Jump to content

HoN vs DOTA


Coyote

Recommended Posts

smirite se ljudi. dku se maelstrom uzima zbog flash farma (poput battlefurya, ali posto bi bilo glupo to uzeti dku jer ima range formu, uzima se maelstrom). nije dk pravi hard keri, ali je semi keri kome treba attack speeda da bi u potpunosti sabijao sa lvl 16 dragon formom, takodje se jako lako i brzo pravi, a dosta povecava farm

i da, odigrao sam jednu partiju hona sa mohijem, i mogu da kazem da je decko car.

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

HONBESTMOBA, steta sto je S2 failovao gde god se moglo failovati :( Kapiram da je mnogo tesko takmiciti se sa infinity money kompanijom kao sto je Valve i samom Dota fransizom, ali jbg i sami su zasrali brdo stvari, npr ne mogu da ubace glupe custom mape 4 godine lol :S I ne znam sto si menjali BB sistem, 2 je malo, Dota model je po meni mnogo bolji, dinamicnije su partije

Link to comment
Share on other sites

Evo ti tri posta koja potpuno diskredituju tvoje vrhunsko pro rus tvrđenje.

 

No dobro, krij se iza trivijalnih gluposti!

gledaj neo, ne znam koja su tvoja razmisljanja i razlozi posecivanja rur-a, ali ja nisam ovde vec 10 godina da bih se svadjao, vredjao i podjebavao random ljude koje ne poznajem. odgovorio sam na mohijev post u vezi concede buttona i nedostatka istog u doti, javio si se ti, pridruzio ti se mohi i sad si naveo starbakov post kao potvrdu cega? prica vise nije concede button, nego mitch rus pro dota, 1v1 uzivo i ostala sranja i vidim da bas uzivas u tome u svojoj hladovini foruma i da mislis da si kul kad radis to..

 

uvek sam raspolozen da obrazlozim zasto mislim da je to tako i tako, ali na prethodne 2 strane uopste nije poenta u raspravi dota vs hon, nego mitch retard daj da ga tovarimo i lozimo, jer smo kul i zanimljivi. mislim na tebe i mohija. ali posto je mohi stara kajla pro gamer since 2003, njegovi postovi mi ne smetaju uopste, naprotiv, smesni su mi i ne smesni u smislu glupi mohi, nego mi je zanimljiva nekad rasprava sa njim.

 

tvoj vajb postova sa druge strane ima neku odvratnu i po meni ( kazem, po meni jer te ne poznajem) kompleksasku notu, a ne vidim koji je razlog za to i zasto si tako uporan u tome? sta radis uzvio kad pricas sa nekim, ko je glup i nije upravu?  jel se deres, vredjas, podjebavas? jel si besan uvek? ozbiljno te pitam.. potrudio sam se da napisem sve ovo, a mogao sam da odgovorim sa jos jednim u nizu "mad cuz bad" . ako ti ne mozes da se potrudis i udostojis me normalnog odgovra (ako ga imas uopste), zamolio bih te da me ubuduce postedis komentara u vezi mene, ako ih imas. nikakva pretnja, uzivo kad tad i ostale fore, da se slucajno neko ne istripuje, samo ti sugerisem.

 

jer ako su pravila na forumu ista za sve, ja cu od sutra da psujem majke i pisem capsovima, jer eto, ovo je forum i sluzi da se malo izduvas na nekom "retardu"

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

HoN je gotivan jer ima stvari kao što je vektorsko ciljanje magija, zatim, brži je i od lola i od dote, ima concede opciju (koja je double edged sword), mid wars, i svašta nešto još interesantno, ali pati od gomile sitnih gluposti koje su mi (u trenutku kada sam prestao da igram) bile gamebreaking.

 

Sa druge strane, previše sam subjektivan što se dote tiče, al' ja sam protiv concede opcije. Mnogo puta sam se izvlačio iz partija koje su "izgubljene u 20. minutu", i time smatram da više odmaže nego što pomaže dota sceni. Imajmo u vidu da dota tek treba da napreduje, da nas očekuju i custom modovi...

 

Ljudi ne kontaju da ne postoji samo jedan item build, samo jedan skill build, i samo jedan način da se igra heroj.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

mohi, veliki mag dote, zna tacno kada je partija zavrsena i kada treba da se conceduje, a svi ostali koji nece su retardi.. zbog takvih strucnjaka poput tebe i nisu ubacili gg button, jer bi unistili igricu totalno. koliko sam partija samo igrao gde imas mohija u timu koji place od 15og minuta i preti da ce da afkuje u fontani, a onda naravno posle dobijem partiju. 

 

a inace, veliki je problem izgubiti jos 20min zivota na doti, a izgubio si pre toga 5 godina na wowu. :D 

 

Jel ovo post u kome si ti hteo normalno da diskutujes o cc opciji u doti?

 

I treba da te najedu govnima ljudi.

HoN je gotivan jer ima stvari kao što je vektorsko ciljanje magija, zatim, brži je i od lola i od dote, ima concede opciju (koja je double edged sword), mid wars, i svašta nešto još interesantno, ali pati od gomile sitnih gluposti koje su mi (u trenutku kada sam prestao da igram) bile gamebreaking.

 

Sa druge strane, previše sam subjektivan što se dote tiče, al' ja sam protiv concede opcije. Mnogo puta sam se izvlačio iz partija koje su "izgubljene u 20. minutu", i time smatram da više odmaže nego što pomaže dota sceni. Imajmo u vidu da dota tek treba da napreduje, da nas očekuju i custom modovi...

 

Ljudi ne kontaju da ne postoji samo jedan item build, samo jedan skill build, i samo jedan način da se igra heroj.

 

Treba petoro ljudi da se slozi da je partija gotova u 20. minutu. Ako petoro ljudi misli da nema poente igrati partiju ONDA NEMA POENTE. Ako ne misli petoro, onda se ne cc-uje i igra se partija.

 

Kako tacno opcija DA AKO SE SVI SLAZU odmaze igri?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kao sto vidis, post je upucen tebi, velikom magu dote... nisam se obratio neo-u. 

 

treba da me najedu drugi govnima, sto sam se tebi obratio? do jaja :D pritom, nisam te vredjao u ovom postu, samo je napisan slicno onako kako se i ti obracas u postovima, sa drugima. ako sam te uvredio, onda do kurca, nisi ni ti sto si nekad bio.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ne vredjam se ja tako lako ali je post bio upucen kao uvreda meni, kao da sam ja retard koji u 15. minutu ako je fejlovao spamuje cc i sedi na fontani, a to nije uopste bila tema. Skrenuo si sa teme, namerno, okrenuo celu pricu u hejt prema meni, a pricali smo o funkcionalnostima dve igre.

 

Tako da za takav post i treba da te najedu govnima svi koji misle da zasluzujes.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

znaci ti bi do sad trebalo da povracas govna, kakve si postove imao ovih godina i kako se obracas pojedincima? sigurno necu da trazim te postove, ali u tvojoj kolekciji ih ima brda. znas i sam da si beozbrazan i arogantan u obracanju, pogotovo kad ti taj neko skrene paznju zasto i zbog cega nisi upravu. 

 

da sam napisao normalan posto za concede button, ti bi mene u sledecem prvom postu isprozivao i naveo neku glupost od koje bi pocela rasprava... ono, znam te bar sa foruma mohi. ja sam te sad samo preduhitrio :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

znaci ti bi do sad trebalo da povracas govna, kakve si postove imao ovih godina i kako se obracas pojedincima? sigurno necu da trazim te postove, ali u tvojoj kolekciji ih ima brda. znas i sam da si beozbrazan i arogantan u obracanju, pogotovo kad ti taj neko skrene paznju zasto i zbog cega nisi upravu. 

 

da sam napisao normalan posto za concede button, ti bi mene u sledecem prvom postu isprozivao i naveo neku glupost od koje bi pocela rasprava... ono, znam te bar sa foruma mohi. ja sam te sad samo preduhitrio :)

Ti da si napisao normalan post, ne bi bio mich.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mitch je uznemiren, a ljudi se uznemire kada nisu u pravu.. :<

 

Back on topic, govorim za sebe, hon je meni dosta kvalitetniji od dote, dota me zaglupljuje dosta -.- ne mogu da se naviknem na te delay poteze samih heroja.. ne igram neki rpg da sada moram da cekam 2 sekunde da mi kastuje neki instant spell..ili basic attack.. 

 

jebem li ga, zato i postoji vise moba igara, ukusi se razlikuju i to je to.. neko voli vise hon, neko dotu, neko lol, a neko cak i demigod.. :D
 

  • Downvote (-1) 1

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

@neo

ok, odma vidim sta je glavni problem... nalazi se na pocetku i na kraju tvog posta, a javio se i koji put na random topicima. ja iskreno, najiskrenije nikad ne polazim od toga da je neko retard i da sam ja upravu, ali ono sto ne mogu da podnesem je kad je neko bezobrazan prema meni bez povoda. u ovom slucaju, vidim da smatras da sam ja tebe uvredio kad sam rekao to za parking i kola, a ako mi verujes, ja se i ne secam da sam se tebi licno obracao. sta vise, ti si se posle javio i bacio jednu od tvojih kapsovanih smajli postova, u cijoj sam glavnoj ulozi ja, i to ne prestaje od tad. meni ni to ne smeta, jer se ovde medjusobno ljudi tovare za najsmesnije moguce stvari, ali ne znam koja je poenta da se javljas na svakom topicu i pravis rasprave samnom, tamo gde ih nema. ti si zbog rasprave o parkingu, po defaultu i ovde preneo atmosferu i nastavio sa identicnim postovima, samo sto je sad u pitanju bila dota.





bez namere da ispadam pro, igrao sam brda dote, gledao repleyeve jos u kecu, pratim i sad, znam sve kako bi i sta trebalo u nekom idealnom svetu dote. kao sto zna mohi, ti i svi sa ovog topica. znam i ja kad je gg u 20om minutu, ko je kriv za fail, ali jebem mu mater, igra se pub game i tu se ne moze nista.



mozda je moj post trebalo da glasi, "slazem se da treba concede button, ali koji je faktor mohi da odluci i proglasi gg?" ne znam kako se ljudi to odjednom primaju i vredjaju, pogotovo mohi, na moj post o nubicima i 1v1 mid, a zajedno sa mohijem javljas se i ti da me natovaris nekim sarkazmom. kao sto starbak rece, ali bez namere, ispadate mohijevi advokati i branite ga od nekog vredjanja, ali vas nikad nisam video da mu skrenete paznju kad on drugog forumasa tovari govnima bez pokrica. covek nije ban dobio u zivotu, ali bi ga neki "marmen" popio u roku od odma da pise ko mohi.



ja sam samo pisao u duhu foruma, malo sprdao mohija kao sto on to voli da radi meni i drugima, i onda se javi vas nekolicina da mi "skrene paznju" .



"Ako želiš da diskutuješ, moraš biti spreman na to da neko drugi ima drugačije mišljenje o tebe i to mišljenje moraš uvažiti bez ismevanja (u ovom slučaju to što neko neće da baci 1k dinara i nije mu cim da prošeta 10 minuta), jer tebi, i isključivo tebi (kada pogledaš ostatak te diskusije) prestavlja idiotizam."



ovo tako ne lici na tebe, da ne znam... ti si covece prvi koji ismeva nekog, ako je misljenje koje on ima drugacije od tvog. za to postoje dva razloga, lik je bubili retard ili je marmen. u svakom slucaju, uvazio sam tvoje razmisljanje da imam problema sa razumevanjem pojedinaca i njegovog razmisljanja. mozda stvarno izgleda da je moje misljenje ultimativno, ali ja bih isto to mogao da kazem za ceo forum. svako je sebi najpametniji.



ne znam vise ni o cemu se pise, u svakom slucaju, izvinjavam se mohiju i tebi neo, ako ste vec tako posteni i uvredljivi, posto nisam stekao takav utisak ovih godina na forumu. nisam ironican, mozda samo malo uznemiren kao sto atomic rece. :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

 

Treba petoro ljudi da se slozi da je partija gotova u 20. minutu. Ako petoro ljudi misli da nema poente igrati partiju ONDA NEMA POENTE. Ako ne misli petoro, onda se ne cc-uje i igra se partija.

 

Kako tacno opcija DA AKO SE SVI SLAZU odmaze igri?

 

Sve je to u redu, ranije sam i ja plakao za cc, jebi ga, nedostajalo mi.

 

Međutim, kao što rekoh, taj nedostatak cca mi daje podstrek da se više potrudim, da se nekako organizujemo u tim. Pa imali su ljudi protiv mene dva lejna mega kripova u 25. minutu, pa smo ih dobili, u jednoj od najboljih i najneizvesnijih partija ikada (meni), i bila bi greota da smo tad zaplakali i predali partiju, a sigurno bismo da je opcija bila prisutna.

 

Jebi ga, ja sam bolestan, sednem ponekad pa 20 minuta analiziram partiju koju sam odigrao.

 

Možda neki casual mod da se ubaci, sa sve cc-om, za osobe koje nemaju vremena da se toliko posvete igri, jer u trenutnom stanju jeste veliki timesink.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne donosi se odluka o cc-ovanju na osnovu takvih pretpostavki. Skoro sam izgubio partiju u kojoj smo na kraju imali 62-39 (a pre kraja jos vise) u kilovima sa izjednacenim lejnovima, ali naravno da oni nisu hteli da ccuju jer se videlo da su jaci kao tim i da su ccovali ja bi se iznenadio.

 

I uvek postoji mogucnost da preokrenes partiju ako neko sa druge strane istripuje pa krene da farmuje sumu i da jede govna, a vi krenete zajedno ali to su retardacije i jurenje takvih "pobeda" nije nikakav pokazatelj skila vec lecenje kompleksa, menje kite, uterivanje tom tamo nadobudnom keriju itd itd.

 

Ako su te sabili do 20og minuta i onda poceli da mrsomude, pa ti preokrenes i pobedis ... pirova pobeda ... da si na turniru niko se ne bi zajebavao i farmovao u dobijenoj partiji i naravno izgubio bi i sta onda imas od toga sto te je neko bukvalno "pustio" da pobedis ...

 

Izuzetak je naravno kad u gank/roam fazi gubis, pa u pushevima sabijes, ne pricam o tome da se odma neko ne zakaci za to.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...