Jump to content

The International 2013


towerrr

Recommended Posts

pa sigurno je veci hajp sad oko internationala, jbg vise ljudi sad igra dotu2 nego pre godinu dana. Predpostavio sam da mislis na broj timova, organizaciju itd, a to je cini mi se, isto ko i prosle godine (sem veceg prajz pula zbog kompendijuma)

iskreno, dok je kec bio aktuelan, sabijao sam dotu mnogo jace, tvrdje i bolje, ali nisam odgledao nijednu pro partiju, turnir il tako nesto te 2 godine kolko sam kidao :D tako da nemam pojma kakvi su turniri bili :)

Ma vise sam mislio na to koliko se timova spremalo OZBILJNO za lan turnir. U doti2 postoji daleko manje lanova nego sto je bilo u kecu. A svi timovi koji su na ti3 su bootcampovali, cak ima i par njih koji su mislili da ce ici, pa su bootcampovali fazon i pre objave timova koji idu od strane prestrasnog volvoa! VOLVOFIXPLOX360

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

 

Btw, mi se cimamo, but lale just doesn't give a fuck =P

 

 

qUmC4ZZ.jpg

 

Dosadno mi je to da gledam da budem iskren, smara i nešto mi ne predstavlja neko specijalno zadovoljstvo, a uvek mogu da pogledam kasnije samo neke najzanimljivije trenutke.

 

Also, pošto sam gledao uživo International 1, ovako preko neta nije zanimljivo :P

Link to comment
Share on other sites

Nisu pozvani zbog toga,vec kad su delili direktne invitove on bili u solidnoj formi,uzeli amd i  neretko dobijali orange.plus sto invite ide po 6 Kina,SEA i taj deo sveta,6 NA,EU i CIS i jedan random,pa su podelili po 3 invite Kina i ostatak Azije.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...