je rekao da stavis svima popravke i naravno komandiru sesto culo :)

Poslusaj nas, za HT zaista ume jako da znaci :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne da prebacis, nego posto je premium tenk, mozes da koristis bilo koju posadu sa nekog drugog tenka bez penala pod uslovom da su ista kategorija i nacija. Znaci imas E-75 ali imas i Lowe. Posadu iz E-75, posto odigras x2 partiju u njemu, prebacis u Lowe i odigras x2 partiju sa njim da ubrzas treniranje posade za E-75. Iako posada nije trenirana za Lowe i dalje ce moci da koristi sve sekundarne vestine kao da je 100%. Na to sam i mislio, Panter 8.8 je premium tenk, znaci nema svoju posadu vec koristis neku drugu posadu sa nekog standardnog nemackog mediuma. Tako svi rade, osim ako ti nije vazno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...