Jump to content

Pro Evolution Soccer 2014


Recommended Posts

Probao sam malo duže da igram, pa možda ću i moći da "progutam" ovaj PES, mada iritira sve, počev od grafike, do kontrola... Sada čak, pored standardno bagovitog automatskog cursor change-a, i jebeni manual cursor change ima, čini mi se, neki mali lag, ili tripujem?

 

I dešava li vam se kao i meni da igrač koji prima loptu po prijemu potrči u random pravcu koji korak (najčešće prema protivničkom golu), bez obzira na to koji pravac mu šaljete preko kontrolera? I što je bliže golu, kao da je veća šansa da se to desi, i veći raspon nekontrolisanog kretanja? Ne držim sprint, a probao sam i da držim, i da pritisnem u raznim trenucima po prijemu, i da držim totalno suprotan pravac pre i iokom prijema, ali to on ipak s vremena na vreme uradi enivej. Naravno, rezultat je glup gubitak poseda u 99% situacija. Grešim li negde, ili ima neki fazon da se ovo ne dešava, ili je ovo još jedna glupost u moru mnogih koje ova igra ima?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam do sad jedno 5h na ps3 i uspeo sam da primetim sledece.....

Golmani su gori nego ikad...u 12ici su bili zivi uzas, u 13ici su ih popravili prilicno, ali ovo sto su sad napravili je blagi uzas...ponasaju se toliko retardirano da to nije realno...nekad se pozicioniraju totalno pogresno, ostavljaju ogroman ugao, ponasaju se kao pijani, primaju gomilu random golova kad lopta ide direktno u njih, a malo je reci da to izgleda komicno....igram na semi assisted i nikako ne mogu da 'tecno' menjam igrace u toku protivnickog napada zbog primetnog laga tako da uvek kasnim za delic sekunde i nikad nisam na vreme tamo gde bih hteo, sto mi se naravno ranije nije desavalo nikad...igraci random prave veliki visak koraka kada ne drzim sprint, tako da mi se desi da sam 1v1 sa golmanom i pritisnem sut a on predje jos 3m i tek onda krene da sutne sto je dovoljno da failuje jer je na 1cm od golmana...

Igracu jos pa cu vec videti vremenom, ali bice zajebano, oba puta sam se nervirao vec posle pola h igre...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Znači, poklapaju nam se problemi sa menjanjem igrača i kontrolom, to je to, igra je totalni haos, u negativnom smislu, naravno. I da, golmani su totalna katastrofa, primaju golove u svoj ugao samo tako, primaju "plasirane" lopte koje idu u njih, a opet skidaju "džeradovke" sa 20+ metara kao od šale.

 

Desila se i najneočekivanija stvar, ladno su vratili probleme sa koordinacijom golmana i odbrambenih igrača, zbog čega može da se primi glup gol. To je nešto što nisam video još od verzija pesa koje su izlazile za Play Station 1, mada se nisam nešto naigrao ni jednog od dvojke do devetke. Ipak, prilično sam siguran da je u periodu verzija 2010-2013 to bilo sređeno.

 

Naime, desilo se da moj slab šut po zemlji ide pravo u golmana, ovaj se baca i definitivno hvata loptu u ruke u potpunosti, i dok leži na zemlji, nejgov igrač pritrčava i izbija mu je iz ruku sa očiglednom animacijom pokušaja izbijanja, ja natrčim i dam gol. Totalna katastrofa, ako mene pitate...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

meni su podeljena osećanja

sviđa mi se kretnja igrača, sviđa mi se odbrana, možeš mnogo pametnije da uklizavaš na pasove kao pre par verzija i da prekidaš napad, ali mi se ne sviđa grafika koja je očajna, meniji i sve ostalo vezano sa vizuelnim.

 

ipak, igraće se, kao i svaki do sada

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Igram bar desetak godina pes/we, vec sam napisao ali ponavljam - kad god je izlazio novi fudbal ljudi se zale sve dok se ne uigraju. Primis glup gol i iznerviras se "ma ovo je sranje!" 

Previse rano ste poceli sa negativnim komentarima. Pogledajte koliko opcija postoji, namestajte. Igra je teska, ubacivanje, uklizavanje, dodavanje u prazno - sve je teze nego ranije.
Igrao sam sa jednim likom, zali se kako ne moze dupli pas lepo da odigra kao ranije, da onako sve iz prve ide nego kao da mu laguje, ne zele igraci da ga slusaju. Pa onda uspe neko od nas da odigra kako je zamislio a drugi pita "pa kako si to uradio sada?" = znaci samo treba da se provali, naviknes, uigras.

Ima vise stvari koje mi se svidjaju nego koje mi se ne svidjaju. Moracu jos da igram pa cu malo detaljnije napisati.

Evo nekoliko negativnih stvari koje ne vidim da mogu da se promene tako sto cu igrati malo vise i naviknuti se.
STVAR KOD KOJE SAM SE JAKO IZNERVIRAO JE GRAFIKA.
Ja prosto ne mogu da verujem? Ovo je u rangu 2005. Sta su oni uradili ja ne mogu da verujem. Bukvalno mi na trenutak bude zao sto sam je kupio, sto mozda nisam pokusao ove godine sa fifom. Prvi pes posle ne znam koliko godina da ja ne mogu igraca da raspoznam? Pa meni u prethodnim pesovima nije bilo ni potrebno da mi pise kog igraca vodim, sve se lepo videlo. Zabaleta lik ima dugacku crnu kosu, sta je ono? (on mi dao gol sada pa ga zato spominjem)
Ono sa isprekidanim tackicama prilikom izvodjenja slobodnih udaraca/kornera - UZAS, znam da moze da se skloni ali UZAS.
Ponekad nestane jebeni igrac? Ste videli to? I sve dugo ucitava, to me jako nervira.
 

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Coyote, pa nece meni grafika da unisti gejmplej, samo mi nije jasno kako su uspeli toliko da sjebu grafiku.

Kada su igraci poceli da se raduju sa onim zamagljenim facama i kada sam video onu ravnu zelenu plocu (travu) smorio sam se.

Kapiram te skroz, malko sam se nasalio, ono stvarno izgleda pateticno, kapiram da ce ispraviti nekim update-om

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa nadam se, evo ja sada skidam neki patch na soniju (prvi put sam usao online)
Verovatno nije nista vezano za gejmplej ali dok sam guglovao sta ja to zapravo skidam, saznao sam da planiraju izbacivati peceve i radice na popravci bagova...ali takvu informaciju ne mogu da nadjem na oficijalnom sajtu konamija/pes-a
Je l znate vi nesto?

Link to comment
Share on other sites

Izaso Pes Edit 0.2

NEW FEATURES PESEDIT.COM 2014 PATCH 0.2

  • Added 4 NEW Bundesliga Teams: Dortmund, Frankfurt, Mainz, Wolfsburg
  • Added Tottenham Home, Away, Third Kits, Liverpool Away, Third
  • Added kits: Argentina, Croatia, Egypt, Peru, Thailand
  • Corrected fake player names for African and Asian National Teams
  • Completed transfers for Premier League and La Liga
  • Fixed 'Edit Mode bug'
  • Corrected Greek and Russian team names
  • Fixed many incorrect Squad Numbers

Mali edit , na pes serbia je izasao mali "tool" koji poboljasava gameplay , koliko vidim svi ga hvale , menja igru dosta , ne kasne komande vise itd...

Edited by m4rcko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...