Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Podjednako zajeban raspored ima i Liverpul (Cardiff, Chelsea i City u 7 dana!), minus Liga šampiona, naravno. Zato je subotnja utakmica ekstremno važna za oba tima - koji pobedi, imaće psihološku prednost i boost da završi polusezonu dobro. Ako remiziraju, a City i Chelse pobede, ima da se zagovna :-)

 

Sve u svemu, skoro da sam savršeno zadovolja početkom sezone, smenjuju se na vrhu dva omiljena mi tima, a United ga duva. Očekujem konačno tesnu borbu za titiulu između bar tri tima do skoro samog kraja sezone...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mozda su mi ocekivanja od njega preniska, ali sam prilicno zadovoljan njegovom igrom veceras, imao je i par jako lepih startova koji su se vrlo lako mogli nagraditi golom,

jos se trudio prilicno. Opet smo dozvolili protivnicima da bez igre stvore par jako dobrih sansi. Pored toga sto mi je Olivije opasan igrac, odlican smisao za igru pogotovu za jednog spica, mora mnogo bolje da realizuje prilike koje mu se ukazu.Takodje smatram da mu je neophodna konkurencija na njegovoj poziciji, mnogo jaca od bendtnera.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

megadeth

Link to comment
Share on other sites

da nisi rekao, ne bismo provalili sa slike, thx!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...