Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Uselio se danas u novi dom, od danas sam eto i Voždovčanin :D

 

Malopre došao vozom nazad za Jagodinu, moram boga oca stvari da pokupim da se preselim nazad za Bg. Skoro 3 mučna meseca života u mrtvoj zimskoj Jagodini, ali dobro i to se preguralo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Video sam cabketa sinoc na Uzdovcu i nisam mu se javio, sve je ok

Hah, čekao sam tramvaj kod bioskopa da odem do železničke, pola sata se ništa  nije pojavljivalo, ko da je jebena nedelja uveče, jedva sam stigo na voz.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovog leta moram attendovati neki Rur basket. Proslo leto sam bio samo na kratko al ovo bi trebalo da sam mnogo duze u Srbiji

 

 

Nego sad isao da jedem u Subway. To je fast food sa sendvicima. Ispred mene starji par, po nekih 70tak godina imaju. Narucuju dva sendvica i kad su trebali da plate baba ceprka po torbi i izvlaci dva neka kupona iz novina sa kojima dobija popust na sendvice. I to neki mizeran, ustedela je ukupno 70 centi na oba sendvica. Uzimaju sendvice i odlaze u svom novom Crysleru 300 [:(]


 

 
 

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Celo veče planiram da legnem oko 3, i sad se setim da je vreme pomereno, i da je sad 4... FUUUUUUUUUUU

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...