Jump to content

iNation na turnirima


Recommended Posts

AD / Gamepub 16/12 de_nuke
GamePub / Wizards 16/9 de_inferno
GamePub / Clan-Mystik 11/16 de_inferno

Nasa ekipa je zavrsila ucesce na ovom turniru kao treceplasirana u grupi...

Moje iskreno misljenje je da je sve ovo manje vise bilo solidno... pre svega da pohvalim ekipu (pre svega nikolinjo kingor neno) za one entri fragove na inferno kad ste bili terorska strana, kada ste upadali na A sajt na inferno protiv wizard-sa.. to je jednostavno bilo odlicno i cak i s nekih prethodnih meceva ja se iskreno divim kako resavaju te situacije, jer meni to cesto izgleda kao nezavidna situacija! To je uostalom i donelo pobedu protiv wizards iako je bio relativno slab half(8/7 za nas kao ct). 

Sto se tice AD-a, moje misljenje je da bi sve bilo drugacije da vam ange nije uzeo pusku i pobio vas onako na A sajtu sto je cini mi se kassad i izbaksuzirao pre nego sto se dogodilo, eto na zalost se i desilo, i od te runde ste se malo poremetili iako ste imali prednost od par rundi... Posle uz male greske, i raspolozenog ange-a (dosia je bio odlican dok ovaj nije poceo da reseta), AD je ovo dobila na neki nacin na iskustvo.

YNK vs AD - Za sve vas koji ste prozivali mogli ste videti odlicne fragove na polju gde je ynk par puta dobio bitku posle markeloff-a (ne treba pricati o njegovim mogucnostima, videli smo ih juce, a ja opet verujem da je malo pokazao od onoga sto ume). Meni najdrazi potez kad je yanko dobio i dosiu i markeloff-a, i to dosiu u padu s njihove crvene, ona sto je pored hangara, bukvalno blind pick).

Yanko - Yanko je pokazao da je sasvim dobar igrac za GamePub, molim lepo on je na inferno kao teror uglavnom igrao sa ak47 i po meni je odlicno radio svoj posao, imao neke pametne i strpljive poteze poput ubistva u rovu koje neki igraci mozda i nebi ocekivali! 

Hocu da kazem da sam ja sa svoje navijacke strane sasvim zadovoljan Ynk-om i njegovom igrom, posto sam ranije ostavio komentar na GP bez icega o janku, posle ovoga napokon mogu da ostavim svoje misljenje!

GP vs CM - Sta reci.. po meni najlosije odigrano od svih meceva koje ste igrali juce, meni su iskreno neke runde delovale potpuno bezidejno, niko ulece  u rebra i pokusava da napravi entri-frag, jednostavno nije islo mozda zato tako i govorim. Normalno je da ne ide uvek, ali eto to nije bila ta igra, po meni je nesto nedostajalo u svemu tome! Vi znate da li ste bili umorni, da li su oni bili bolji ili sta je razlog, to vi znate i analiziracete do sledeceg turnira.

Sve u svemu jako sam zadovoljan, jedino sto mi je neki trn u oku zbog jucerasnjih meceva nije poraz od mistika koji je fenomenalan bio (pobedili su wizard-se 16/10, koji su isto tako pobedili astanu 16/10 u toj istoj grupi), jeste upravo mec protiv wizards-a gde gp kao ct gubi postoljku pa dobija eko za 1:1, a posle gubi opet kad je u full-u od strane wizards-a koji su eko i tako do 3:3... eto verujem da biste imali mnogo laksi posao tu da ste malo bolje iskoristili te runde, ali opet svaka pobeda je odlicna ja sam presrecan!

Takodje za sve, komentator je rekao veceras da ce se igrati neke kvalifikacije da budemo sa njima ali nisam siguran...

I da dodam za kraj, ja sam stvarno siguran, ali stvarno siguran, da GamePub moze da dobije svaku ekipu u lanu!!! Nacin na koji oni igraju online uz sve probleme, pogotovo janka juce, svaka cast... u lanu kad su jedni pored drugih na normalnom fps-u bez lagova, ova ekipa nema granice a mislim da mogu da pokazu jos vise nego na starladder-u!

Napred gp! Malo duzi post jbg...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim, da su se polufinalisti u Katowicama "USRALI" igrajuci AWP-om...

Ej klincurijo nikad necete ukapirati igricu...

Toliko im je bitan AWP da niti jedna ekipa u 1/2 finalu u statistici nema AWP igraca ( sto je prikazano na stream-u na startu meca ).                               Kakav bedak, a !

 

p.s.

Uzgred snajperisti o kojima se pricalo na ovom topic-u zavrsili su takmicanje sa svojim ekipama jos u grupnoj fazi.

Svi, do jednog. Jos jedan bedak,a ! A neki nisu ni otisli u Katowice ( mala provokacija ) :D

Edited by drasko
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 15
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...