Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ne znas ti konobare. Naplati pice soma, a na racunu pise 600 kinti. 30 puta to uradi za vece plus dodaj napojnice sto dobije. Gledaj to kao karmicku pravdu za njegovu kradju! Ako je pritom Crnogorac, svaki vikend bi dolazio da mu uvaljujem fejk evre

Link to comment
Share on other sites

bila puna arena (donje tribine i parter) za one koje stvarno zanima :)

 

trupsi, svirka nije bila bolja na exitu jer je JK falsirao kao car :) juce su pokidali kao bend, upucani su maksimalno al' je ton bio kurac i nije mi jasno zasto.. bas muljav, bubanj muljav (dobosh se nije chuo) al' sam veoma zadovoljan ipak jer je JK napokon sredio malo glas :)

 

tetovazha mora da se vidi ofc :tf: slikale se neke ribe samnom posle certa [:D] a ako cemo ozbiljno, znao sam da ce biti hiljadu stepeni (tek na pola koncerta su upalili ventilaciju jebem ih u usta)..

Link to comment
Share on other sites

Ako si bio u parteru, uvek je muljava kurcina od zvuka. jedino se na tribini preko puta bine do cuje sve kako valja, i onda moras da biras izmedju meh blejanja sa dobrim zvukom, i dojajnog vajba sa muljavim zvukom. Sto se tice bubnja, vrlo je moguce da je bio neki genijalni domaci tonac, koji je zaboravio da pojaca dobos u par kanala, kao sto je genije na Sleshu zaboravio da ubaci cinele u miks :D ali boze moj :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

mozda je on malo falsirao na exitu, al je ozvucenje bilo bolje, trajalo je 2h i nisu ispadali (nocas na Deeper Underground je delovalo kao da su se prvi put skupili da je odsviraju zajedno, svako je isao u svoji stranu)

 

i juce su svirali 2h? :) i nisu se raspadali na deeper underground vec je bio drugaciji aranzman pa si se istripovao :) upucani su ljudi maksimalno trupsi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...