Jump to content

SD Crvena Zvezda 2013/2014


Astora

Recommended Posts

Odbrana od pika je neverovatno losa bila, smesno je bilo kada je usao onaj klinac a niko od crnja nije bio tu pa je Blazic uzimao suteve sa 30 metara :( Bas losa odbrana i 1na1 i 2na2, fali nam taj jedan igrac jer ovaj Simonovic nije citav u poslednje vreme, covek je kao suter uspeo da ima 2 airballa od 4/5 suta za 3...

Link to comment
Share on other sites

Nemoguće da je Simonović loš kad je grba potvrdio njegov kvalitet :tf:

 

Neverovatna tekma, ali mislim da je CZT sa namerom izgubila ovu da bi išla na Lijetuvos u daljem nastavku takmičenja :) Kao po običaju, crnci kidaju, Simonović noga, Lazić čovek faul. Dragićević je večeras katastrofalno odigrao.

:v

Link to comment
Share on other sites

Звезда би имала лакши костур да је победила вечерас :) Сада је у костуру где су Химки и Уникс . Радоњић је изјавио да је Раденовић играо мало јер нису хтели да ризикују већу повреду такође Ребић је ушао у игру јер је Нелсон повредио шаку :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda igra jako slabo i to ne samo u poslednje vreme. Trener koji navodno forsira odbranu, a busni smo ko sito. Odbrana od pika ne postoji, previse otvorenih suteva za 3 i previse ulaza bez ikakvog pomaganja koji se cesto zavrse sa 2+1. Napad se svodi na trenutnu inspiraciju Nelsona i Djenke, bukvalno ne pamtim da sam video uigranu akciju ili bilo kakvo smisleno kretanje u napadu, a odgledao sam 90% utakmica ove sezone. Imamo Marijanovica koga ne koristimo ni 15% koliko mozemo. Jednostavno ne vidim nikakav koncept u nasoj igri i prosto je mucenje gledati utakmice dobijali ih ili ne.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Звезда би имала лакши костур да је победила вечерас :) Сада је у костуру где су Химки и Уникс . Радоњић је изјавио да је Раденовић играо мало јер нису хтели да ризикују већу повреду такође Ребић је ушао у игру јер је Нелсон повредио шаку :)

Samo je Uniks u tom delu zreba :) Pomesao si Himki i Himik koji je bio u grupi sa Radnickim.

 

Uglavnom, ako prodjemo Ritas, idemo na Budivelnik ili Nanter, a u polufinalu 99% na Uniks :)

 

Simonovic je u velikom kanalu poslednjih nekoliko tekmi da je to nevidjeno, covek je u poslednje 3-4 tekme, sigurno ispalio jedno 6-7 airballa minimum.

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

napokon prolecni deo sezone

nula u pazaru privukla dosta ljudi uprkos mrtvoj kisi i hladnjikavom vremenu, bilo sigurno 23k ljudi

igra ok u prvom poluvremenu, nejasno totalno zastu su se povukli u drugom, sto je rezultovalo golom javora, a poslednjih 15ak minuta i panikom u redovima zvezde...

lazovic je sabio, pravo pojacanje za prolece

jebi ga, teske noge zbog priprema su sprecile zvezdu da prikaze igru kakva se ocekuje na prolece :tf:

 

idemo dalje, osvajamo!

Link to comment
Share on other sites

neće biti, jebo ih ja

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ima ima! :D

Ali ovako mi pravimo sebi sranja... Odigramo bas dobro 2 cetvrtine i vodimo 11 razlike 2min do kraja poluvremena. I onda umesto da das loptu (Blazic) u kontri za 13 razlike, ti napravis sebi kontru, pa onda izgubis loptu za nov kos. Stvarno je dobro odigrao lik, ali ja te stvari ne mogu da razumem... Kao i onaj ludi Dragicevic, covek je pogodio 2 trojke, ali je zato izgubio bar 3-4 lopte, i to GLUPO do bola.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, padovi u igri su normalni, jer je očigledno da fali taj jedan igrač. Odbrana odlična, napad slab ili dovoljan.

Kod grobara ne znam ko mi je smešniji, Tepić u odbrani protiv crnaca ili Musli u napadu sa onim šutevima sa distance. Pavlović slab, vidi se da nije u ritmu, ali mislim da će biti ozbiljno pojačanje. Ako ne dovedemo trojku, biće čupavo na F4 ABA i u našoj ligi, jer se njima vraća Bertrans

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

8/18 nije baš odlično, više bi se reklo zadovoljavajuće. Prvo poluvreme sa 5/6 je bilo nerealno, kasnije je šut solidno pao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...