Jump to content

Najbolji "jeftin" telefon za Surfuj 1000


LaG

Recommended Posts

saberi koliko ces dati za vreme ugovorne obaveze za pretplate sa cenom telefona.

onda uzmi nov takav fon. i dodaj neki paket da tebi odgovara (al stvarno, a ne da bacas pare)

vidi sta je isplatljivije. kad god sam gledao, bilo mi je jeftinije da uzmem novi aparat, jer su derikoze uvek drale neverovatno.

s3 je ok fon.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

S3 je i vise nego ok fon, odlican je fon. Jedino sto ti je u toj klasi Nexus 4 zapravo jeftinije, a bar jednako dobro resenje, plus dobijes noviji i bolji OS sa najbrzim apdejtovima. Tipa Nexus 4 ti je sa surfuj 1000 23.960 din, a sa surfuj 2000 9.920, dakle mogao bi da das jos 4 hiljade vise u startu i da ostanes na starom paketu koji ti odgovara a 1.000 dinara mesecno je jeftiniji, na 24 meseca je to velika usteda. 

 

Inace Telenor je stvarno spustio dosta cene uredjaja, i to ono gledano u odnosu na pre nedelju-dve kad sam poslednji put nesto gledao, tako da moze i da se iznadje neka kombinacija koja bi zapravo ispala povoljno, pogotovu ako neko inace trosi neki iole jaci paket. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sad ste me malo bacili u rebus.Nexus ima za nijansu bolji procesor,duplo vise rama i bolji os i jeftiniji je od galaxy sIII,sad malo ne znam sta da radim : ) Mislim da cu ipak ciljati da idem na surfuj 1000 i na sestomesecnu otplatu telefona,pa makar bio i skuplji.Ovakve kombinacije su mi jedino resenje jer nemam puno kesa u startu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kapiram da uzimam L9 onaj. Neću u skorije doba imati para da bacam na Ajfon peticu, a mislim da, ako bih već davao para, na nešto drugo od toga ne bih pristao (pogotovo jer već imam more app-ova kupljenih). Hvala svima na savetima djeah!

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam L9 na kraju i pere telefon. Ima sve ono što mi treba, a ono što sam koristio na prethodnim telefonima je 5 puta bolje i samim tim mi baš prija, osim softvera za puštanje muzike koji je okej, ali već imam par zamerki. Hvala drugari na savetima, much appreciated. :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam L9 na kraju i pere telefon. Ima sve ono što mi treba, a ono što sam koristio na prethodnim telefonima je 5 puta bolje i samim tim mi baš prija, osim softvera za puštanje muzike koji je okej, ali već imam par zamerki. Hvala drugari na savetima, much appreciated. :)

 

Ja uzeo S4 na kraju.Uletelo mi neko snizenje preko kevine kancelarije,prosli mesec je ionako bilo 10k snizenje i rek'o nek ide zivot.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da sam u istoj recenici upotrebio reci koji si naveo.

 

Dalje,u naslovu teme rec "jeftin" stoji pod navodnicima,sto oznacava subjektivnost samog pojma.

 

Meni S4 odgovara uzimajuci u obzir cenu za koju sam ga dobio,primanja koja imam,cinjenicu da ga otplacujem na 6 rata i da ostajem na istom paketu kao i da sam dve godine apsolutno miran sto se tice telefona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...