Jump to content

Račun u banci


Recommended Posts

Da licni savetnik fakin lol, koji ce mi kurac?

X stvari sam zavrsio sa njom telefonom (gde nema please wait fora nego se odmah javi i odgovara na pitanja). A ono sto nisam mogao - posaljem kopije svih govana koje traze mailom, sacekam da se nakupi sve i pojavim se na kraju da ostavim originale i eventualno potpisem ako nesto treba.

Nisam se zadrzavao u banci bukvalno nikad duze od 30 sekundi

(nisam sprco)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

X stvari sam zavrsio sa njom telefonom (gde nema please wait fora nego se odmah javi i odgovara na pitanja). A ono sto nisam mogao - posaljem kopije svih govana koje traze mailom, sacekam da se nakupi sve i pojavim se na kraju da ostavim originale i eventualno potpisem ako nesto treba.

Nisam se zadrzavao u banci bukvalno nikad duze od 30 sekundi

(nisam sprco)

Matori sta si zavrsio, ozbiljno pitam

Ja sam sa njima 3 procedure velike do sada odradio (stednja, kredit, promena hipoteke) i i tada ih okrenem i zakazem i sve brzo zavrsim. A ako mislis da je zovem da pitam sta da radim sa 1000 eura i kako da ih OPLODIM, ne to nisam.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, nista tako veliko kao kredit, ali recimo uzimao nove kartice, povecavao limit na starim, kreirao trajne naloge, menjao adresu, aktivirao mobile app, trazio da mi salju izvode na kucnu adresu ...

ne kazem da OMG URADIO SAM NESTO EPIC A VI NISTE, samo kazem da sam srecan sto sam 99% tih stvari zavrsio direktno sa njom i sve ukupno me je kostalo bukvalno 30 sec zivota, instant, on demand i bez zakazivanja i cekanja

i sam po sebi taj Magnifica naravno da ne treba da bude feature koji presudjuje oko izbora banke, ali je jako lep eye-candy i stress-reducer

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

nisam zvao, to je bilo on the face of the place.

I nije nesto sto utice na izbor banke za svaki dan. Tu je glavni parametar broj poslovnica/broj bankomata.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Зависи...ако имаш магнифика личног саветника онда се он крсти уместо тебе што је супер јер ти штеди време !:) Само му најавиш да ћеш доћи и он се крсти !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

dobro je da ste mu malo objasnili zašto

ja sam kod intese, po nekom mom iskustvu tu su prednosti - dobra im je mreža ekspozitura/bankomata, verovatno su uz komercijalnu najzastupljenija banka, što ti znači kad dižeš keš ili ti zatreba šalter

osnovni račun je 125 kinti mesečno, ako se ne varam, sledeći je 300 (hit račun), sa tim možeš da podižeš čekove, i imaš još neke pogodnosti tipa plaćanja računa bez provizije, povoljniji zamena deviza, itd

relativno su normalni ljudi tamo, jedini prob je što im je u svim ekspoziturama uvek strašna gužva (kad ti jednom u 6 meseci zatreba šalter).

imaju i net karticu, koja je besplatna

Хвала чико :)

intesa.

Jedini izbor banke treba da ti bude sledeci : ako tvoja firma nema svoju banku ili banku gde po ugovoru primate plate (kao sto je vojska morala preko poste, sada srpske itd), onda odaberi neku sloidnu :

Intesa, komercijalna, rajfajzen, soge ili tako nesto

I to je to. Ako ti je vazno da ima puno bankomata, onda je to intesa, to je jedini paametar prema kojem sam ja odabrao banku.

Inace cuo sam da je najbolje u nekoj NBS :)

inace gde radis lazo?

Рекли су ми да могу да изаберем било коју са свим сарађују. Ћале ми рече да су најмање провизије у Поштанској Штедионици. Радим код Војводе у тиму за одбрану :tf:

Ja sam vec godinama u Intezi i ono ok je. Plusevi su kao sto neko rece razgranata mreza ekspozitura i bankomata, kao i pristojno osoblje. Takodje mozes sve zive kreditne kartice da uzmes, ukljucujuci i American Express koja mislim da nema svuda. Negativne strane opet neko rece vrlo cesto guzva i takodje to sto ti naplacuju solidnu proviziju na odrzavanje racuna, tipa izadje to 3.600 dinara na 12 meseci, nije tako ni malo. Plus kad zaracunamo da mi za Android aplikaciju naplacuju jos 50din, sto opet dodje na jos 600 dinara godisnje (doduse aplikacija je skroz kul). Rodjak me ubedjuje kako je AIK banka super i kako ti sve to daje bez bilo kakve naknade, ali s druge strane ono tipa na celom Novom Beogradu imaju 2 ekspoziture...

Сви хвале ту Интесу (:Вук Караџић смајли:). Искрено, треба ми да подигнем плату и евентуално нешто платим преко нета (звижде ми јаја за гомилом картица) и ово што Хајли рече за куповину картицом на рате без камате је скроз ок. Дакле, само да ми стигну паре, да могу да купим нову мајицу Бурзума и плочу Дарк Фјунерала кад изађе и то је то...

Мој рачун је у Српској банци !!:) Мислим да има 3 екпозитуре у граду :Д Једна је испред моје зграде :)

69720adae76c76925754131b9705e988.jpg

@тема

Видим да је Интеза ок, погледаћу још у Поштанској па да отварам то :)

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

skoro sve mozes online :)

Znam da zvucim kao matori hejter, ali to je samo zasto sto...jesam

jel možeš devize da podigneš online? Naravno da ne. Zato okreneš ovu koja ti je savetnik, kažeš biću u ekspozituri tad i tad, dižem toliko deviza, i budeš u banci 15 sec, umesto da čekaš, a čeka se u intesi uvek, naročito po centru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma ok, moglo je i pre, tj moralo se najaviti, okrenes telefonom zakazes. Samo nije bilo "personalnog savetnika"

I do 1000 eura/dolara mozes da dignes bez najave,

Ne kazem ja nista protiv, vec samo da je ceo magnifico koncept marketing.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma nikad nije moglo tako da ti treba 50e, i da ne čekaš red uopšte, al ajde, teraš svoju priču.

Dali su nam nešto za džabe, što mi štedi eto neka bude i 15 min mesečno, meni dovoljno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok, nikad mi se nije desilo da mi treba 50 eura. Ja svoju ustedjevinu ne diram, kad mi treba 50 eura ja dignem dinare za 50 eura :)

mene bi i bilo blam da zovem a zakazem dzanje 50 eura iskreno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Što? Nekome treba da platim u evrima, ili npr putujem na dan-dva napolje i treba da pokupim neke sitnije evre, što bi me bio blam?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...