Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

[:(!] [:(!]  koja bedara

  • Upvote (+1) 1

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

@trn na tom linku pise samo za UK

 

Barclays Premier League matches are not televised in the UK 

 

Svi cute i niko jos nece da objavi koji je razlog izmedju ostalog i u nasoj zemlji sto nema vise tih prenosa subotom od 16h. 

Vidim po drugim forumima masovno se govori da su razlog ovi "nelegani streamovi tekmi i sl." , videcemo.

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Problem je, u stvari, u tome što je gore pomnenuti Škrtel, takav kakav je, ipak daleko najbolji, ili bolje rečeno najmanje loš defanzivac koga imamo cele ove sezone :-( Sad me opet jebite slobodno što ga branim, ali od nekih 8-9 štopera i bekova koji su ove sezone nastupali za Liverpul, on je, realno broj 1. I fejluje, ali i deliveruje.

 

Rano je sada govoriti o tome šta popravljati u Liverpulovoj odbrani, jer do juna se mnogo toga može promeniti (oporavak, povreda, popravljanje ili dalje opapanisavanje pojedinaca). Ali, ipak, ne mogu da ne primetim da je Rodžersovo paljenje na univerzalnije, brže, tehnički potkovanije štopere koji potencijano mogu i da igraju bekove, pa možda i defanzivne vezne, fejlovalo. (trud i lova da se zadrži Ager, dovedu Sakho i Kolo, očigledna namera da se reši Škrtela tokom leta i početka jeseni). Prvi fejl level je bilo igranje 3-5-2 (ovo je palilo protiv slabijih, fejlovalo protiv pristojnih ekipa), a ultimativni fejl je bio kad je izveo 4 štopera da igraju štopere i bekove.

 

Rezime - Jako malo je dobio od omiljenih mu univezalaca, a najviše od jednog jedinog no-nonsence defendera, koga je inicijalno hteo da se reši. Ideja - Ili obezebediti prave, no-nonsence štopere u kombinaciji sa pravim bekovima, ili, ako hoće univerzalnce, neka odreši kesu za igrače poput Ramosa, Ivanovića, Luiza i slično.

 

I jebem vam sunce retardirano svima koji navijate za Arsenal i ovde se prepucavate sa navijačima Liverpula, i obrnuto. Da li ste svesni da time samo pravite "cripple fight" momente, i da od toga samo imate podsmeh i zajebavanje od stranice navijača Čelzija, Sitija i Junajteda? Prekinite odmah, molim vas!

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Agger > Škrtel, bilo i biće

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste! I jeste :-) Tresao je mreže :-)

 

Moja poenta je da nam treba ili još Škrtela, samo dobrih, da ne fejluju toliko, ili da platimo silnu lovu za stvarno dobre intechangeable štopere. Interchangeable mediokriteti ne piju vodu, očigledno, Ager je previše povredljiv i loš pod pritiskom konkurencije u timu, Kolo Mator, za Sakho-a možda ima još nade...

 

Ali ovo "ko je u zanjih nekoliko godina više prebedan, Pool ili Arsenal" prepucavanje bi mi bilo mega presmešno da nisam navijač Poola :-( Tačno zamišljam Aleksa Fergusona kako otvara vrata i viče "Cripple fiiight!"

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...