Jump to content

pričajte


Recommended Posts

lucky, pa i dalje ima maja kod sajma :) isti indeks sto godina :D

 

Znam, napisah, ali nemam pojma, poslednji put kad sam bio tamo nije mi se nešto dopao taj index, ne znam :( Možda da mu dam ponovo šansu! :)

Link to comment
Share on other sites

Juce otisao sa kilijem i njegovim kolegom do bigza da se igramo rok benda.


Ispade da je kili novi Haneman (inb4 hajneken) i neotkriveni gitarski talenat, koji svira sikiru bolje od pola one dece koje svakodnevno smrde u onoj pisljivoj zgradi i nazivaju sebe muzicarima.

Na kraju smo zavrsili na 17. spratu one "dvojke" na konjarniku pili pivo i duvali uz pogled na ceo grad. Jos uvek nisam stigao kuci...

 

Poz za prvu smenu! Jako je tesko!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

na koju foru ovaj mega.co.nz pre-downloaduje ceo fajl regularnom brzinom, a onda se u browseru tek na kraju otvori download prompt i "downladuje" fajl brzinom od fazon 10MB/s... neka HTML5 fora sa local storage-om... pitam se sad ja ... a mrzi me da guglam (ko baci bing foru celava mu keva)

Link to comment
Share on other sites

na koju foru ovaj mega.co.nz pre-downloaduje ceo fajl regularnom brzinom, a onda se u browseru tek na kraju otvori download prompt i "downladuje" fajl brzinom od fazon 10MB/s... neka HTML5 fora sa local storage-om... pitam se sad ja ... a mrzi me da guglam (ko baci bing foru celava mu keva)

Izgugluj / izbinguj kad te ne bude mrzelo pa napisi ovde! Bas me zanima...

 

Edit jer vidim minus. Zaista me zanima, to sam primetio jos kod par sajtova da download krene pre nego sto kliknesm save.

Edited by Цар
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...