Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Daleko od toga.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Caletov najbolji drugar umro pre neki dan. Srcani udar, nije imao ni 40 god. I to se desilo pola sata posto je odveo zenu na porodjaj. Iskreno kada mi je cale javio nisam osetio nista specijalno u vidu nekih emocija. Smorio sam se naravno zbog njegove porodice i mog caleta kome je bas to tesko palo, kao i svima kad se tako nesto desi naravno. Ali ipak nisam ga poznavao toliko dobro i nisam ja licno bio blizak sa njim da bi osetio pravu tugu. Uglavnom sad nesto gledao po fejsu neke svoje slike i naidjem na jednu koju mi je caletov pokojni drugar komentarisao. Iste sekunde kada sam procitao njegovo ime zigne me nesto kroz srce i krene mi suza na oko i skenjam se u momentu. Jako cudan osecaj. Bogu hvala do sada nisam izgubio nikog jako bliskog i ne zelim ni da pomislim kako bi podneo tako nesto :(

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

evo meni se malo nakupile suze u oku samo citajuci tvoj post... pickica sam ja u dusi, ali recimo kada mi je baka umrla nisam plakao, mislim, kada sam cuo da je umrla, ali kada sam dosao do kapele i kovcega, suze same krenule, nisam plakao/jecao, vec suze onako idu.. nakupe mi se u ocima i kako trepnem pljas :c

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

evo meni se malo nakupile suze u oku samo citajuci tvoj post... pickica sam ja u dusi, ali recimo kada mi je baka umrla nisam plakao, mislim, kada sam cuo da je umrla, ali kada sam dosao do kapele i kovcega, suze same krenule, nisam plakao/jecao, vec suze onako idu.. nakupe mi se u ocima i kako trepnem pljas :c

Uh kako morbidne teme , a bas sam hteo da napisem happy post ! Enivej, ovaj tvoj post me je podsetio na isti trip koji sam imao i za sestru od tetke i za dedu , kada su mi javili vise sam bio u soku nego sto sam bio tuzan, i onda me je sve stiglo u kapeli i kasnije kada nisam mogao da se zaustavim , tako generalno i reagujem na razne lose vesti, prvo sok pa reakcija kasnije. 

Dolazak kuci obelezen sa mnogo piva i glupih svadja i prepiranja kasnije kako to vec ide, odigrali smo i par partija mafije, nisam to igrao 2 godine, ali i dalje znam da  lazem :D 

Link to comment
Share on other sites

Izgubio sam tatu na moj rodjendan 02.05.1992 godine, 10 godina posle tate rodjeni brat mi je ubijen, 10 godina posle brata umre mi majka... u kakvom sam stanju zadnjih godina a pogotovo zadnjih par dana ?.... u ocajnom, kako sam to podneo ? ... nikako a sa druge strane muski jer moram da nastavim dalje zbog svoje dece i zene. Trenutna tema dana je ocajna, menjajte.

Link to comment
Share on other sites

MOSKRI JE UMRO, a i mi cemo,

sto znaci gudracemo se i picemo

 

najjace da cu tebe da zovem marko, em si komunista em se lozis na kinki ribe em sviras gitaru i nosis starke, ne bi te zvao ni na pivo u parku a ne na kurve i kokain, mogu da se kladim da ne znas 3 marke jahti da nabrojis !

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Izgubio sam tatu na moj rodjendan 02.05.1992 godine, 10 godina posle tate rodjeni brat mi je ubijen, 10 godina posle brata umre mi majka... u kakvom sam stanju zadnjih godina a pogotovo zadnjih par dana ?.... u ocajnom, kako sam to podneo ? ... nikako a sa druge strane muski jer moram da nastavim dalje zbog svoje dece i zene. Trenutna tema dana je ocajna, menjajte.

 

U jebote... :c

 

Izvini ako sam previše direktan i verovatno vrlo nepristojan, ali ko i zašto ti je ubio brata?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

шта фали кинки рибама, Челави?!?! 'ајде све ово друго стоји за Јебеног, али који си ти стварно велики хедониста ако не волиш кинки рибе?!?!?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Panduri 2002 godine, sudim se sa njima i dan danas a advokati spremaju tuzbu za Strazbur.
A zasto ? Zato sto je prijavio pljacku u toku a gazda tog lokala je imao kamere i pljackas je snimljen a to moj brat nije uradio i postoji dokaz a oni su ga uhapsili i pretukli na smrt.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

MOSKRI JE UMRO, a i mi cemo,

sto znaci gudracemo se i picemo

 

najjace da cu tebe da zovem marko, em si komunista em se lozis na kinki ribe em sviras gitaru i nosis starke, ne bi te zvao ni na pivo u parku a ne na kurve i kokain, mogu da se kladim da ne znas 3 marke jahti da nabrojis !

neka te neka, znam ja i tvoje drugare!

582788_10200510779711863_1553096864_n.jp

шта фали кинки рибама, Челави?!?! 'ајде све ово друго стоји за Јебеног, али који си ти стварно велики хедониста ако не волиш кинки рибе?!?!?

ma pickica malena, posle ce da bude "jao, pa samo sam se salio"

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Panduri 2002 godine, sudim se sa njima i dan danas a advokati spremaju tuzbu za Strazbur.

A zasto ? Zato sto je prijavio pljacku u toku a gazda tog lokala je imao kamere i pljackas je snimljen a to moj brat nije uradio i postoji dokaz a oni su ga uhapsili i pretukli na smrt.

 

Ubili su ga dok je bio uhapšen, pretukli ga na smrt u pritvoru? Auuu, auuu, auuuu ne znam šta da kažem, zanemeo sam. Pa jel su kažnjeni počinioci? I doživotna robija je mala za tako brutalan zločin koji je izvršen od strane onih koji zločine trebaju da spreče...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

posmrko sam pare za more, tesko je

Uzickaj za buljarice, tamo propali talenti idu :D

Edited by ZOLA
  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...