Jump to content

Slušalice za MUZIKU


Recommended Posts

Ima BOSE i modele koji manje kostaju. Imaju isti taj noise cancelling. Tipa ove:

 

http://www.bose.com/controller?url=/shop_online/headphones/noise_cancelling_headphones/quietcomfort_15/index.jsp

 

Moje kolege koje su ih koristile kazu da su OK. Ja sam ih probao jednom i rade posao, odnosno prigusuju lepo spoljasnje zvukove. Cenim da je najbolje da ih licno probas, pustis mjuzu i vidis da li je to to. Tebi, koliko sam skontao, treba da se izolujes od zamora u kancu, a ne "audiofilnosti" radi? Ako je tako, bilo koje kvalitetnije NC sluske bi trebalo da rade posao.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

plasi me malo taj NC jer sam cuo da long-term exposure moze da stvara glavobolje i tako to. Ali mislim da cu najpre morati da testiram pa da vidim

 

da se izolujes od zamora u kancu, a ne "audiofilnosti" radi? .

 

pa to je primarno, ali sam nesto u fazonu da ce bilo koje studijske da me fino izoluju (tipa ove HD 25) jer ipak ne radim na nosacu aviona, iako je mozda tako delovalo iz inicijalnog post-a :) u sustini verovatno me ceka testiranje par komada da bih lakse odlucio

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ovo su slushalice za nas koji chesto letimo avionom jer u avionu nijedne slushalice ne pomazu da ne chujesh jebeni shum od motora...

 

Imam Sennheiser HD555, one su u principu cool, ali ako hocesh neshto bash za slushanje muzike, trebace ti ili ove shto ti je preporuchio fatty ili josh neshto jache shto ide uz obavezno pojachalo za slushke i neku brutalnu zvuchnu kartu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

plasi me malo taj NC jer sam cuo da long-term exposure moze da stvara glavobolje i tako to. Ali mislim da cu najpre morati da testiram pa da vidim

 

 

pa to je primarno, ali sam nesto u fazonu da ce bilo koje studijske da me fino izoluju (tipa ove HD 25) jer ipak ne radim na nosacu aviona, iako je mozda tako delovalo iz inicijalnog post-a :) u sustini verovatno me ceka testiranje par komada da bih lakse odlucio

 

Ako pricamo o active noise cancelationu on funkcionise tako sto mikrofon spolja hvata nezeljene zvucne talase i unutra pusta obrute talase od toga cime ih ponistava ako sam ja dobro skontao ceo koncept, ne vidim sta bi moglo tu da izaziva glavobolju al kao sto rekoh, jedne su mi dostupne, a i korisnik istih pa mos pitati sta god hoces.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

koja je razlika oprostite? osim u 50 jura?

 

 

OGROMNA.  Ne brini nista i ne postavljaj vise pitanja, kupi TE slusalice, 25-1, skuplji model kao sa moje prve slike.

Pa dobro, ovo su slushalice za nas koji chesto letimo avionom jer u avionu nijedne slushalice ne pomazu da ne chujesh jebeni shum od motora...

 

Imam Sennheiser HD555, one su u principu cool, ali ako hocesh neshto bash za slushanje muzike, trebace ti ili ove shto ti je preporuchio fatty ili josh neshto jache shto ide uz obavezno pojachalo za slushke i neku brutalnu zvuchnu kartu.

 

 

Iti isto uzmi ONE sennheiser HD25-1, neces cuti zvuk motora u avionu.... Neces cuti ni svoje jebene misli bre.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam Sennheiser PX 100-II i Sennheiser HD25-1 II, ja licno nisam koristio bolje slusalice od HD25, ali i PX 100 su odlicne, cak imaju malo naglaseniji bas, dok HD25 ima jako definisan i uravnotezen zvuk. To je neko moje iskustvo posle 5 godina sa PX100 i 2 godine sa HD25. Uzmi PX100, sigurno ces biti i vise nego zadovoljan!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...