Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Flamestrike nema retkost jer je basic karta. U suštini trebalo bi basic kartama da odrede internu vrednost i da se na osnovnu toga pojavljuju u draftu arene.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Arena ti se neminovno svodi na kvalitetan i mukotrpan trade kroz vise turnova u kojima je trejd 1 za 1 veliko dostignuce jer se cesto desi i da je bio samo za 0.5 (teoretski) i tome slicno. I onda ti dodje mage koji jednom common kartom anulira ono sto si isto kao i on radio jedno 6-7 turnova. Znaci... presmijesno. Od closed beta igram ovu igru i dalje mislim da im je nerijeseno pitanje mage dominacije u arenu veliki minus. Ogroman. NIko ne kaze da 5x swipe kod druida ne moze na slican nacin da te unakazi ali -4 AoE kod klase koja ne mora ni da ugrozava svoj HP dok pinguje sa hero power... Ne znam... Ako zbog necega u igri budem povremeno salty to je uglavnom ovo.

Link to comment
Share on other sites

Meni je to najviše krivo što ima brdo šit karata za koje ih boli uvo da ih malo tvikuju kako bi bile primamljivije za igranje, takav potez bi mnogo obogatio igru.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kupio namerno classic pack, jer na gng dobijam standardno 4 commona + 1 "uzbudljiva" od koje već imam deset duplikata, i kako sam kliknuo "buy", pojavi se pored packa banner "best for new players".

fu game

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

boom se ne zaobilazi nije 1 za 1 trade bez obzira da li opponent ima bgh-a. leeroya nikako nemoj da craftujes ako ti fale silvana/rag/tbk/harrison/boom iz razloga sto imas opcija za direct damage (ako ti je uopste potrebno jos) iako nemas leeroya.

uvek moze drugi owl da se ubaci ili nesto slicno. jer kad razmislis malo bolje, sa leeroy kraftom dobijas kartu koja je zamenljiva i ide u samo jedan deck u ovoj meti, dok sve ove ostale koje sam nabrojao gore idu u 70+% deckova.

Link to comment
Share on other sites

Thalnos ako igraš Magea, Shamana, Roguea, a Harisson/TBK ako igraš Warriora, Paladina i Druida (mada Thalnos je odličan i za Druida). Ako igraš sve klase, onda gledaj šta ti se trenutno igra najviše, pa to prvo kraftuj. Meni je Thalnos prva legendarna koju sam kraftovao, zato što sam pikao Shamana i Magea u početku :D

Meta je takva da je Harisson trenutno odličan, dosta Paladina, Oil Rogue svuda po laderu, iskoči po neki Mech Shaman koji ima do 3 weapona, a i  Mech Magove neki igraju tu i tamo sa Blingtronom. Warrior se isto polako vraća u metu, ali nije još uvek toliko popularan ove godine.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...