Jump to content

1. maj


Recommended Posts

Htedoh da pitam na "pricajte" topicu, ali mozda bolje i da se otvori zasebna tema za ovo.

Naime, dolazi nam 1. maj, praznik koji licno najvise volim, jer se uvek organizujem sa drustvom za neko zezanje, a verujem da je i sa ostalima slicna situacija.

Prosle godine sam bio na Tari, godinu pre toga na raftingu Tarom i Pivom, a pre toga u Beloj Crkvi. Slobodno mogu sve tri stvari da preporucim kao odlicna mesta i odlicne ideje kako i gde provesti 1. maj. Naravno, varijanta raftinga iziskuje nekoliko dana, kao i mozda malo vise novca, ali u svakom slucaju odlicna prica. Bela Crkva je takodje odlican izbor, ali preporucujem neko od manjih i sporednijih jezera, jer ima manje ljudi i lepsa je atmosfera.

Ono sto bih voleo je da mi predlozite nekoliko mesta gde bi moglo da se ode ove godine, a da je neko mesto pored vode (reka, jezero), mozda neka planina ili slicno... Takodje mi je prioritet da izbegnem velike guzve i da nije vise od, recimo, dva i po sata voznje od Beograda. 

Ajmo, razmena iskustava. :)

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovaj prvi maj postao gori od nove godine

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da li u Smederevu, negde na Dunavu, ima zanimljivo mesto?

 

pa verovatno ima, raspitacu se:)...pre par godina smo otisli preko mosta sa druge strane smederevske ade da raspalimo rostilj, ali su nas komarci urnisali tako da od tad izbegavam te bleje pored reke kad ima komaraca:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se drustvo okuplja godinama na vikendici na Savi. Uglavnom 31. idemo negde u voznju i onda se vracamo prespavamo i pocinje taj "uranak". 

Standardno kotlic neki i druzenje ceo dan, tako da je i meni jedan od drazih praznika. Inace cini mi se da je savke(?) na nekom topiku kacio lepe predele

istocne Srbije, a ne mogu da nadjem sad, tako da bi bilo lepo da se on javi :)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Borsko jezero i vikendica kao i celog zivota, ne verujem da cemo ikada promeniti ritual. Bleja, rostilj , vops, priroda.

Evo ovaj lik je izbacio neke vrh fotke

 

http://lancia88.blogspot.com/2010/12/objektivom-po-srbiji-borsko-jezero-ima.html

 

Jedini problem je ako se ode sutradan na setnju jezerom i naravno gomila flasa i salveta od rostilja na sve strane, ali ako se izbleji na nekoj vikendici 10-20 minuta od jezera, uzitak je do jaja :)

Link to comment
Share on other sites

Borsko jezero i vikendica kao i celog zivota, ne verujem da cemo ikada promeniti ritual. Bleja, rostilj , vops, priroda.

Evo ovaj lik je izbacio neke vrh fotke

 

http://lancia88.blogspot.com/2010/12/objektivom-po-srbiji-borsko-jezero-ima.html

 

Jedini problem je ako se ode sutradan na setnju jezerom i naravno gomila flasa i salveta od rostilja na sve strane, ali ako se izbleji na nekoj vikendici 10-20 minuta od jezera, uzitak je do jaja :)

Konacno konkretan predlog. Hvala. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aprirlrlirlirlirlrlilaialiilleiiaeilai heehehehehe :D:D:::D::D:::D::D

 

Leško, potpuno te razumem šta želiš i kakvo druženje hoćeš da bude i sve što ti mogu reći je da ćeš teško naći izolovano mesto za to. Najbolja opcija je da neko od učesnika ima neku vikendicu na nekoj kul lokaciji van BGa, pa da se tamo zabode bleja na ceo dan/vikend štagod.

 

Što se tiče lokalne priče, uvek odložimo to skupljanje par nedelja od samog praznika, taman da se proredi gamad i da možemo da uživamo u bleji na miru.

 

Omane covek, mislih na maj :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...