Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Sem Lifecoach-a, gore pomenute ne mogu da gledam duze od pet minuta. Kripparriana sam pratio jos od prvog yt videa, sada je uzasno dosadan. Najvise pratim Kolenta, jos od prvog miracle decka koji je popularizovao i nekako sam najvise naucio o igri od njega. Naravno uvek ispratim aktuelne turnire.

Link to comment
Share on other sites

Kripp je isključivo arena igrač i u tome je odličan, ali constructed veze s vezom nema, mada ga često zovu da bude caster na turnirima. Krippa ljudi gledaju, kao i Rejnada, zbog toga što su salty burazeri, vole da ih gledaju kako pate i kenjaju kad ih ljudi rektuju.

 

Zaboravio sam i Massana da pomenem, evo baš ovih dana se vratio iz vojske, i on ume da bude zabavan streamer.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kripp je užasan, uglavnom igra sa ortacima, ne komentariše ništa kada igra "ozbiljno" i sada, kada sam malo skontao kako radi igrica, skontao sam da je lik čist prosek.

 

Amaz smara sa pričom, ništa pametno ne može da se nauči i čuje od njega koliko baca baljezgarije uglavnom - da ne grešim dušu, zna da kaže nešto kul ponekad i može da se izvuče neki kul potez, ali je to kao leke karta u paku.

 

Nemac je brat jebeni, obožavam ga i ja. Ja, veri gut ja.

 

Sjow me užasno nervira muzikom i dikcijom; tako da ne mogu više od 2 minuta da gledam da ne popizdim.

 

Forsen mi je prepotentna degenčina koju bi zakucao u glavu da ga vidim na ulici, samo igra i kenja random gluposti bez previše osvrtanja na samu igru.

+ ko vrata

 

od svih streamera kolento/reynad/lifecoach su glavni sabijaci po meni.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno sav taj ladder u legendary ranku i streamovi iz tog domena (a to su svi ovi pobrojani popularni) prosto nisu interesantni do te mjere da bi ih cesto gledao. 90% meceva se igra izmedju totalno poznatih dekova i mnogo scenarija je isuvise predvidljivo. Zbog toga gledam ili arenu (Kripp) ili iz zabave Frosena (zbog glupih komentara sa twitcha). 

Link to comment
Share on other sites

LifeCoach je em zabavan, em se trudi da eksperimentiše puno, tako da je win-win u svakom pogledu.

 

Nego, malopre, čim sam video deadly shot, znao sam šta će da se desi :D

 

C20Y1AD.jpg

  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hvala, hvala. E to je onaj ultimate support pack sto je blizzard davao nasumicno odabranim fireside gatherings hosterima. Ja eto poslao ideju i plan za neki fireside, koji nije bio fireside nego druzenje nas par i testiranje deckova. I eto obradovase me sa packom ( dva jastuka, casa, neki screen cleaneri komada 3 i podmetaci za flase).

mogli su i par boostera da ubace :P

Link to comment
Share on other sites

Svaka mu čast kako je dobro video, ja bi prevideo ovaj (potencijalni) lethal sa sve ice blockom, zato što mi mozak po difoltu razmišlja - aha Doomsayer, preskačem potez :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=bxv78tBdd1Q

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

secret se aktivira samo na opponentovom turnu. doomsayer procuje na pocetku turna onog ko ga je bacio. 

mehanika...brdo ljudi na rankovima od 1 do 5 i dalje ne zna po kom redu procuje deathrattle a ne nesto 

kompleksnije kao pomenut primer. amaz objasnio neke stvari

Edited by neverdie
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ide sa duplicate, u slučaju da zginu u istom trenutku, kako izračunava ko se duplira ili je random?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...