Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Cim krene lose odma squelch i dovidjenja, malo mi muka irl josh treba i u hearthstone-u da se nerviram:)

* nego, jel jebe josh nekog update na androidu?

Oslobodi mesta na spravi, mene je tako drndao prošli put. Sad je sve prošlo ok (preko 2 gb mesta).

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da se uvede chat u partiji sa opcijom ignora. Kad te neko iznervira nacestitas mu se mile nove godine da izbacis frustraciju i furate dalje. Nista licno tako da niko nena pravo da se oseti uvredjenim.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

I opcija za brzopotezne partije, štikliraš i mečuje te sa nekim ko hoće isto to, imaš fore dok ne izgori fitilj. Pegla mi se od ovih što im treba minut po potezu. Idi igraj protiv innkeepera pa se razvlači k'o slina.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Podsetilo me ovo na dobra stara vremena Pagle mete, kada nisam imao ni Paglea ni Tinkmastera. :D

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@ Kung Lao

Haha, majica je vrh :D

Ja sam jednom radio nesto sa hordinim logoom i ispalo je kao jeftinije mnogo ako radim na bijeloj majici. Covek mi je toliko nespretno objasnjavao nesto oko boja i te stampe, nekog prelivanja... nista ga nisam shvatio. 
Jel ima neko ideju kako je najbolje uraditi neku majicu sa slikom a da me ne rebnu bas nesto kao 2.5-3k? Na nekoj drugoj osim bijele naravno.

Link to comment
Share on other sites

U suštini moj savet je da nikad ne DE legendarne koje nemate, pogotovo legendarne koje su objektivno dobre, a Vol'jin je odlična karta.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dal da kraftujem prvo garosha ili yseru/alextraszu za control warriora? 

 

ili da kraftujem tiriona i da igram control palu

 

 

pre bi igrao warriora ali nemam sve karte, falice mi at least jedan legendary, epice imam

 

za palu manje vishe imam sve osim tiriona

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Bacio sam za 5win zadatak Patrona prije neki dan na casual i iznenadio se koliko se ljudi rano predaju protiv njega. Jedan je lik odustao kad sam bacio emperora na 6. turnu a drugi kad sam izbacio prvi kombo koji nije ni bio letalan nego je bio u samoodbrani. Bas ga ne vole al nisam se bunio :P

Link to comment
Share on other sites

Dobio 5 Wins with Warrior or Rogue quest i skrpio neki mill rogue deck. Nemam Muklu i Thallanosa al reko malo da se sprdam. Posto je deck totalno djubre, win rate mi je 20% a i ovaj mesec nisam isao dalje od 13. ranka, zavrsim ja na ranku 17 posle nekog vremena i tu tek krece sala i zabava (kraj je meseca btw). Ajd sto ljudi igraju kojekakve random deckove nego sto im potezi nemaju nikakvih konekcija sa logikom i zdravim razumom. Ako tako igraju igru nije mi jasno odakle im mozdane sposobnosti za bilokakve zivotne aktivnosti. Podsecaju me na presipace sa pokera.  Igrao protiv nekog maga. Turn jedan mi baca Ice Lance u facu, turn dva ja odledjen on mi baca jos jedan Ice Lance u facu i coinuje hero power. Turn tri baca Shade of Naxxramax koji mu je bio vec u ruci. Turn 10 on na 12hp ja na 18 i imam Death Lorda i Azure Drejka na tabli on mi baca Pyro u facu. Ja sledeci turn bacam dva Healbota on mi baca dva Fireballa u facu. Valjda je skapirao da je cilj igre da doteras health protivnickog heroja do nule pa se bacio na posao. Ne znam, meni je fun da se sprdam sa krs dekom na low rankovima protiv deckova gde apsolutno svaku kartu mozes da ocekujes

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...