Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Po meni Mojes nije nista kriv, jer je dobio ekipu u najgorem mogucem trenutku. Bez sredine terena, sa velikim problemom oko Runija i sa prastarom odbranom, gde se novajlije nisu bas nesto pokazale (Smalling, Jones i sl). Takodje, ja i dalje mislim da je De Gea fejl, i nastavicu tako da mislim iako je imao solidnu proslu sezonu :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja licno verujem u de geu. problem ce mu uvek biti istrcavanja i slicno, covek je poluslep.

Ostatak posta si totalno u pravu. doduse, ne bih rekao da ne postoji sredina, vise da nije dorasla da jos jednu godinu izvuce na misice. Prosle godine i nekako, ove kagawu i ne koristi, kerik ne moze da odigra jos jednu onakvu sigurno.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

ja Kerika ne mogu da smatram za ozbiljnog igraca, jer u 90% situacija loptu vraca nazad. Kagawa je preslab za Englesku ligu, ali je odlican igrac, sto je i pokazao u Nemackoj, mora da ojaca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gde je sad ona statistika od prosle sezone sa najpreciznijim dodavacima u fudbalu :D valjda xavi, iniesta, pirlo, carrick, ne znam vise ko je sve bio. od svih tih ljudi, kerik je bio najprecizniji i imao je najveci procenat dodavanja unapred. doslo je do toga da mnogo sve zavisi od runija i van persija, pritom odbrana nije onakva kakva je bila. i treba dovesti jednog vec napravljenog odbrambenog igraca, da ostali mogu da napreduju bez pritiske pored njega. slicno je vidic imao u ferdinandu.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ček, zar Kerik nema najveći broj dodavanja unapred od svih igrača u prošloj sezoni?

 

Kagava nije slab igrač, nego je nedovoljno iskorišćen.

 

Mančester ima dosta problema, ali treba imati u vidu da ni Ferguson nije ništa uradio u svojih prvih pet sezona!

 

@Edit

Ulete Balt

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gde je sad ona statistika od prosle sezone sa najpreciznijim dodavacima u fudbalu :D valjda xavi, iniesta, pirlo, carrick, ne znam vise ko je sve bio. od svih tih ljudi, kerik je bio najprecizniji i imao je najveci procenat dodavanja unapred. doslo je do toga da mnogo sve zavisi od runija i van persija, pritom odbrana nije onakva kakva je bila. i treba dovesti jednog vec napravljenog odbrambenog igraca, da ostali mogu da napreduju bez pritiske pored njega. slicno je vidic imao u ferdinandu.

statistika je kao bikini [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uzeo Junajted kad je bio prosečan klub, ali je zamalo dobio otkaz. Mislim, to što je prosečan ne znači da ne može da napreduje i da ima želju za prvim mestom. Moja poenta je bila da je Moes solidan trener i da treba da mu se da šansa od bar dve godine, a naročito što je došao na mesto najboljeg ternera svih vremena premijer lige.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo Junajted kad je bio prosečan klub, ali je zamalo dobio otkaz. Mislim, to što je prosečan ne znači da ne može da napreduje i da ima želju za prvim mestom. Moja poenta je bila da je Moes solidan trener i da treba da mu se da šansa od bar dve godine, a naročito što je došao na mesto najboljeg ternera svih vremena premijer lige.

Sve to stoji, ali imho, ne možeš davati šansu nekom treneru koji će tek(možda) za 2 godine uraditi nešto u klubu koji je već izgradio svoju reputaciju kao jedan od najboljih.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

tekst je odlican i sve bih potpisao..mojes je car, ali je ta gomila govana morala u jednom trenutku da pukne. nekako se desilo da nije pukla matoroj kornjaci ali su i dalje ostali botovi kao sto su jang i velbek. I mislim da nije slucajno sto je utd uzeo felainija tek zadnjeg dana..on je bio neka 3,4 opcija mojesu verovatno..hteo je nekog kreativca a na kraju je morao cupavog da uzme iako on zahteva potpuno drugaciji sistem igre, poput onog koji je everton imao u zadnjih par sezona..

 

i samo da dodam, martinez pokazuje koji je zmaj a murinjo ce plakati za lukakuom..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...