Jump to content

Windows 8


vukashinp

Recommended Posts

Naime, uzeo sam laptop, i uz njega dobio Windows 8, koji je po meni njesra. Medjutim, kada zelim da instaliram Win7, ili bilo koji drugi Windows, on mi jednostavno ne da. Kada se resetuje komp, ispise mi nesto na nemackom( -.- ), i pise da udarim ENTER ILI DEL. Bilo sta od ta dva da pretisnem, on mi ponovo pokrene Win8. Da li neko zna u cemu je problem? Ili po licenci mora da prodje 2 godine?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za bootovanje moras prvo u BIOS  , a u BIOS ides tako da kursor misa pomjeris u desni cosak da bi se pojavio MENI onaj kod Win8  i onda odes u change PC setting , kada udjes tu imas pod GENERAL na dnu liste pise advanced options ili tako nesto . Udjes tu i onda ides pod troubleshoot , pa advanced settings ili slicno i onda UEFI nesto . Kad udjes u BIOS tamo selektuje preko cega da ti boota i onda kada sacuvas i izadjes automatski ce ti bootati . 

 

IZVINJAVAM SE ZBOG KASNJENJA ODGOVORA I STO SAM PISAO SLICNO , JER SAM NEDAVNO PREBACIO NA WIN7 .

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

минус је ваљда зато што човек није прочитао топик, тј. проблем је у међувремену решен...

а није да има 10 страна па да га и разумемо зашто није прочитао

тако, као и обично, ЛАГ је ДРУГАЧИЈИ!!1

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...