Jump to content

Eurobasket 2013 - Slovenija


grb1tj

Recommended Posts

Sta kaze gospodar planete, gagic i andjusic, pa odlicni su, covek koji hoda kao gluva kucka po terenu, i lik koji ubacuje ili kad vodimo sezdeset

razlike, ili kad gubimo cetrdeset roflmao. Plus Kalinic uopste jelte nije zasluzio da se spomene, posto ne igra kao cetiri jebena zmaja, i ne bori se

kao pit bull, gtfo

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Ne, u pravu ste. odlicni su, zmajevi su, izgube od crne gore 10 razlike

ko grize i nezamenjiv je u odbrani, shtimac? Hoce on i micic da igraju protiv francuza i shpanaca tu magicnu odbranu? Mi na poslednje 3 utakmice primamo po 80 poena od vi kenjate o nekoj odlicnoj odbrani

Edited by psy
  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Da ali poenta price je da su protiv njih igrali mladi igraci, koje toliko hvalite. Nama jeste bila nebitna, ali su oni igrali 100%

I shto se tice odbrane, cinjenica je da smo medju loshijima na prvenstvu, a ovde se prica kako smo tu najjaci

uostalom videcemo u sledecim utakmicama, ne pada mi na pamet da me ovde napushavaju neka deca zbog neceg shto sam napisao, imam pametnija posla

Ok, upravo si se isključio iz bilo kakve dalje rasprave.

evo suze mi krecu

Tek sad vidim da je pobednik= vica, tako da je ok, ja mislio neko ozbiljan

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

e sramota me je shto se raspravljam sa tobom, to jeste. nisam znao da si ti do malopre

 

a gledao sam svaku utakmicu, naravno, ne pishem o necemu shta ne pratim

 

ajd sada neka ti svaki drugar napishe po post podrshke, pa sa srecom

 

a sve shto sam ja napisao stoji

Link to comment
Share on other sites

Vica je Zeljko Obradovic za ovog psy-a

 

lepo je to, ali nemojmo vredjati Zeljka :D

 

najgore ce biti ako bude fazon ispadnemo u nekom polufinalu ili ostanemo bez medalje, psy ce da pisa po svima kako je bio u pravu [roflmao]

 

 

na stranu sto je zacrtan uspeh pre pocetka prolaz u drugi krug, sa najmladjom ekipom i ekipom sa najvise debitanata... oh noez

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

po meni je gagic odigrao na nivou (niskih) ocekivanja, bolje od shtimca. ako nishta drugo zna da se postavi za skok. a andjushic jeste kriminalan do sada, ali nam je neophodan, jer moze da proradi kada nam bude najvishe potreban

 

kalinica jesam zaboravio, i on jeste dobar u odbrani, ali je ocajan u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa sa 9 debitanata na velikim takmicenjima prolazi verovatno najjacu (ili barem najujednaceniju) grupu sa maksimalnim brojem bodova i ima velike sanse da dobije barem 2 utakmice u novoj grupi.

Sto se tice toga da smo jedni od LOSIJIH na prvenstvu sto se tice odbrane, to jednostavno nije tacno. Preko 80 poena smo primili samo od Makedonije, koja je imala odlican dan dok smo mi odigrali najlosije moguce i od Crnogoraca u za nas nebitnoj utakmici.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Zelabal i Batum odigrashe takvu utakmicu, odnosno takve prve 3 chetvrtine, da se samo nadam da ce ponoviti slichnu partiju i protiv nas :) uopshte im je bila epska cela spoljna linija.. dodushe Parker im je presedeo dobar deo mecha rekao bih.. ^^

 

shto se nashe utakmice tiche, neshvatljivo mi je na mahove bilo koliko su Belgijanci bili sami na shutu, ali ok, gg, dobra je utakmica bila, neizvesna u vecem delu, bravo za Kalinica josh jednom :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...