Jump to content

biciklisti


Recommended Posts

a sta ako imas nesto u nPocketu i onda nFoldujes :)

 

kul koncept, ali mogli su neko kreativnije ime dati, ovo vec ide na zivce, taj trend imenovanja sa slovom ispred neke reci :|

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ahahahah, uspeli Dacicevi pregovori, pomirenje u regionu, Rami kaci slike siptarskih dizajnera  :tf:

 

Mislim ok je ovo kao koncept dizajn, ali treba mnogo stvari da se poklopi da bi to uslo u neku realnu proizvodnju, ovako su neke lepe zelje lika koji ima smisla za industrijski dizajn i zna lepo da modeluje u nekom programu. 

 

Meni je mnogo realnija ova fora http://www.stealthelectricbikesusa.com/bomber.html i izgleda divlje samo je cena 8-10k dolara...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve je jako lepo dizajnirano ali većina ovih "inovacija" nisu realno upotrebljive, makar ne za mene. Nikad se nisam zapitao "gde da stavim svoj macbook air" nego "gde da stavim ove dve kese iz prodavnice", a taj problem ne možeš da rešiš bez neke korpe. Pa onda, fora sa zaključavanjem jeste dobra ali radi samo ako nađeš dovoljno tanku vertikalnu šipku u visini volana, a toga uopšte nema toliko koliko na prvi pogled izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...