Jump to content

The International 2013


towerrr

Recommended Posts

Kolko se secam u kecu je bilo velikih derbija na velikim lanovima. Ali ovoliki hajp nije bio za ti1 i ti2, cini mi se ni priblizno. Mogu samo da zamislim koje ce sve novinske agencije da izveste o pobedniku...politika,cnn,rusi,kinezi... Svi ce znati za dotu za 10ak dana:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa sigurno je veci hajp sad oko internationala, jbg vise ljudi sad igra dotu2 nego pre godinu dana. Predpostavio sam da mislis na broj timova, organizaciju itd, a to je cini mi se, isto ko i prosle godine (sem veceg prajz pula zbog kompendijuma)

iskreno, dok je kec bio aktuelan, sabijao sam dotu mnogo jace, tvrdje i bolje, ali nisam odgledao nijednu pro partiju, turnir il tako nesto te 2 godine kolko sam kidao :D tako da nemam pojma kakvi su turniri bili :)

Link to comment
Share on other sites

Moj Dk i dalje sabija, bravo za fnatic, sarma i cevapi se konacno isplacuju :) Aliance ocekivano, jedini jos tezak mec u grupi im je protiv tongfua, mozda jos likvida. Navi danas tezak raspored, mislim da ce protiv dk-a i lgd-a biti remi ili blago favorizujem kineze, dok smelo predvidjam pobedu dignitasa u njihovom duelu (dignitas jos od vremena pb-a uvek igra dobro protiv navija).

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima, drugo je kad ti scrimujes sa nekim od nastanka ekipa plus su igrali zilion turnira, dok tonfu nikad nije igrao sa njima. Mislim, gledaju svi oni po neki demo od drugih ekipa pa se spremaju, ali nije isto kao kad scrimujes i tako upoznajes protivnika

Link to comment
Share on other sites

Pogodio sam 16/24... Ne kontam samo kako Fnatic igra ovako dobro, mora da im je Andre sredio neke kurve na bootcampu xD

Edit: Jebeni Liquid sam promasio svaki put... Znam da su dobri i stavim na njih vs VP-a i oni razocaraju prvi game, i posle stalno stavljam vs njih, a oni pobede jebeni TongFu i remiziraju sa Orange... Sad sam stavio na njih vs RS-a, ako prodaju e onda im tacno jebem mater :)

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...