Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

наспавао сам се ко цар и расположен сам до јаја.

толико ми је да ћу овај пенал препустити неком другом!

Nece Sarmo, kako je dosla globalizacija i strani turisti, 12 cm je i tamo postalo malo!

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Sad mi je palo na pamet da bih mogao da krenem digram neki truck driving simulator, samo me interesuje jedno: da li to može lepo da se igra na joypadu? pošto ne mogu da koristim tastatura + miš kombinaciju... vudu, i'm lookin' at you!

Link to comment
Share on other sites

Sad mi je palo na pamet da bih mogao da krenem digram neki truck driving simulator, samo me interesuje jedno: da li to može lepo da se igra na joypadu? pošto ne mogu da koristim tastatura + miš kombinaciju... vudu, i'm lookin' at you!

ne nasedaj na sergejev Big Rig. samo tolko ;)

Link to comment
Share on other sites

pripremio sam sebi musli za 10 dana, i napunio frizider. sad ne moram bar do petka da izlazim iz kuce o/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Stigao skoro kuci... Fear and loathing in Loznica siti... Premnogo alkohola, droge i jezivih hulibratori tipova sa tetovima preko celog tela. Pritom me je posle privela neka detetina, tj njih 4, i probudio sam se sa oba bubrega.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

kao 0, mislim da nisam jebo, prepio sam se, drndale su me neko vreme i onda su se posvadjale oko redosleda, tu sam vec overio i ne secam se dalje, ali sam ujutru dobio dorucak u krevet, nuff :)

Odeš na žurku i riba te zove u sobu, ma hajte molim vas.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Sta fali promoterkama :)

@Igor

Kaze bas Ceca sinoc "Ima neki film sa cudnim zivotinjama?"

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...