Jump to content

Dadilja.rs


dvnityCker

Recommended Posts

Cao ljudi, drugar i ja smo pokrenuli sajt koji povezuje dadilje i roditelje, pa slobodno preporucite ako znate nekog kome bi sajt mogao biti zanimljiv :)

sajt je tek poceo sa radom, tako da nema puno dadilja, ali se nadamo da ce se baza uskoro napuniti. poz

http://www.dadilja.rs

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li stvarno postoji Ljubica iz Sombora i jel su ovo njene reci ili ste lupili random ime i mesto :D

Uvek sam se pitao da li izmisljaju imena ljudi i tekst po ovakvim sajtovima ili je to zaista receno :D

Konačno mesto gde mogu lako da pronađem dadilju kakvu želim. Svako ko ima malo dete zna koliko je olakšanje imati spisak dadilja koje u svakom trenutku možete zamoliti da vam pričuvaju dete.

- Ljubica, Sombor

Link to comment
Share on other sites

ovog dvinija nema sto godina i onda se pojavi sa CGI golim ribama i sajtom za dadilje omgwtfbbq

tacno da se priupitas sta je sledece? :)

Mene zanima da li stvarno postoji Ljubica iz Sombora i jel su ovo njene reci ili ste lupili random ime i mesto :D

Uvek sam se pitao da li izmisljaju imena ljudi i tekst po ovakvim sajtovima ili je to zaista receno :D

naravno da je izmisljeno :) sajt je tek lansiran - u pocetku je uvek izmisljeno, jer je l, nemas pravih musterija, a onda kako vreme odmice, krenes da stavljas prave komentare.

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sto ste se odlucili za model gde naplacujete clanstvo? Ne deluje kao dobra ideja

a kako će drugačije? Na procenat od transakcije roditelj-dadilja ne može da računa, jer uvek mogu da ga zaobiđu. Znači jedino ovo, ili da veruje u reklame.

Opet, kad nema puno dadilja, i veliku posetu, niko mu neće ni platiti po mom mišljenju, te mora prvi ogroman broj da ponudi za dž

Enivej, srećno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da mora sve da bude za dz., bar za pocetak..

kad poseta poraste, a trebalo bi jer mi se cini odlican sajt ovakvog tipa, onda moze da se osloni na banere, adsens i mozda jos neki vid saradnje sa potencijalnim ''trusted'' dadiljama :)

u svakom slucaju, gl u objasnjavanju prednosti reklamiranja, pretplate i ostalih zajebancija sa srpskim musterijama i preduzetnicama.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kao roditelj mogu vam samo reci da NIKADA nijedan roditelj (u stvari ja) nece prepustiti dete dadilji koju je nasao na sajtu, gde svaki retardirani junkie pedofil moze da gurne svoju krek kurvu da glumi dadilju.

Ostatak necu ni da zamisljam.

dadilej idu iskljucivo na preporuku, jos uvek

  • Upvote (+1) 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a kako će drugačije? Na procenat od transakcije roditelj-dadilja ne može da računa, jer uvek mogu da ga zaobiđu. Znači jedino ovo, ili da veruje u reklame.

nikad nece skupiti kriticnu masu naplatom clanarine.

ovo sto Igor kaze ima smisla, mozda ako bi se sajt povezao sa FB pa onda mozes da imas pretrage tipa "dadilje koje su referrovali moji prijatelji"

Link to comment
Share on other sites

ideja je da naplacivanje krene tek kad bude dovoljno kontakata dadilja od strane roditelja. naplata ce ici preko sms-a (na zalost, to je jedina realna opcija trenutno u srbiji), a mesecna clanarina ce kostati 200 ili 300 dinara (jos uvek polemisemo).

Pratimo sve medjusobne kontakte, i vodimo se logikom da ce svaka dadilja koja je bila dva-tri puta kontaktirana preko sajta, izdvojiti potreban iznos za clanarinu, te da cemo tako stvoriti odrzivu masu za pocetak. Mozda cemo kasnije ponuditi i neko probno clanstvo, mada sam ja protiv te ideje.

trenutno nam je cilj da sto vise napunimo bazu dadiljama, a onda cemo da krenemo da se reklamiramo i roditeljima..

dosta roditelja se inace slaze sa igorom, da NIKAD ne bi trazilo dadilju preko sajta, al ono, srbija je velika zemlja, pa valjda na tri igora dodje i jedan koji ne razmislja tako. moja sestra, na primer.

hvala drugari na podrsci :)

Skroz mi nelogicno deluje sajt. A i plasim se eventualnih problema(i zakonskih) koji bi mogli da se jave.

jesi video svetski rukoper sto sam napisao :)

inace, kontaktirao sam cetiri advokatske kancelarije, da mi napisu te uslove poslovanja, pravila koriscenja i sl, ali su me svi ili iskulirali, ili im treba dve nedelje da napisu mail. morao sam prvobitnu verziju napisati sam , jer je sajt morao da se lansira.. al i dalje je ideja da neki pravnik to napise.. tako da eto, ako ima diplomiranih pravnika na ruru, mozemo da dogovorimo saradnju :)

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...