Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

I love you.

ne znaju Sini, ne vredi. 

 

pre ću da budem na istoj strani sa Vićom i Sinijem, nego sa Vanjom, Stijom i Pejom :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

barem nisam sa ženama i glupom grobarčinom :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

još jedan dokaz zašto mi je drago što sam na strani sa Vićom i Sinijem, ti porediš debelu veprinu (CSKA, reprezentacija) sa Fergijem i Murinjom, alfy pls

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Генијалац заиста. Као и Ферги, Дуле Вујошевић... са друге стране као и Мартинез, Клоп, Венгер... па ви видите разлику :)

mislio sam na lika sto crta :)

kakav bre wenger, taj zna samo da kupuje igrace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:tf:

Bring It

Link to comment
Share on other sites

И то поредиш тренера који је избачен из СВАКОГ клуба где је радио (осим партизана), са овим легендама. :)

  • Upvote (+1) 1

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Поредим га зато што је нама познат а и добар је за поређење реално.

Није толика величина као ова двојица, наравно, али да је одличан тренер свакако јесте. Уосталом он се доказао у томе, што резултатима, што наградама најбољег тренера Евролиге 2009. и тиме што је позван да игра против НБА клубова. Дакле објективне ствари одређују да ли је неко добар тренер, не лични анимозитет.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

objektivne stvari kažu da je dobar, ali ne i odličan, da bi se uopšte razmatralo da je on sposoban za poređenje sa takvim veličinama. Jedan F4 u 13 godina (gde je većinu sezona završavao u prvoj fazi sa negativnim skorom, dva puta po 2-12) ga ne čini odličnim trenerom. Domaće titule i slične stvari ništa ne znače u svetskim okvirima, osim ako liga nije na ceni (a nama to definitivno nije). Ok, vi ga gotivite, ali si poprilično loš primer dao.

 

Ako već gledamo naše košarkaške trenere koji mogu da se porede sa takvim imenima, to su Željko, Duda i Pešić, Vujošević to definitivno nije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja razumem da ga branimo za neke uspehe, ali je iluzorno braniti ga da nije ciganin koji kuka kad god mu nesto ne ide na ruku..a u zadnjih par godina sve vise preteruje sa tim placem, pogotovu posle bedne epizode u realu ( 1 titula za 3 godine i nije neki uspeh u realu da se razumemo )

 

Mislim o cemu mi pricamo, covek je pre par dana rekao da "Celsi ne moze da se takmici sa Sitijevim parama"

 

lolololololol..jel to onaj FK Celsi u plavim dresovima koji je ove godine dao 130 miliona za transfere? - http://www.transfermarkt.com/en/chelsea/transfers/verein_631.html

 

Takve izjave, i ono plakanje protiv Vest Hema ga cine maxi bednikom i ciganinom,..Klopa nikad nisam video da tako place, a ni Kontea (a ne volim nesto Juve)..i mnogo velikih trenera..

 

pritom se sad digla prasina ko da je pobedio brazil iz 1970. Pobedio je dobru ekipu koja je povredama bila havarisana i prinudjena da stavi Martina na dmf., imao je srece, to je iskoristio na terenu i to je to..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

може лок после Грује, реално!

objektivne stvari kažu da je dobar, ali ne i odličan, da bi se uopšte razmatralo da je on sposoban za poređenje sa takvim veličinama. Jedan F4 u 13 godina (gde je većinu sezona završavao u prvoj fazi sa negativnim skorom, dva puta po 2-12) ga ne čini odličnim trenerom. Domaće titule i slične stvari ništa ne znače u svetskim okvirima, osim ako liga nije na ceni (a nama to definitivno nije). Ok, vi ga gotivite, ali si poprilično loš primer dao.

 

Ako već gledamo naše košarkaške trenere koji mogu da se porede sa takvim imenima, to su Željko, Duda i Pešić, Vujošević to definitivno nije

Ја знам да си ти и остали што оспоравју Вујошевића свесни да су Холден и компанија прихватили Дулетове методе тренирања, ЦСКА би био поприлично доминантан са њим. То никада нећемо сазнати и увек ће људи моћи то да му оспоре. Што је лома и кварно пошто свако ко прати кошарку зна да су га бојкотовали и сви су се нешто шатро повређивали. Што се репке тиче, Обрадовић је више фејловао него он у ЈЕБЕНОЈ СРБИЈИ па му наравно за то нико не кења, ИГРАЧИ СУ КРИВИ (не кажем да нису, али прочитај претходну реченицу).

Колико год Дуле кењао, НЕРЕАЛНО је оно што је он учинио и чини са овим буџетом који има. Ф4 са Партизаном, где су испале толике ЕВРОПСКЕ ГРОМАДЕ, са толиким буџетима је нереалан успех и то са тимом који је направљен малте не преко лета. То је као кад би Ред Бул Салзбург (или тако нека екипа, која има колко толко ок буџет) ушао у топ 8 ЛШ. А реално гледано, тај Ф4 је Дуле достигао (и ту је изгубио две текме после продужетака) са сасвим просечним тимом, а то могу само велики тренери (као Мурињо са Портом, па и Интером, Пелегрини са Малагом и Виљареалом, Мартинез шта је све радио са Виганом, који има екипу за Лигу2...). Дакле, он је успео то са ето Боом и Веселим, али и са Врањешом, Божићем, Кецманом, Робертсом, Марићем, Рашићем који су небо и земља тада и кад су прешли негде друго, углавном у јаче екипе.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

може лок после Грује, реално!

Ја знам да си ти и остали што оспоравју Вујошевића свесни да су Холден и компанија прихватили Дулетове методе тренирања, ЦСКА би био поприлично доминантан са њим. То никада нећемо сазнати и увек ће људи моћи то да му оспоре. Што је лома и кварно пошто свако ко прати кошарку зна да су га бојкотовали и сви су се нешто шатро повређивали. Што се репке тиче, Обрадовић је више фејловао него он у ЈЕБЕНОЈ СРБИЈИ па му наравно за то нико не кења, ИГРАЧИ СУ КРИВИ (не кажем да нису, али прочитај претходну реченицу).

Колико год Дуле кењао, НЕРЕАЛНО је оно што је он учинио и чини са овим буџетом који има. Ф4 са Партизаном, где су испале толике ЕВРОПСКЕ ГРОМАДЕ, са толиким буџетима је нереалан успех и то са тимом који је направљен малте не преко лета. То је као кад би Ред Бул Салзбург (или тако нека екипа, која има колко толко ок буџет) ушао у топ 8 ЛШ. А реално гледано, тај Ф4 је Дуле достигао (и ту је изгубио две текме после продужетака) са сасвим просечним тимом, а то могу само велики тренери (као Мурињо са Портом, па и Интером, Пелегрини са Малагом и Виљареалом, Мартинез шта је све радио са Виганом, који има екипу за Лигу2...). Дакле, он је успео то са ето Боом и Веселим, али и са Врањешом, Божићем, Кецманом, Робертсом, Марићем, Рашићем који су небо и земља тада и кад су прешли негде друго, углавном у јаче екипе.

ja ti nisam dao minus, for the record, ne slažemo se i to je to, isto bih pričao da je Zvezdin trener. Ljupko je uzeo titulu 1991e sa bednim timom u odnosu na ostale, ali ga to ne čini trenerskim velikanom.

 

@Gruja:

Nisam očekivao da će ih samleti kao što je bilo, ali sam pre tekme pričao sa ortacima i govorio da će ipak igrati fudbal, a ne štekati se kao što je radio protiv Junajteda ili Arsenala. On zna i da napadne i da se brani (videli smo i sa Interom), nije klasičan bunker trener i u tekmi gde mu treba pobeda, on često i ide na nju. Inače, što se tiče tipovanja, pogodio sam za vikend hendikep na Sanderlend i da Liverpul igra iks, doduše bio je tiket od drugara, on me pitao za savete :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem sa Grujicom (!) osim (!) za Jaju! Nije ga stavio u džep, mislim da je to nerealna izjava. Ključni problem je u Demikelisu koji nije igrač ni za domaću ligu. Jer, da je tu igrao Fernandinjo, onda bi i Jaja i Silva imali mnogo više lopti. Osim toga, sve šanse koje je Siti imao su išle preko Jaje i Silve, što i treba, ali nemoguće je igrati uz onakvu odbranu i Kolarova koji je zajedno sa Demikelisom kriv za 95% golova koje je Siti primio ove sezone.

 

Ovo sve ne govorim da bih umanjio pobedu Čelzija, pitanje je šta bi bilo da je Fernandinjo bio tu, jer je Azar toliko bio moćan... prosto mi nije jasno kako je moguće da taj dečko igra istovremeno, odbranu, sredinu i napad, mene to fascinira iako su svi fudbaleri zverine, ali on to tako radi lagano i besprekorno da je za udžbenike.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem sa Grujicom (!) osim (!) za Jaju! Nije ga stavio u džep, mislim da je to nerealna izjava. Ključni problem je u Demikelisu koji nije igrač ni za domaću ligu. Jer, da je tu igrao Fernandinjo, onda bi i Jaja i Silva imali mnogo više lopti. Osim toga, sve šanse koje je Siti imao su išle preko Jaje i Silve, što i treba, ali nemoguće je igrati uz onakvu odbranu i Kolarova koji je zajedno sa Demikelisom kriv za 95% golova koje je Siti primio ove sezone.

 

Ovo sve ne govorim da bih umanjio pobedu Čelzija, pitanje je šta bi bilo da je Fernandinjo bio tu, jer je Azar toliko bio moćan... prosto mi nije jasno kako je moguće da taj dečko igra istovremeno, odbranu, sredinu i napad, mene to fascinira iako su svi fudbaleri zverine, ali on to tako radi lagano i besprekorno da je za udžbenike.

 

 

upravo to - i više prostora za strovalu napred..plus je Fernandinjo zaista sposoban da zapocne akciju i pokrene, dok je Demikelis sposoban samo da doda prvom coveku do sebe

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam i ja manje vise rekao, samo sam ukrasio da bih glorifikovao Matica :)

Jaja je juce bio prilicno bedan na mahove i inferioran u odnosu na Matica, sve iz razloga sto nije imao adekvatnu podrsku. Mislim da svi mozemo da se slozimo da je Jaja realno u ovom trenutku bez premca najbolji cmf na svetu i da ako Fernandinjo vredi 40 milki, Jaja vredi 200 :D Sve se slazemo Bolence, ljubav je u vazduhu kao i uvek!

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...