Jump to content

Pro Evolution Soccer 2014


Recommended Posts

Odziv kod komandi je uzasan, igra vas zarobi u animacije i nemocni ste dok ne odluci da zavrsi sa tim. AI igraca u odbrani kod through pasova je i dalje kriminalan, golmani su ocaj...

Odziv na kontrole je skoro savrsen,da postoji delay,ali kretanje je perfektno,FIFA izgleda kao arkada sad.Što se tiče AI,predobar je na najvecem difficulty.

 

Meni su sutevi komedija, svaki sut mi je nekako isti, iz daljine svaku golman uhvati zivu...

Prodji trening,nauci kako se sutira :P

Link to comment
Share on other sites

Button configuration ti je u PES14 settings,u folderu gdje ti je instalirana igra,takopdje tu ti je i podesavanje za grafiku.

Meni je gameplay odličan,bolji fudbal nisam igrao odavno.

 

Znam to, brate, sve je na high, a neki džojpedi imaju obrnute kontrole, neko voli više da su mu Cursor change i sprint na gornjim, a neko na donjim dugmadima (edit "dugmadima", wtf, pukao sam!). Kako god da podesiš pre igre, od četvorice bar dvojica ili torjica moraju ponovo da odu u in-game button conf. i da to izmenjaju, a put do tog menija je i dalje six clicks away :-)

 

Ako je ovo što ja imam stvarno pravi PES 2014, opet ću biti miran godinu dana i neću ga igrati, kao što nisam ni dvanaesticu svojevremeno :-) A možda mi je dopala neka sjebana verzija, postovaću večeras tačno šta sam skinuo i kako to izgleda, ćisto da vidimo je li to to, jer ja sam neveruem :-)

 

FIFA 2013 mi mnogo bolje izgleda od ovoga...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Odziv na kontrole je skoro savrsen,da postoji delay,ali kretanje je perfektno,FIFA izgleda kao arkada sad.Što se tiče AI,predobar je na najvecem difficulty.

 

Prodji trening,nauci kako se sutira :P

Koji si ti fanboy jebote:D

edit

i da, SUPER je sto ima u nacionalnostima Kosovo, jebem li im mater

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Znam to, brate, sve je na high, a neki džojpedi imaju obrnute kontrole, neko voli više da su mu Cursor change i sprint na gornjim, a neko na donjim dugmadima (edit "dugmadima", wtf, pukao sam!). Kako god da podesiš pre igre, od četvorice bar dvojica ili torjica moraju ponovo da odu u in-game button conf. i da to izmenjaju, a put do tog menija je i dalje six clicks away :-)

 

 

Pause menu > select sides > kocka. Ovako se brže se stiže do personal settings-a.

 

Meni je ovaj pes očajan. Gameplay, a pogotovu grafika. Onaj advance trough pass je sranje, set piece-evi su sranje. Mislim da ću lagano preskočiti ovaj pes.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

tezina nema nikakve veze sa tim. pritom se u ovom pesu po prvi put tezina manje oseca nego fifi.

pricam o delay kao lagu. Ako ja ovog momenta pritisnem pas, on doda 2 sekunde kasnije i to ne zato sto je animacija tako htela, nego prosto dve sekunde kasnije primi komandu, to je tezak fejl. A ako su namerno tako hteli da "naprave simulaciju" onda japanci definitivno nisu kadri da naprave fudbal.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,daleko je od savrsenog ali za mene stvarno nije los fudbal.Dodavnje,na delay moras da pazis jer postoji samo kad si u trku/sprintu.Isto tako za sut,moras bukvalno da ga isplaniras.Ne znam jednostavno mi odgovara mehanika.Fejluje AI dosta,najvise u odbrani,prolazi lopta pored njih oni samo stoje,oduzimanje lopte takodje je jadno.

U nekim trenucima pizdim u drugim sam odusevljen,tako da je nekako izmedju ali su na dobrom putu i makar pokusavaju.

 

FIFA me smorila malo.Recikliraju je previse,bukvalno je isti fudbal sa minimalnim promenama a razlika izmedju nextgen verzije sa current je minimalna.

Šutevi su im i dalje scripted,pokušavaju da sakriju ali nažalost i dalje je tu.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,daleko je od savrsenog ali za mene stvarno nije los fudbal.Dodavnje,na delay moras da pazis jer postoji samo kad si u trku/sprintu.Isto tako za sut,moras bukvalno da ga isplaniras.Ne znam jednostavno mi odgovara mehanika.Fejluje AI dosta,najvise u odbrani,prolazi lopta pored njih oni samo stoje,oduzimanje lopte takodje je jadno.

U nekim trenucima pizdim u drugim sam odusevljen,tako da je nekako izmedju ali su na dobrom putu i makar pokusavaju.

 

FIFA me smorila malo.Recikliraju je previse,bukvalno je isti fudbal sa minimalnim promenama a razlika izmedju nextgen verzije sa current je minimalna.

Šutevi su im i dalje scripted,pokušavaju da sakriju ali nažalost i dalje je tu.

Da li si ti ovo upravo napisao za Fifu? Pa shta je pes onda prethodnih 5 godina bar?

.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ,nisam ga igrao...

 

edit:ako vam se ne svdja nemojte je igrati,simple as that...

hvala bogu da necu, nego diskutujemo samo :)

 

nisi mi jasan, cas ima laga, cas nema. Kad ga ima pravdas ga simulacijom, kada ga nema sve je kul. Lag POSTOJI, i day one patch bi trebalo da resi to. Pa onda kazes da je AI sjajan, a u sledecem postu da je ocajan.

Does not compute. 

 

Sta si igrao od fudbala do sada ako nisi igrao prethodne pesove? mogu da razumem da si sad prvi put upalio fudbal u zivotu i da ti je ovaj pes 2014 odlican. Meni licno jeste bolji do 2012 i 2013, ali i dalje zaostaje debelo za fifom.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro diskutujemo. xD

 

Lag/delay postoji,tu nema šta(nigde nisam rekao da ga nema ) ali mi nije smetao toliko i nije game breaker,eto kao što ti reče ispraviće ga.

 

AI varira,ponekad reaguje kako treba ponekad ne tako da je negde na 50-50,zato ne mogu da se odlucim.Ja kada napadam postavlja se perfektno a kada se branim ponekad neće da pokupe loptu ispred sebe sve dok ja ne uzmem kontrolu,ali to nije ništa što se ne može ispraviti.

Zbog toga mi se postovi ne poklapaju,stekao sam utisak da je dobar posle par utakmica,ali posle desetak vidi se da nije konstantan i varira od težine.

 

Igram FIFU od 98,ono konstantno,uglavnom na PCiju (čak i kad je bila PS2 verzija za PC,jer su bili toliki smećari i opet to rade),povremeno na konzoli.

PES uglavnom na konzoli ps2 (svi naslovi),a onda je izasla verzija za ps3 2008 ja mislim i nju sam igrao neko vreme.Posle toga je sve otislo downhill,zadnji pes sto sam igrao je 2010,par utakmica na ps3,ostale sam gledao i nisu me privlačili.

 

Ima mana,FIFA je i dalje bolja(jedva),videćemo šta će uraditi sa patchevima ali za sada po meni je solidan i ne zasluzuje instant "hejt",zbog toga mu stajem u odbranu.

Eto

Link to comment
Share on other sites

http://www.moddingway.com/file/37015.html

 

Only for version 1.0 of PES 2014.
Instructions
-------------

Unpack this rar file in your My Documents / KONAMI / Pro Evolution Soccer 2014 folder
First backup your save folder

Changelog 1.0
-----------------

- All Unlicensed Logos Updated
- All Unlicensed Teams Names Fixed
* Barclays PL
* Liga Zon Sagres
- All Unlicensed Competition Names Fixed
- All Unlicensed Stadiums Names Fixed

Link to comment
Share on other sites

O jebote, kao da zidovima...

Namerno sam stavio sada bližu kameru da se vidi koliko je očajno,...

"Sve je uredu sa grafikom", daj nemoj me zajebavati...

"jednostavno na daljini se ne renderuju čitave face zbog performansi." Koje crne performanse, imam i3, 4GB i radeon 6790 1GB GDDR5 256bit, i ovo izgleda gore od PES 2011 na svakoj kameri, tj. izgleda kao smeće najgore...

Ništa, sine, nije u redu sa ovo grafikom, ako je to to, jer ja sam još uvek u neverici, i tripujem da možda nisam skinuo neku nekompletnu, sjebanu, verziju, odna neka se nose u lepu pičku materinu...

EDIT: Nemojte me pogrešno shvatiti, ne bih nikoga da vređam, samo sam u opasnom rejdžu zbog izgleda igre, ukombinovanom sa mišljenjem da sam možda skinuo bezveze verziju, jer ovo nije istina. I da, ovaj mali disclaimer se ne odnosi na stexmana, on baš opasno lupa :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...