Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Пробо сам да јутубујем, ал изгледа да не знам да тражим, није spin, није throw, изгледа да се куца нешто друго:)

 

Ал сам зато нашо ово царство:)

 

Pa valjda curve ball?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ма де знам лол:) Сад сам куцо то и погледо пар комада и има само оних што падају, нисам видео неку што се диже.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

da postoji neko ko baca upola kao onaj batica sa gifa ne bi bilo potrebe za udaracima posto jelte ni jedan ne bi uspeo da opici loptu.. evo linka gde lik baca 10minuta pa uporedite koliko je blizu realnosti

:)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Мени је исто тај неки трип, ал се разумем у бејзбол ко марица у крив курац, па реко можда је стварно тај свемир такав, ликови бацају царске лопте, а други ликови их капирају јер тренирају сто година:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То сто посто, јер капирам да има аниме о шаху са све оним цртицама и капљицама зноја кад најављују шух:) А са бејзболом (у коме кидају, колко ја знам) капирам да има бар десет комада:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj bejzbol apsolutni lol od sporta. Jednom su me vodili da gledam i smorio sam se jako. Svakih 5 minuta sam pitao sta se desava i ko vodi :D Jedino sto mi je bilo fascinantno je kada su se na zagrevanju pitcheri dobacivali sa bolesne razdaljine. Ne znam tacno kolko ali recimo da je tri puta duze nego sto bi random obican smrtnik uspeo da baci. Cenim nekih 80-100m. Mozda sam preterao ali izgledalo mi je totalno nerealno

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kaputaš sokak Beograda.

 

db.tt/iNflcMhb

 

:D :D

:D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...