Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

brawl je bio 90% iste 2 karte.. smorina.. jedino sto su brze partije pa daily prodje caskom.

-random class - mechwarper + gorilla bot , do 3 turna izbacis celu ruku lagano, i samo lomis dalje.

-ranger posebnozameni gorilla bota sa metaltooh leaperom, turn 3-4 30dmg-a ko keks

mageovi su svi bili mana wyrm + arcane missle.. ako uspe da prodje dok ima u ruci karata, to je to.. ako ne , nema sta da trazi.

sve ostalo su neki 50/50 deckovi koji ili prodju skroz ili puknu.. najcesce puknu protiv mech decka..

Mechwarper deckove kaunteruje brdo deckova. Shaman sa Elemental destruction i Volcanic drake, Mage sa Frost Novom i Scarabom, Mage sa Fireball i Ice Black, Krippov "Gandi" deck...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

moguce, ja u praksi nisam ni jednom naleteo na tako nesto. ako krenem sa coinom je GG do 3-4 turna bez pardona. odigrao sam mozda 30-40 partija za ovaj tavern.

plus sto niko normalan nece za ovaj tavern da igra neki spor deck, i razvlaci 30-60 sekundi u 5 minuta. Ja sam bar kad god naletim odmah concede, za vreme dok bi se s njim smarao bi vec odigrao 5-6 partija. tipa mill druid sa onim murlocom i +2mana this turn.. jednom sam blejao 5 minuta dok je vukao karte da nabije fatigue i opet ga samo nalupam na kraju.

Link to comment
Share on other sites

QgGikmq.png

Pičku materinu više.

Sad je mejdž na redu, sa njim sam na ~450 :)

I ja jutros doterah šamana na 500 :) za par dana i rogue ( još pedesetak pobeda)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pregled mete ove nedelje sa 3 različita izvora

TempoStorm Meta Snapshot - https://tempostorm.com/hearthstone/meta-snapshot/standard/2016-05-18

State of the Meta #3 - https://manacrystals.com/articles/145-state-of-the-meta-3-a-big-one

vS Data Reaper Report #1 - http://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-1/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hvala za manacrystals, super sajt, naleteo sam na jedan dobar članak: kako igrati miracle rogue-a.

https://manacrystals.com/deck_guides/1090-bridging-the-gap-learning-to-play-miracle-rogue

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja cu da probam da igram miracle roguea cim skupim dust, nikad rogue-a nisam igrao a deluje mi kao super fun. do tada cu verovatno da probam reno mage-a, deluje mi kao dobar deck, mada ni za to nemam sve karte (thalnos/arcane blast). nisam do sada igrao ni magea preterano

jel ste dustovali karte kao npr maexxna, majordomo i slicne? ja ove 2 upravo, razmisljam i o feugenu i stalaggu, u wild nisam ushao od kako su se pojavili formati

dajte savet za josh neku useless adventure kartu poput ovih

*edit* odoshe i feugen , stalagg i baron rivendare =)

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve razvalio isto i odlucio sam samo standard karte da kraftujem sa dustom.

Iz paketa novog shta ispadne ispadne, necu se preterano nerviram.

Ovako mi je bolje na dugorocnom planu, bicu spreman za sledece sezone standarda sa classic setovima a nove cu kraftovati.

Sledece na listi su: Malygos, Leeroy, King Mukla, Onyxia, Deathwing, Cenarius.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što rasturate te legendarne, jednostavno nije vredno razjebati 4 za jednu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...