Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a cekaj, ti u tom slucaju nemas pravo zalbe i izlaska pred komisiju?

 

Haha, kakva komisija, on uvek moze da kaze " Trebalo mu je vise nego dovoljno da nadje CARIGRAD" i oni bi rekli, kolega molim vas ispisite se sa fakulteta ako ne znate gde je Carigrad. 

Nikada vise nisam bio sjeban, pred celim amfiteatrom je krenuo da vodi monolog o tome kako mu se place kada je video da ne znam gde je Carigrad, a meni prst na istom. Pre toga sam mu na mapi pokazivao jedno desetak mesta u Maloj Aziji i Italiji vezanih za pitanje , i ako neko to zna da nabode sigurno zna gde je Carigrad, siguran sam da nije on idiot da misli da ne znam ali me samo zanima kako mu je palo na pamet da me obori, mogao je da nadje milion glupih pitanja o kojima niko nikad nije cuo.

Link to comment
Share on other sites

that blic

 

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/408723/Zemlja-starih-U-Srbiji-svaka-druga-osoba-ima-65-godina

 

 

 

U Srbiji je tokom 2012. godine svaka druga osoba bila uzrasta 65 godina

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Лубенајо, профан ти је искомплексирани мајмун.

Положи то што пре и из свега овога "научи" да не постанеш он и свет ће бити мало лепше место!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Bio sam jutros da vadim retardirani umnjak i one posete zubarima su  uvek najgora iskustva koje čovek može da doživi. Iako me tokom zahvata ništa nije bolelo, opet mi nije bilo dobro kad je krenulo da bruji ono sranje, pa onaj miris sečenog zuba, pa sve to čeprkanje po ustima... Preznojio sam se na onoj stolici :D

Posle sam zaspao kući dok je anestezija još bila aktivna i izbalavio krv po jastuku :c

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...