Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

Kakve gluposti.

A šta ako naprave ozbiljan klub od Monaka, kao što je Roman napravio od Čelzija?

Jel si procitao tekst uopste? Prica se o sledecoj sezoni, o jacini francuske lige, o "tradiciji" kluba i navijacima... 

Link to comment
Share on other sites

Celsi, Siti, Real..mogao je da bira..aj mozda ne real zbog rivalstva al u svakom slucaju mogao je da bira..

 

Ako ti kao fudbaleru igranje za bilo koga u top4 premijer lige ne znaci dovoljno onda aukurac..pa pre bi isao u Njukasl da slusam kako ceo St. Dzejms peva moje ime nego sto bi isao u Monako..koji inace gotivim zbog dresova :)

 

trebace im vreme da postanu veliki i dobri..kao sto je trebalo i sitiju i pszu i anziju..ne moze sve instant..sreca njihova pa su u bednoj ligi..francuska i italijanska su realno nekoliko klasa ispod esp ger i eng..

 

srecno mu bilo protiv eviana i bastie..ljopac

Link to comment
Share on other sites

Celsi, Siti, Real..mogao je da bira..aj mozda ne real zbog rivalstva al u svakom slucaju mogao je da bira..

 

Ako ti kao fudbaleru igranje za bilo koga u top4 premijer lige ne znaci dovoljno onda aukurac..pa pre bi isao u Njukasl da slusam kako ceo St. Dzejms peva moje ime nego sto bi isao u Monako..koji inace gotivim zbog dresova :)

 

trebace im vreme da postanu veliki i dobri..kao sto je trebalo i sitiju i pszu i anziju..ne moze sve instant..sreca njihova pa su u bednoj ligi..francuska i italijanska su realno nekoliko klasa ispod esp ger i eng..

 

srecno mu bilo protiv eviana i bastie..ljopac

ma kako dobro da pevaju i ma koliko da su ludi, ne verujem da ce bilo ko da menja burzujski centar sveta za neku maglovitu vukojebinu u kojoj najlepsa riba ima 95kg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ја морам да поновим.

Да ли ви стварно мислите да се Фалкао нешто питао где ће да оде? :) Лик је из ЈЕБЕНЕ КОЛУМБИЈЕ!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Alfa ciljao na:

 

- Neću tamo. Hoću u PL!

- Aha... Vidi, Radamele... Evo, Karlos ima ove fotografije tvoje male, lepe porodice kako vezani vise iznad bazena sa aligatorima. Ipak, sve može da bude okej.

- *gulp* Moj dečački san je bio da potpišem za Monako...

 

 

 

ahahah

Edited by nikola kralj
Link to comment
Share on other sites

svakako da radamel jeste pobegao iz gladi,ali stijo,ako imas priliku da zaradjujes 8 miliona i da livingujes svoj dream,ili da zaradjujes 10 miliona i livingujes dream bogatog rusa,sta ces pre izabrati?Milion tamo,milion vamo.

 

Ja licno mislim da radamelu nije toliko zinula bulja za keshom,jer se on nista nije pitao ni kada je prelazio iz porta u atletiko madrid,iako su ga svi ocekivali ko zna gde.Njega drzi neka grupa sto ima 55% njegovog ugovora,tako da,sve je jasno.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

juce ceo dan razmisljam da li je moguce da su doveli tog neopevanog gubitnika...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...