Jump to content

FlyBoard - gde ima?


Recommended Posts

Ima u Budvi i Bečićima, super izgleda kad gledaš proa kako to radi, i onda se izložiš pa ti uzmu 50 evra za 5 minuta kupanja u vodi sa vezanim nogama :D

Naravno, ja nisam probao, ali sam viđao likove koji su se tako zajebali. Dakle, kontam da ti treba bar 2-3 "termina" samo da naučiš da se odlepiš od vode. btw čuo sam to sranje košta 6k evra, naravno treba ti i skuter, skupa igračka za odrasle.

Link to comment
Share on other sites

Probao moj drugar

 

Prvo moraš da prođeš obuku, tu ti u startu uzmu 50e (za 30min) dok te uče kako da ledbiš iznad vode i kako da se kontrolišeš. Ne garantuju da ćeš za 30 minuta uspeti da savladaš.

 

Posle toga, dodatnih 50e za svakih 25-30min vožnje ili letenja.

 

Skupo indeed :)

:v

Link to comment
Share on other sites

Probao moj drugar

 

Prvo moraš da prođeš obuku, tu ti u startu uzmu 50e (za 30min) dok te uče kako da ledbiš iznad vode i kako da se kontrolišeš. Ne garantuju da ćeš za 30 minuta uspeti da savladaš.

 

Posle toga, dodatnih 50e za svakih 25-30min vožnje ili letenja.

 

Skupo indeed :)

 

 

Ima dve varijante jedna je da ti kontrolises taj mlaz a druga je da ti kontrolise lik koji sedi na jet-skiu. Kapiram ako je ta obuka 50 EUR onda te verovatno obucavaju kako ti da kontrolises to, imas neki uredjaj gde na dugme pustas taj mlaz koji te vozi.

Sve u svemu izlgeda mi skroz kul, prijavio sam se kad odem i odradim javicu vam kako izgleda iz prve ruke :)

 

Inace oprema kosta od prilike 6000 EUR pride vam treba JetSki koji isto kosta par hiljada evra polovan da bude koliko toliko ok, sto vam dodje na cifru od 10000k za ovu zajebanciju + gorivo. Svakako da zivim na moru uzeo bi ovo na keca :D

Link to comment
Share on other sites

Ma to je kod nas x puta skuplje nego bilo gde preko, upravo zbog goriva i ostalih zajebancija :)

 

Da da, on je učio da 'vozi' sa tim ručicama, gde sam kontrolišeš jačinu mlaza ispod tebe i gde je privezan onaj skuter što ga niko ne kontroliše, nego ga ti vučeš za sobom :D

:v

Link to comment
Share on other sites

Inace oprema kosta od prilike 6000 EUR pride vam treba JetSki koji isto kosta par hiljada evra polovan da bude koliko toliko ok, sto vam dodje na cifru od 10000k za ovu zajebanciju + gorivo. Svakako da zivim na moru uzeo bi ovo na keca :D

Čisto da dodam da je drugar uzeo skuter, i da se opasno smorio kad je shvatio da će ga koštati oko 800 evra godišnje samo da ga održava (registracija skutera i prikolice, konzervacija van sezone, itd.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...