Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Koliko mi je gif istripovan zbog ovog odsjaja na levom delu šoferke, pa kako lik prilazi kamionu tako postaje bleđi, kao nekakav predznak smrti.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tip of the day: Ako koristite Firefox (i rebuildove, Waterfox, Pale Moon itd) i na pojedinim sajtovima (naročito Fejsbuku) ume da se šlogira uz "not responding", problem je u Flash Playeru, pa u fajlu

 

c:WindowsSystem32MacromedFlashmms.cfg

ili

c:WindowsSysWOW64MacromedFlashmms.cfg

 

dodajte liniju

 

ProtectedMode=0
 

Kad će ovaj usrani fleš da umre više :(

Link to comment
Share on other sites

Tip of the day: Ako koristite Firefox (i rebuildove, Waterfox, Pale Moon itd) i na pojedinim sajtovima (naročito Fejsbuku) ume da se šlogira uz "not responding", problem je u Flash Playeru, pa u fajlu

 

c:WindowsSystem32MacromedFlashmms.cfg

ili

c:WindowsSysWOW64MacromedFlashmms.cfg

 

dodajte liniju

 

ProtectedMode=0

 

Kad će ovaj usrani fleš da umre više :(

aj mi reci sta tebi jos stoji u fajlu pored toga, posto mi je bilo 20 puta acces is denied za bilo kakav sejv, pa sam obrisao fajl (zato sto sam ostecen), i onda sam morao da ga napravim i katujem sa desktopa da bi mogao da ga zalepim u jebeni folder [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

aj mi reci sta tebi jos stoji u fajlu pored toga, posto mi je bilo 20 puta acces is denied za bilo kakav sejv, pa sam obrisao fajl (zato sto sam ostecen), i onda sam morao da ga napravim i katujem sa desktopa da bi mogao da ga zalepim u jebeni folder [:D]

 

start, uac, spusti slajder, restartuj kompjuter

 

 

A inače stoji mi

 

AutoUpdateDisable=1

SilentAutoUpdateEnable=0

ProtectedMode=0

 

Edited by voodoo_
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sta je ovo ko'i qrac ?! Pre par dana pokazem nekim devojkama vezbe u teretani i od tada ne mogu da se otresem jedne od njih. Jedna od njih sve zivo zna o meni, ukljucujuci i broj telefona. NIt' sam ulazio u dublju pricu sa njima generalno a pogotovo ne sa doticnom osobom. Realno, devojka je predobra al' opet sam ozenjen sto sam i njoj naglasio a na to sam dobio odgovor "pa sta, ne mora da zna". Sta je bre ovo sa danasnjom omladinom?!
Aco, aktiviraj se!

Link to comment
Share on other sites

start, uac, spusti slajder, restartuj kompjuter

 

 

A inače stoji mi

 

AutoUpdateDisable=1

SilentAutoUpdateEnable=0

ProtectedMode=0

 

trebalo mi je par minuta da saznam sta je UAC :D mislim, kapiram da je bilo nesto po kontrol panelu, ali ono, invalid sam za ta retardirana windows "ne mozes just-for-the-hell-of-it sranja" :D svakako, hvala, ovo mi se na poslu desava brdo puta, i ono, kao da dobije neki loop na memory leak... samo sve krece da frizuje iz nekog samo njima znanog razloga

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa nije da mi ne laska al', do veceras nisam verovao u tu pricu starijih kako imaju problema sa mladjim devojkama. Rekao sam joj da ima mnogo mladjih od mene na sta je odgovorila "oni su neiskusni i ne znaju sta hoce i kako hoce". Jebeno menjam termin treniranja pa i broj telefona. Napravice mala sranje neko, osecam.

Link to comment
Share on other sites

Pa nije da mi ne laska al', do veceras nisam verovao u tu pricu starijih kako imaju problema sa mladjim devojkama. Rekao sam joj da ima mnogo mladjih od mene na sta je odgovorila "oni su neiskusni i ne znaju sta hoce i kako hoce". Jebeno menjam termin treniranja pa i broj telefona. Napravice mala sranje neko, osecam.

Prosledi, tnx.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...