Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Лик је испаметово док је лето (да иде на фазон ноге-буља-леђа-глава, да распореди) тако да није много најебо (релативно, наравно, изломио се он поштено).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne kontam da jedan skejter, koji to vežba toliko godina, samim tim su mu agilnost i refleksi na visokom nivou, tako loše reaguje i dočeka se na jebene noge.i tako ih izlomi. Ej, gde je tu nalet adrenalina? Imao je tri-četiri sekunde leta fore da se namesti pogodnije za pad, što u tim situacijama deluje kao večnost. 

 

Zakucao sam se u visok ivičnjak biciklom, spuštajući se ekstra brzo nizbdo, jer mi je neki retrd išao autom u susret, i naglo skrenuo levo, presekavši mi put. Leteo sam horizontalno otprilike ovoliko koliko je ovaj lik padao, uredno se dočekao ravnomerno na obe ruke, pa roll preko desnog ramena, Guvernalu sam pustio u savršenom deliću sekunde pre udarca, čime sam najbolje sačuvao i sebe i bicikl. Prošao sam sa minimalnim ogrebotinama na čelu i dlanovima, i sa pocepanim pantalonama na desnom kolenu. Biciklu ništa. A ja sam oličenje neagilnosti i tromosti, treba da me vidite:-) 

 

Ovaj je imao sasvim dovoljno vremena da se namesti pogodnije, pogotovo kad ubaciš nalet adrenalina u jednačinu. Možda da se izvuče sa iščašenjem jednog ramena, il tako nešto...

 

@ Doolio - jebiga, tačno , možda je jendostavno doneo lošu odluku, a sproveo je savršeno kako je zamisio...

 

EDIT: Gledao sam još malo, možda i nije moglo bolje, imao je nezgodan položa u stratu... Ali morao je ruke nekako uključii u raspodelu, doček na dlanove, amortizacija udarca rukama, i momenta prevrtanjem je, ono, azbuka u tim situacijama...

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

@ Doolio - jebiga, tačno , možda je jendostavno doneo lošu odluku, a sproveo je savršeno kako je zamisio...

Напротив, добро је замислио и добро је урадио. Пад је скоро нормалан на површину, висина је 15-ак метара, нема говора о амортизовању без да иде на ноге, па даље. Ту врсту ротације и амортизације о којој ти причаш, радиш са пет метара фазон, а не са 15, или ако идеш довољно косо. Да је ишао на руке, мого је да згине опуштено.
 

tako loše reaguje i dočeka se na jebene noge.i tako ih izlomi.

what if i told you да није поломио ноге?

 

И брате, са 15 метара не можеш да идеш ни на шта друго него на ноге и са њих да шифтујеш док се ломиш по земљи (ако успеш то да урадиш, јелте, њему је помогло то што му је остало малкице косине), што је он и урадио. Плус што је убрзање прилично велико са те висине и то шифтовање је под знаком питања јер мораш да попијеш импакт, пошто падаш на равно. А ниси довољно јак да урадиш неки фул готиван шифт јер би ти попуцало све живо, он је урадио сасвим фину ствар и сасвим лепо је распоредио трип.

 

Leteo sam horizontalno otprilike ovoliko koliko je ovaj lik padao

[strumpf]

 

 

 

Ја имам утисак да ти не конташ или висину или ситуацију или физику...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima kako je on uopste planirao da se ne polomi ne vezano za to jel mu je skejt pobegao ili nije :D Kenjam malo al meni ta rampa deluje nerealno velika za bilo kakve egzibicije koje ne ukljucuju lomnjavu nekih delova tela.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...