Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Opušteno Stanko, bio si sa nama u mislima!

Btw, ne verujem koliki su cigani ljudi. Juče, verovatno dok smo blejali u Studenjaku, mi je neki šaban skinuo jednu jebenu plastičnu ratkapnu sa Suzuki znakom sa točka...ajde što košta fazon 300 kinti na buvljaku, nego koji će mu kurac jedna ratkapna...dabogda mu preselo jebem mu mater baš

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je dobar onaj novo-stari index u Novome Sadu što je tamo kod hotela putnik i zove se po nekom ženskom imenu. Bolji mi je od sviju drugih.

Vanesa?

I meni je taj najbolji!

Mnogo je tesko drugari, ali prezivljavam nekako!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan smo kod ortaka posle ko zna koliko zaboli uz celovečernji crash team racing, i toliko su me ispucale emocije, da sam rešio da skinem sva 4 naslova za ps1 da ih po ko zna koji put pređem, ali i da skinem sve što je izašlo za ps2 (što nije radio Naughty Dog ) i da vidim da li to liči na nešto.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Btw, ne verujem koliki su cigani ljudi. Juče, verovatno dok smo blejali u Studenjaku, mi je neki šaban skinuo jednu jebenu plastičnu ratkapnu sa Suzuki znakom sa točka...ajde što košta fazon 300 kinti na buvljaku, nego koji će mu kurac jedna ratkapna...dabogda mu preselo jebem mu mater baš

 

pa falila mu samo jedna? :D meni su skinuli sve 4 pre 3 godine kad sam bio na moru :)

Link to comment
Share on other sites

Ортаку су скинули са Голфа капицу са места за антену на ретровизору :) Сада зјапи рупа. Рекао му сервисер скини и ти некоме.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

E moguće da je Mirjana!

 

Ima i taj index Maja (ja ga zovem Mara :) koji je iza sajma, što je valjda bio prvi originalni index tamo kod faksa prekoputa dva štapića, ali se meni nešto ne dopada taj index sada (dok su bili kod sajma bio mi je vrh).

Link to comment
Share on other sites

pa falila mu samo jedna? :D meni su skinuli sve 4 pre 3 godine kad sam bio na moru :)

 

ma da su skinuli sve 4 pa da mi nije zao, cigani jebeni

 

btw, jos jedna csb prica...juce u 3 sata popodne legnem da dremnem ja (poz stanko)...i neki jebeni likovi se skupili na terasi u komsiluku, odvrnuli neke bosanske narodnjake i deru se kao magarci...ne smeta mi muzika, al me jako nervira kad se neko dere kao konj...mislio sam da izadjem i oteram ih u pizdu materinu bosanku iz koje su dosli, al sam shvatio da ih je deset i da bi me olomili verovatno...first world problems

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Još jedan pljusak nostalgije iz detinjstva :)

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma da su skinuli sve 4 pa da mi nije zao, cigani jebeni

 

btw, jos jedna csb prica...juce u 3 sata popodne legnem da dremnem ja (poz stanko)...i neki jebeni likovi se skupili na terasi u komsiluku, odvrnuli neke bosanske narodnjake i deru se kao magarci...ne smeta mi muzika, al me jako nervira kad se neko dere kao konj...mislio sam da izadjem i oteram ih u pizdu materinu bosanku iz koje su dosli, al sam shvatio da ih je deset i da bi me olomili verovatno...first world problems

А можда би их издоминиро

Drunken+Master.jpg

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...