Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Svaki dan kad otvorim forum novi random krene da spamuje sve podforume za postove :D Ovaj kiselina sa žutim avatarom se sad baš istako :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Izložba "Živeo život" je postavljena u Knez Mihajlovoj 14, zgrada nekadašnje Elektrotehne (prekoputa "Zare")

Otvaranje izložbe: 17. Decembra u 20:00 h

Trajanje izložbe od 17. Decembra 2013. do 28. Februara 2014.

Radno vreme izložbe od 10h - 22h (Svakim radnim danom i vikendom).

Radno vreme biletarnice od 10h do 21h.

Cene ulaznica:

standardna 250din

povlašćena lica (đaci, studenti, penzioneri): 200 din

porodična karta za 4 osobe 600 din.

o/

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

A ako dođe porodica u kojoj su i student, đak i penzioner?  :tf:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izdao sam mx500 drustvo i kupio sensei raw

mendzi daj mi minus

uzeo i ja pre par dana, posle nepunih 48h zamenio u radnji za rivala. ako si izdao mx500 drustvo, znaci da nisi navikao da igras sa akceleracijom i ne znam kako ces se navici, ako uopste budes hteo da se navikavas, ja nisam. rival je opticki i do sad najbolji osecaj sto se tice senzora, jedino sto je malo veci.

 

you didn't see this one coming!

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga Roberto Karlos što pustio kosu.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A ako dođe porodica u kojoj su i student, đak i penzioner?  :tf:

ваљда ти је сад бар лома јасно како је мени када видим твоје постове...

 

Vidi ga Roberto Karlos što pustio kosu.

о овоме ти причам

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

о овоме ти причам

 

 

O čemu mi pričaš? Problem ti je što ne volim ribe sa butinama ko baobabima? Tu ne mogu da ti pomognem, ukusi se razlikuju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ukupan moj radni staz je 12 godina. Ja sam tokom svog radnog odnosa u firmi zavrsio i za servisera pp opreme pa je moj plan da se bavim sa tim a resto para da stavim na racun i da orocim.


edit:

Opusteno Benny, svaku sugestiju, kritiku i pohvalu oberucke primam jer roditelje vise nemam pa su mi saveti i vise nego dobrodosli.

Link to comment
Share on other sites

pa otkud znam, kontam da mu nije bio cilj da prezivi ako vec ne moze da zivi kao covek u svojoj kuci na svojoj zemlji medju svojim narodom,da je preziveo ova prica ne bi bila ni 2% jaka kao sto je sad, velika steta i sramota sto za ovog cara nije culo vise ljudi, cak ni moj cale nije znao ko je on. Cabke svaka cast sto si podelio ovo, sta god ovako imas samo postavljaj. [ok]

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...