Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Prva partija odigrana. Igramo Pauke, Lunara odlucuje da je +150% damage minionima los talenat i uzima da posle blossom-a sledeci attack pogadja 4 jedinice. Aoe ulti? Jebes to smece, uzima leaping strike. Pitao sam ga dal je imbecil, rekao mi je da ne igra dugo igru. 2500 partija odigranih. Da da.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od patcha Heroes 2.0 Igra ce postati otvorena za free2play igrace vise nego ikada. 

14 heroja u besplatnoj rotaciji, cene velikog broja heroja su oborene sa 10 000 na 4000 i 7000 golda, pored daily questova ubacili su i weekly questove od 1000 golda (u obliku brawla), skinovi ce se moci dobiti potpuno besplatno iz Loot chestova, dovoljno je samo igrati igru. Ako sve to uporedimo sa cenama heroja kada je igra prvi put izasla gde je vecina heroja kostala 10 000 golda bez nekog brzeg nacina da se taj gold zaradi, samo 7 heroja u besplatnoj rotaciji kao i da si prosecan skin mogao da nabavis jedino kesiranjem 10 evra, mislim da igra sada definitivno ima predispozicije da postane deo Velike trojke. Hard core bazu igra ima odavno, ovo je vazan korak da igra postane otvorena i ka novim igracima.

Za razliku od ostalih njihovih igara koje su maltene nedostizni lideri svojih zanrova, HotS ipak dolazi kao neko ko tek treba da izbori svoje mesto pod suncem u zanru u kome vec godinama dominiraju neka druga dva titana. Blizzard je to izgleda konacno skontao.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nomorezerodays said:

Zdravo svima nov sam u ovom forumu i reko bi da sam u hotsu fazon 10 lvl illidan mi je main heroj sto i najace dobro ga i igram nije komplikovan ovaj hteo bi da napravim neki party za cepanje wanted to came out positive haha[:p]

 

Ovde možeš da se prijaviš pa ćeš lakše naći nekoga za igranje - 

 

Link to comment
Share on other sites

Sto je vise igram sve mi se vise svidja. Prava je gladijatorka, ratnica, savrseno docaran karakter kroz playstyle.

Igra ima nekoliko savrseno dizajniranih heroja, kada pricamo o tome kako njihovi abilitiji apsolutno precizno kroz igraca formiraju licnost heroja. Dok igras takve heroje deluje kao da je karakter heroja postao, ni manje ni vise, karakter igraca - to je mnogo sire od samog playstylea.

To su Butcher, Chromie, Cassia, Zeratul, Murki... a iskreno cini mi se i ovaj Genji.

Chromie je dizajnirana tako da jedino ako ti, kao igrac, imas super moci kao ona da vidis buducnost, mocices da koristis uspesno njene abilitije. Bices dobra chromie jedino ako i ti sam vidis buducnost. Ako nemas tu super moc, mozes ti da koristis njene abilitije do sutra, dzaba, sve ces promasiti. Tvoje licne odluke su deo licnosti samog heroja. Tvoje odluke izgradjuju karakter heroja. Nisi ti samo korisnik njegovih abilitija. Kada se sa butcherom zaletis sa dve kockice helta u nekoga da bi probao da se o njega hilujes kao jedina opcja da ostanes ziv, time si ustvari doprineo da butcher izgleda bas onakav kakav jeste - da bezumno, pomracene svesti jurne na prvo sto se mrda.

Retko gde se prica o tome, obicno se prica jel heroj OP ili UP.

Cassia mnogo bolje docarava ratnika nego 90% igara sa srednjovekovnom tematikom.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SerbCommando said:

Chromie je dizajnirana tako da jedino ako ti, kao igrac, imas super moci kao ona da vidis buducnost, mocices da koristis uspesno njene abilitije. Bices dobra chromie jedino ako i ti sam vidis buducnost. Ako nemas tu super moc, mozes ti da koristis njene abilitije do sutra, dzaba, sve ces promasiti.

to je predikcija, nisam siguran da je super moć u pitanju :)

da ne kažem, preskordicija!

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

to je predikcija, nisam siguran da je super moć u pitanju :)

 

Naravno da je predikcija, nisam napisao bas da me bukvalno shvatite :) Probao sam da predstavim ulogu predikcije igraca kao deo core dizajna chromie, gnoma koji vidi buducnost, pa cak i uzima talente 2 levela pre zbog toga.

Uvek su mogli da stave nekog klasicnog generickog dota heroja, tipa goblina sto baca rakete koje padaju sa malim delayom...

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

O boze koje je smece Cassia ja ne mogu da verujem koliko nemam volje samo da je izlevelujem do 5ice..

Ja ne znam kako su izbacili ovako heroja koji nicemu ne sluzi. Ako ne padne neki rework ili neki bezuman dmg buff ja cu da budem sokiran. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

U jednom trenutku je bilo 133 575 gledalaca. Jedino sto niko nije ocekivao da ce novi cinematic biti za Divu, vec za Heroes of the Storm generalno, sa pojavljivanjem novog heroja u njemu. Ocekivao sam neki zaplet nesto, kad ga je diablo uhvatio za gusu, ocekivao sam da ce se pojaviti Hanzo ili tako nesto... pojavila se Diva koja vristi kao Tracer :)

Tako da eto, na kraju sam ostao uskracen za epski cinematic... Ali dobro, oduvek sam zeleo da igram heroja sa mehanikom koju diva ima (katapultiranje), tako da sa samim herojem uopste nisam razocaran. Trailer sa druge strane... propustena prilika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...