Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

Jel postoji negde, kao u W2, steš za predmete koji se ne koriste, ili se sve svodi na kupovinu većih bisaga za kljuse?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jel postoji negde, kao u W2, steš za predmete koji se ne koriste, ili se sve svodi na kupovinu većih bisaga za kljuse?

 

 

Не постоји, једино негде да бациш па касније да се вратиш по ствари. Иначе у Новиграду има лик са бесконачном количином пара којем можеш да продајеш ствари, да сам га извалио раније уштедео бих тону времена и живаца мада касније скапираш да паре нису проблем уопште.

Link to comment
Share on other sites

Otiso sam na isle of mist, majko mila kako je dobro.

Nisam stao 3-4 sata, tresem se od uzbuđenja sta se sve izdešavalo.

Scena kad je nadje u kolibi, pa priprema za bitku, pa klanica a Ciri dobila onaj potez da se teleportuje iza njih... Skenj za Vesu, al je zato osveta jedna od najjačih scena u bilo kojoj igri ikad.

Moraću na terapiju da se smirim pre nego što nastavim, nemam reci kako je dobro.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.06

  • Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'.
  • Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu.
  • The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'.
  • Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'.
  • Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy.

novi DLC izlazi

 

https://twitter.com/witchergame/status/610492082164097024

 

wolf gear mmhmhm

Link to comment
Share on other sites

Sta li ces tek reci za kraj, ako ti doluke budu negativne. Mene je srce zabolelo :(

Vec sam primetio u razgovoru sa Ciri da ce biti neke posledice, pikujem ko sa Alvinom u kecu, da ce pamtiti sta sam reko.

Strepim, al nisam reloadovo od početka, pa sta bude

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Eh sad mi se igra opet ispocetka sa Triss :( 

 

http://imgur.com/a/RjU78

 

Mastercrafted Wolf Armor

 

http://imgur.com/a/UMokr

 

Obe stvari dolaze kao sledeci DLC o/

 

Da dodam Ciri Cosplay od Jane_531

 

11193265_1045994532096371_81261077022988

 

11027453_1045992985429859_59649477434370

 

https://instagram.com/p/2NnnURNaPn/?taken-by=jane_531

 

https://instagram.com/p/2bRtX5taGo/?taken-by=jane_531

 

https://instagram.com/p/24HOAANaFu/?taken-by=jane_531

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prešao igru, odličan završetak.

Dosledno knjigama, završio sam sa Yen, a Ciri je postala witcher. Kad sam pričao sa Emirom grlo mi se steglo, al cim je pomenuo dimenzije novog mača ukapirao sam foru. Prokletinje, scenario je stvarno top notch.

Sam kraj je sranje sa dosadnim Maslackom i sranje crtežima, al nije kraj sveta. Bilo bi samo lepo da pomenu sva mesta i glavne likove da se vide posledice.

Sledeci put idem sa Triss i drugi zavrsetak sa Ciri, al cu sacekati da jos pechuju igru i izbace dlc

Jos mi nije jasan motiv Avallacha, jel on zaljubljen u Ciri, il je samo smoren od svojih i oce da zavrsi poso sa elder blood.

Nije najjasnije ni kako je ona zaustavila bijeli mraz...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na zavrsetku! Kad si iso na Imleritha predpostavljam da nisi ni iso kod Emhyra? Prva expanzija u Oktobru ce vratiti sve glavne likove u gejm itd... mislim da je radnja u Velen-u, a druga u Toussaint-u sto je na jugu ispod Yaruge. Bice interesanto ako ne stanu sa expanzijama, mapa je stvarno ogromna i ima dosta materijala. 

 

A kako je Ciri pobedila white frost nije poznato nazalost, meni ni Avallachovi motivi takodjer,

 

Steta sto nije bilo vise scena sa generalima Wild Hunta, Caranthir mi je bio vrlo zanimljiv lik :D

Link to comment
Share on other sites

Upravo zavrsih i ja. Slazem se sa Noom,  no kao sto rece, odlican kraj.

mada jeste to sa white frostom iznenadno, mislio sam da ce biti jos da se igra posle pobede nad huntom

 

Mislim da je prva ekspanzija man of glass u oxenfurtu i okolini. Ako ne gresim doticnog sretnes na samom pocetku igre u White Orchard.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast na zavrsetku! Kad si iso na Imleritha predpostavljam da nisi ni iso kod Emhyra? Prva expanzija u Oktobru ce vratiti sve glavne likove u gejm itd... mislim da je radnja u Velen-u, a druga u Toussaint-u sto je na jugu ispod Yaruge. Bice interesanto ako ne stanu sa expanzijama, mapa je stvarno ogromna i ima dosta materijala.

A kako je Ciri pobedila white frost nije poznato nazalost, meni ni Avallachovi motivi takodjer,

Steta sto nije bilo vise scena sa generalima Wild Hunta, Caranthir mi je bio vrlo zanimljiv lik :D

Nisam isao kod Emhira, nije mi imalo smisla, pogotovo jer lik hoce da jebe sopstvenu cerku, posto joj je ubio majku (u knjigama). Oticu sledeći

put cisto da vidim sta bude na kraju.

Koja je fora sa generalima, ako biras jednog ne mozes drugog? Ja sam izabrao onog politicara iz njihovog sveta, i Caranthir se pojavio u poslednjoj bici.

A onaj moment kad taj elf slika onu golu elfkinju me instant podsetio na ovo https://youtu.be/p7jbP1_H9sA

Iz Cirilinog secanja vidim koje su odluke bitne u interakciji sa njom, i jedna mi bas nema smisla. Relax you don't have to be good at everything zvuci perfektno, al dobro ajde, barem su dali fore da se napravi dovoljno dobrih odluka.

Isto mi je nepoznato šta je sa onom vesticom sto je ukrala medaljon vesin. To bi bio odlican dlc kvest. Nisu ni objasnili sta bi sa Velenom, jel to fora posto je Temerija uspostavljena, sve je kul?

Edited by Mr No

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nisam isao kod Emhira, nije mi imalo smisla, pogotovo jer lik hoce da jebe sopstvenu cerku, posto joj je ubio majku (u knjigama). Oticu sledeći

put cisto da vidim sta bude na kraju.

Koja je fora sa generalima, ako biras jednog ne mozes drugog? Ja sam izabrao onog politicara iz njihovog sveta, i Caranthir se pojavio u poslednjoj bici.

A onaj moment kad taj elf slika onu golu elfkinju me instant podsetio na ovo https://youtu.be/p7jbP1_H9sA

Iz Cirilinog secanja vidim koje su odluke bitne u interakciji sa njom, i jedna mi bas nema smisla. Relax you don't have to be good at everything zvuci perfektno, al dobro ajde, barem su dali fore da se napravi dovoljno dobrih odluka.

Isto mi je nepoznato šta je sa onom vesticom sto je ukrala medaljon vesin. To bi bio odlican dlc kvest. Nisu ni objasnili sta bi sa Velenom, jel to fora posto je Temerija uspostavljena, sve je kul?

 

Pa na kraju valjda treba da ti se kaze sta se desilo sa ratom i kako je podeljena teritorija...?

 

Mislim da nema nikakvog biranja sa generalima, sve se svodi da kad Eredin pozove pojacanje sa Aen Ella-a, ovi nece odgovoriti.

 

U sustini odluke sa Ciri su manje-vise ocigledne, ja sam promasio samo jednu kad sam sa njom da razgovaram sa sorsericama.

 

Vestica koja je uzela medaljon se pojavljuje u drugom zavrsteku (najgorem) koji je dosta nerazjasnjeno zavrsen. Pogledaj na yt ako te zanima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...