Jump to content

PredEXITovska rasprodaja majica 2013 - 1+1 - samo dva dana!


Recommended Posts

Ma odvojena je za ivketa bila sa strane, osim ako nisi uzeo tu "sa strane" a ne verujem.

 

Što se reprinta tiče, ukoliko bude interesovanja radićemo reprint, onda nije bitno koje su veličine itd, možemo i muške i ženske itd. Videću preko vikenda da postavimo taj topic i u skladu sa tim da vidimo da li radimo ili ne.

Link to comment
Share on other sites

Stoji na stanju da ima još jedna hejt anlimited plava XL, a stanje je prilično precizno, tako da je dosta čudno što nisi našao - možda je bila među otpakovanim majicama onim što su za "pokazivanje"?

nope, it wasnt there.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nista od maja nije ostalo...

 

To je dosta rastegljiv pojam :)

 

Updateovano je trenutno stanje majica u redakciji, pogledajte na docsu. Ima majica, ali nema svih i nema svih veličina i boja, ali pošto zasigurno niko neće kupovati večeras pa do jutra, ukoliko sutra dođete u prvom delu dana sigurno ćete ugrabiti majicu koju vidite na stanju da imamo. Sa druge strane, ako se baš zentate, pošaljite danas šta želite da vam odvojimo sa strane u slučaju da sutra zasigurno dolazite da to pokupite.

 

e pa ja cu da dodjem sutra i izaberem uzivo!

 

To je ono što predlažemo svima! Najbolje da se proba na licu mesta!

 

radite reprint ssi i mitboja !

 

Ukoliko bude interesovanja :)

Link to comment
Share on other sites

Eh da, ja zaboravih da pomenem da su juče otišle majice PostExpressom tako da ih očekujte danas :)



UPDATE: Kao što smo napisali, akcija je gotova, nadalje se vraćaju redovne cene za majice - 950din komad, 900din na tri i više komada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...