Jump to content

Arctic Monkeys AM


Recommended Posts

Nisam bas siguran da li zasluzuje novi topic ali nisam znao gde da stavim post :)

Sve u svemu izasao je novi album "AM" , znam da je ovde pre bilo dosta ljudi koji vole majmune 

Po meni su sabili sa "R u mine " i " Do i wanna know" upravo sam pustio ceo album sada pa cu kasnije i o ostalim pesmama :) 

A vi, sta mislite :D ?

 

http://pirateproxy.net/torrent/8873507/Arctic_Monkeys_-_AM_(2013)_[MP3_320]_politux
Edited by ArktickaLubenica
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=cD9ehO6IJU0

Sem ovih singlova koji su izlazi pre albuma, ova mi se najvise svidja :) 

Inace po singlovima sam ocekivao da ce album biti mnogo nalik prvom, ali nije, ovaj je vise nekako vise za kuliranje nego za divljanje uz muziku , ali i to je dobro ! 

 

Evo upravo sam uzeo da preslušam, tako je, baš je za "kuliranje". Tako da može biti neka pozadinska muzika. Ja inače nisam preterani fan monkeys-a, ali nije loše ovo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

popravili su se.

 

ja sam prilično velik fan mankiza i humbug mi je već bio razočaravajuć, a suck it and see me je upucao.

u ovom albumu se više oseća onaj stari gruv mankiza, ali i dalje nije kao prva dva albuma.

 

preslušaću par puta, pa ću da donesem svoj sud!

Posle slusanja albuma nekih 20 dana , sada sam uveren da mi je ovo najbolji album monkeysa. Nije kao prvi iz prostog razloga sto ni oni nisu vise tinejdzeri pa im i muzika drugacije zvuci. Posle ovih 20 dana ista fora kao i sa prvim albumom, svidjaju mi se sve pesme sa albuma, za sada i ne mogu da izdvojim neku.

Mislim da su Humbug i Suck it and See bili eksperimenti u pokusaju da se stvori AM. Doduse meni se Humbug i svideo , dok mi je Suck it and See najslabiji njihov album. 

 

Link to comment
Share on other sites

сасвим ок албум...

поред "Do I wanna know?" (која је далеко најбоља ствар на албуму, могло би се рећи да је песма савршена! ае) и "Why'd you only call me when you're high?" издвојио бих и "Knee socks"

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...